הכנות לפני הריסה:

לפני הריסה יש להתכונן לנתק את מערכת החשמל, על מנת שלא יהיו טעויות בפגיעת הכלים במערכת. יש לפרוש קו חדש מארון החשמל ולבטל את כל המערכת בתוך הבית, כך שעובדים רק עם הקו החדש. קרה לא פעם שנמצאו קווי חשמל, בתוך קירות אשר היו מוסתרים לגמרי ללא נקודות חשמל באזור.

מערכת האינסטלציה צריכה גם היא להיות סגורה, כך שלא יהיו הפתעות בזמן החציבות.

הכנת מכולת פינוי ושרוול:

לא משנה כמה מדידות עשינו או הערכות גסות, תמיד יש יותר פסולת ממה שחשבנו. יש להזמין מכולה גדולה כאשר מדובר על פינוי לאחר הריסה, או עגלה אם מדובר על שיפוץ חדר נקודתי. אם מדובר בדירה מומלץ להזמין שרוול על מנת לחסוך, את הלכלוך עבור השכנים ואת רמת החיכוך איתם. יש לדאוג שיהיה כיסוי לאזור השפיכה של השרוול, על מנת למנוע התפרצות גלי אבק לכל עבר.

הכנת השכנים לרעש:

מומלץ לתלות מכתב אשר מסביר את סיבת הרעש, דבר זה יכול להרגיע מעט את השכנים. יש לעשות זאת מספר ימים לפני תחילת עבודות ההריסה, כך שהשכנים יוכלו לתכנן את עצמם בהתאם לכך. מומלץ להיות סבלנים ולספק אף מספרי טלפון, שלכם ושל הקבלן על מנת שתהיו זמינים עבורם. הדבר יעזור לשמור על רמת הרגיעה וניתן יהיה לספק אף מועד סיום ההריסה.

פירוק קרמיקה וריצוף:

פירוק ריצוף הינו דבר מרעיש מאוד, שכן ישנו רעש של ניפוץ זכוכיות. הרבה אנשים לא לוקחים בחשבון את הנושא של פירוק חדר אמבטיה ונערכים בהתאם. פירוק קרמיקה וחדר אמבטיה מחייב לפחות עגלה לפינוי, כך שיש לצפות להרבה פסולת וליום עבודה מרעיש של הריסה. חדר האמבטיה אומנם קטן אך מצריך הרבה עבודת פירוק, כמו עם האמבטיה וארון השירות. יש לשים לב שכאשר מפרקים קרמיקה, מדובר על חלקים חדים מאוד ומומלץ לעבוד עם כפפות עבות במיוחד.

לאחר פירוק הריצוף:

פירוק ריצוף
פירוק ריצוף

כאשר רוצים לרצף מחדש על חול, צריך לנפות את החול הקיים משאריות של אבנים ופסולת. צריך לסנן את החול על ידי שימוש ברשת, כאשר מנפים את כל החול דרך הרשת ואת הפסולת זורקים. לאחר שלבי הניפוי, מגרפים את השטח ומיישרים.

עמית עוז קבלן שיפוצים, כי אנשים טובים לא פוגשים כל יום!!!

לקבלת הצעת מחיר ללא תשלום או התחייבות צרו קשר עכשיו!!!

 

רגע לפי שעוברים דף תנו לנו לייק בפייסבוק, אני מודה לכם!

לייק