עמית עוז הינה חברה לשיפוץ בניינים ושיקום מבנים, בעלת וותק של שנים רבות וניסיון רב בתחום שיקומי בטונים ושיפוץ מבנים מסוכנים. מגוון לקוחות החברה הינו רחב ומגוון הכולל: בנייני משרדים, חנויות, בניינים פרטיים. החברה מספקת שירות מקצועי ואמין , עבודה בסטנדרטים הגבוהים ביותר תוך כדי הקפדה על עמידה בלוחות זמנים, כל זאת על מנת לעזור ללקוחותינו לעבור את תהליך השיפוץ והשיקום ללא דאגות. העבודה מתבצעת על ידי צוות עובדים מקצועי, אמין ומיומן בעל וותק וניסיון של שנים רבות בתחום השיפוצים. בעבודתנו אנו משתמשים בחומרי העבודה הטובים והאיכותיים ביותר בשוק.

שיפוץ בניינים – החברה מבצעת עבודות גובה בעזרת סוגי פיגומים שונים, שימוש בלחץ מים לצורך קילוף הקירות ועבודת איטום חיצונית. כחלק משיפוץ בניין ניתן יהיה לשקם קירות מוזנחים ולחפות את הקירות בסוגי חומרים שונים כגון שליכט צבעוני וצבע.

( לקריאה על שיפוץ בניינים ונוהל בדיקה שנתית של הועד)

שיקום בטון – כאשר עמודי הבניין מתחילים להיסדק או שישנו ברזל חשוף בתוך הבטון, נדרשת עבודת שיקום בטון לפי מפרטי עבודה תקנים. החברה עובדת עם החומרים הטובים ביותר מבית סיקה ופועלת לפי מפרטי עבודה מחמירים ביותר ובצמוד למהנדסים.

שיקום בטון כולל, שיקום עמודי בטון ושיקום תקרות בטון ובפרט בבניינים שם ניתן לראות ברזל חשוף בקומת הקרקע.

שיקום מקלטים – רוב המקלטים בארץ הפכו מאז מלחמת המפרץ למחסנים, עמוסים בריהוט ישן ואביזרים, ריח עובש וצבע מתקלף הינו שכיח ביותר. החברה מתמחה בשיקום לוחות בטון במקלטים, פינוי פסולת, צביעת המקלט והכנתו לשימוש בעת צרה.

חציבה לצורך התקנת מערכת חשמל חדשה וחידוש פני המקלט, ריצוף ואבזור המקלט והתקנת מערכת אוורור.

שיפוץ כללי – חלוקת דירות וחדרים תוך ניצול שטח הבית, הדירה ו/או המשרד על ידי חלוקה חכמה באמצעות גבס, בלוקים, זכוכית, אלומיניום או פתרונות חלוקה אחרים על פי דרישה. שיפוץ מקלחת, שיפוץ אמבטיה ועבודות נוספות רבות תוך הקפדה על רמת ביצוע גבוהה.

השבחת נכסים – כאשר יש בבעלותכם נכס או דירה שאתם מעוניינים למכור או להשכיר ואתם רוצים לקבל את התשועה המרבית משכר הדירה או סכום גבוה יותר עבור מכירת הנכס או הדירה, כדאי לחשוב על השבחת הנכס.

השבחת נכסים באה לידי ביטוי בהחלפת העיצוב הישן בעיצוב חדשני ומודרני, הנותן תחושת נעימות וחדשנות וכתוצאה מכך ישנם יותר רוכשים פוטנציאלים המעוניינים בנכס.

עבודות גבס – עיצוב ובניית מזנון גבס, קירות גבס, תקרת גבס, מחיצות גבס, מדפים מגבס ומוצרים נוספים ברמת איכות גבוהה.
עבודות צבע – החברה מספקת ללקוחותיה ייעוץ ועבודות צבע ברמה גבוהה צביעת קירות וחלקי פנים הבית חדרי ילדים, צביעת חדר אורחים, צביעת חדר שינה, צביעת סלון, צביעת חדר טלוויזיה, צביעת חדר משחקים ועוד.
צביעת קירות וחלקי פנים המשרד או העסק החלקת קירות בעזרת שפכטל אמריקאי ובמריחת מספר שכבות.
צביעת משרד, צביעת עסק, צביעת משקופים והמלצה על עבודות צבע נוספות בהתאם למיתוג העסק.
צביעת חוץ בניינים, בתים פרטיים ועסקים החברה מבצעת עבודות של צביעת חוץ הבית, צביעת מבנים ואחזקה מלאה
עבודת חשמל והתקנת תאורה -תיקון ו/או החלפת קווי חשמל, החלפת שקעים, תקעים ונקודות חשמל ייעודיות (נקודת חשמל למקרר, מזגן, שקע מוגן מים לאמבטיה, למטבח, התקנת תאורה ועוד.

אינסטלציה – החברה מעסיקה צוות מקצועי המספק שירות אמין ומקצועי בביצוע עבודות אינסטלציה ושרברבות להחלפת צנרת חדשה או תיקון הצנרת הקיימת
התקנת כלים סניטריים
תיקון והחלפת צנרת מים
תיקון והחלפת צנרת ביוב
פיצוצים ונזילות

ריצוף וחיפוי קירות – אספקת שירותי רצף במגוון חיפויים כגון: גרניט פורצלן, קרמיקה, פסיפס, שיש, דקור וחיפויים נוספים לבית, למשרד, לקירות ולרצפה.
 

 

הכנות לפני עבודות שיפוצים

הכנת השכנים לשיפוצים:

יידוע השכנים מראש יכול לפתור בעיות של חיכוך עם הפועלים בהמשך, לפעמים גם תאום מראש עם השכנים יכול לקדם דברים. באחד מעבודות השיפוץ שבצענו, הדייר החליט לשתף את כל השכנים בבניין ויצא שהיו עוד מספר שכנים אשר התחילו לשפץ. כמובן שבמצב ויש יותר מדייר אחד אשר משפץ, רוב הדיירים כמו מעלימים עיין ביתר קלות. כך או כך רצוי לשמור על הרמוניה עם השכנים ולא לאפשר לבעיות אגו להתפתח, כאשר דייר אחד קובע עובדה בשטח ללא התראה מוקדמת.

הכנת המעלית לקראת השיפוץ:

יש לבדוק את יכולת המעלית, על מנת שלא לשאת עומסים כבדים מידי ולתכנן את העבודה בצורה נכונה. ישנן מעליות אשר יכולות לשאת משקל שלא יותר ממאתיים וחמישים קילו, כאשר עובד שוקל כמאה קילו וכל פח של חומר שוקל חמישים קילו וכך ניתן לעבור את המשקל המותר מהר מאוד. יש להכין את המעלית על ידי עטיפת הקירות בקרטון ולוח עץ ברצפה, על מנת להגן על המעלית.

פתק התנצלות על הרעש:

יש לפזר מספר פתקים מרגיעים, עם מספר טלפון של בעל הבית ושל הקבלן המבצע. לרוב אני נוהג לפזר מספר פתקים בכניסה לבניין ובמעלית, הדבר עוזר לשכנים לפרוק לחץ בשלב מוקדם לפני פיצוץ גדול יותר. בבניינים גדולים הדבר חשוב עוד יותר בשל ריבוי בשכנים ובמקרים של בעיות, עם הרעש או תנועה של פועלים העולים ויורדים עם ציוד.

(טיפ– חשוב להוסיף תאריכי התחלה ויעד משוער לסיום פרויקט, הדבר עוזר לשכנים להיות מעורבים יותר בפרטים. אנשים אוהבים שליטה על חייהם ועל ידי כניסה של פועלים וגרימת רעש, הם עלולים להרגיש מעט איבוד שליטה)

שרוול לפינוי פסולת:

יש לבדוק מראש את מיקום השרוול והאם יש לו מקום, לרדת אל מכולה קבועה. ישנם מספר בעיות עם שרוול כמו הרעש שהוא מיצר, שכן בכל פעם שזורקים פסולת נוצר גל רעשים חזק מאוד. חבטות האבנים והפסולת גורמים לתלונות רבות, אצל השכנים ובפרט אצל שכנים מבניינים אחרים. יש לבדוק את מיקום המכולה והאם היא לא מפריעה לשאר הדיירים, לא תמיד יש מקום למכולה שלמה בצמוד למבנה.

הכנת שקע חשמל נפרד בארון:

לדעתי זאת אחריות המוטלת גם על הלקוח, לוודא שאין חשמל בדירה בזמן השיפוצים. כל הריסת קירות כאשר ישנו חשמל "חי", עלולה לגרום לשרפות ולבעיות. עדיף לוודא שחשמלאי יגיע בתחילת הפרויקט ויבטל את כל המערכת, תוך כדי יצירת שקעים בארון החשמל. על הקבלן המבצע את הפרויקט להגיע עם כבלי חשמל ולפרוש קווים, ללא שימוש בחשמל קיים.

ניתוק מערכת מים:

זהו מקרה מאוד שכיח שישנן הצפות של מבנים בזמן שיפוצים ויש לאחר מכן, לפצות את השכנים על פגיעה וחדירת רטיבות. הצפות עלולות גם לגרום לעיקובים רציניים בזמני העבודה ולאלץ את הקבלן להתקדם ולבצע עבודה איכותית פחות.

 שעות עבודה ורעש:

על הקבלן להיות מתוכנן היטב לגבי שעות עבודה מרעישות, כך שהריסות יתנהלו לאורך הבוקר ואילו מריחת חומרים יכולה להיות בשעות קלות יותר. ניתן למרוח חומרים ולהתקין אביזרים בשעות הצהריים המאוחרות, במקום להפעיל את הקונגו ולשגע את השכנים.

 לקבלת הצעת מחיר ללא תשלום או התחייבות צרו קשר עכשיו !!!

למידע נוסף ולקבלת הצעת מחיר צרו קשר עכשיו בטלפון – 0547639960

 

 

רגע לפי שעוברים דף תנו לנו לייק בפייסבוק, אני מודה לכם!

 

לייק 🙂