כאשר מגיעים לשלבים האחרונים של עבודת הגמר, לאחר של בניית הקירות או פירוק של דלתות הבית הישנות. מתחילים עם שלב התקנת הדלתות החדשות, שלב זה כרוך בבניית מסגרות על מנת להציב את הדלת. בעבר עבודה זו הייתה נחשבת למסובכת מאחר שהיו נאלצים לבנות מסגרת מעץ ולקבע למסגרת את הדלת.

אם המסגרת לא הייתה ישרה או מדויקת בשלב ההצבה (אחרי שכבר קיבעו אותה בעזרת בטון) רק אחר כך היו מגלים שהדלת לא נסגרת טוב והיה קשה לאזן אותה.

כאשר בונים קיר חדש, יש לבטן את המסגרת על ידי הצמדת קרשים לקירות ובדיקה בעזרת פלס. את המלט מחליקים בעזרת מאלדז' ומחכים יום עד יומיים ליבוש מלא, לאחר מכן ניתן להציב מסגרת עץ. את מסגרת העץ ניתן לקבע בעזרת ברגים ודיבלים המוחדרים לתוך הבטון ובשטח הרצפה ניתן יהיה לבטון את רגלי המסגרת.

קיום ישנה מסגרת אשר מגיעה עם הדלת ומתלבשת על מסגרת העץ המקובעת, כך שניתן לכוון ולהציב אותה ברמת דיוק רב. שיטת עבודה זאת חוסכת זמן ומאמצים רבים, הדלת מורכבת ביחד עם המסגרת ובתוך שעת עבודה ניתן יהיה להרכיב את הכול ביחד. פנלים עוטפים את המסגרת כך שאין סימן למסגרת הישנה או לחיבורים בין הקיר לבין הדלת החדשה.

הכנה להרכבת דלת בקירות גבס:

יש להכין מראש את הפתח למשקוף דלת, כאשר יש לחזק את הקונסטרוקציה על ידי שימוש בעץ. את הניצבים מחזקים תוך כדי הכנסת עץ, לתוך הניצב וחיבורו למתכת. הניצב מתחזק בזכות העץ ומעניק יציבות טובה יותר למשקוף, כך שלא יזוז המשקוף בעתיד. בשלב ההתקנה יש לקבע את המשקוף היטב, בקו אחיד עם הקירות. אם יש בליטה או הבדלים בעובי, יש להחליט לאיזה כיוון תהייה הבליטה?

על המתקין ליישר היטב את המסגרת על מנת לקבל אחידות, את המשקוף מבריגים לתוך הניצב בעזרת ברגיי עץ. לאחר שהמשקוף קובע לניצב, מכניסים את הדלת ובודקים את הנעילה והחיבור. אם הכול בסדר מקבעים סופית עם עוד ברגים, או שמפרקים את הברגים ומקבעים מחדש את המשקוף.

עמית עוז קבלן שיפוצים, כי אנשים טובים לא פוגשים כל יום!!!

 

לקבלת הצעת מחיר ללא תשלום או התחייבות צרו קשר עכשיו!!!

 

רגע לפי שעוברים דף תנו לנו לייק בפייסבוק, אני מודה לכם!

לייק