שיפוץ משרדים הינו שונה מעט מעבודות שיפוצים של בתי עסק כמו חנויות, מסעדות או מבני תעשיה. ישנם משרדים אשר מקבלים קהל וצריכים לשדר עוצמה ויוקרה, לעומת משרדים אשר אינם צריכים לקבל קהל. בניית אזור משרדים לרוב מתחילה עם, חלל ריק אשר אותו צריך לחלק לאזורי עבודה. במבנים ישנים אין הכנות לצנרת מרובת קווים, אשר נדרשת בימינו עבור מערכות טלפון וחשמל. כל אזור עבודה מצריך קו טלפון עבור המחשב והרבה נקודות חשמל, כאשר ישנם גם משרדים עם מערכות משוכללות יותר.

הריסת משרד ישן:

כאשר מדובר על הריסת משרד ישן יש לפרק את כל המחיצות, כאשר מדובר על מחיצות גבס. הפרויקט יכול להתארך באם מדובר בקירות בלוקים, שכן אז עבודת ההריסה מתארכת. ברוב המקרים מומלץ לפרק את הכול ולהתחיל מחדש, על מנת להעביר צנרות חדשות בקירות. עדיף לנתק את מערכת בחשמל הישנה לגמרי, על מנת להרכיב מערכת חדשה אשר תוכל לשאת את העומסים החדשים.

חיווט וחציבות חדשות:

כחלק משיפוץ משרדים יש לבצע עבודות של חציבת תעלות חדשות, לצורך הטמעת צנרת שרשור חדשה. על הקווים של הטלפון, חשמל וקווים מיוחדים לעבור בתוך הצנרת ולהגיע קרוב לאזורי העבודה. קיום חלק מהצנרת אף יורדת לרצפה ועולה בחזרה לתוך השולחן המשרדי. את הקירות יש להכין לשלב הבא, על ידי תיקוני טיח ועבודת שפכטל.

בניית מחיצות גבס:

מומלץ להכין תוכנית מראש על ידי מעצב פנים או אדריכל, כך שניתן יהיה לבנות על פי תוכנית מסודרת מראש. את החלל יש לחלק בצורה המותאמת לצרכי הלקוח, תוך כדי התחשבות בנושאים כמו העברת צנרת מיזוג. צנרת מיזוג מצריכה הנמכת תקרה, כך שניתן להוסיף גם תאורה ועיצובים שונים על מנת ליצור אווירה. יש לתכנן מראש את מחיצות הגבס, כך שיתאימו לפי מיקומי הדלתות והחלונות.

אקוסטיקה טובה במשרד:

הרבה אנשים מתחילים לבנות משרדים ורק לאחר סיום השיפוץ, כאשר המשרד כבר מתחיל לעבוד ואז מגלים את בעיית האקוסטיקה. משרדים הינם מקום עבודה סוער ורועש,כאשר מדובר על ריהוט מינימאלי וקירות חלקים. המעבר של רעש בין החדרים יכול להיות חזק מאוד וללא תכנון מראש, עלולה להיות זאת בעיה גדולה ויקרה. מומלץ לחשוב מראש על נושא זה, כאשר יש לבודד היטב את לוחות הגבס עוד בשלב הבנייה. את התקרה יש לתכנן עם שילוב של תקרה אקוסטית ואף הוספת, שטיח או תמונת בד גדולה יכולים לעזור מאוד.

ריצוף משרדים:

בחירת סוג הריצוף יכולה לשגע לפעמים, כאשר אריחי קרמיקה משדרים יוקרה אך יקרים. ריצוף פרקטים יכול לשדר חמימות, אך יכול לפגוע באקוסטיקה ואינו עמיד לאורך זמן. הבעיה יכולה להתעצם עם הפרקטים, כאשר ישנם משרדים עם קבלת קהל לאורך היום והבלאי יהיה גדול. ישנם משרדים אשר יעדיפו ללכת על השטיחים, כאשר מדובר על בידוד איכותי לאקוסטיקה ויש שיגידו שזה מוסיף אווירה חמימה. בין אם מדובר בקרמיקה, פרקט או שטיח, מומלץ לעבוד לפי סדר הבנייה. יש להתחיל עם הריצוף ורק אחר כך לבנות את המחיצות. קירות גבס יכולים להתפרק ולשנות מיקומים לפי הצורך, כך שניתן יהיה לטשטש את החורים לאחר פירוק הקירות. אם בונים את הקירות ואחר כך מרצפים, רוב הסיכויים שיהיו בעיות של התאמה ובפרט בריצוף קרמיקה.

ניצול מרחב המשרד (סינרגיה):

ישנם חדרים ואזורי עבודה, אשר יכולים לשמש על ידי תכנון מראש למספר מטרות. לדוגמא, חדר אוכל יכול להפוך לחדר ישיבות, על ידי הסתרת אזור המטבח ומיקום נכון של המחיצות. בהתאם על הצנרת להיות מתוכננת היטב, כך שתוכל להכיל את כל האפשרויות העתידיות. צרכי המשרד עלולים להשתנות עם הזמן כך שביצוע נכון ובשילוב עם תכנון איכותי, יכול בהחלט להביא לתוצאות טובה ולשדר רמה גבוהה ויוקרתית.

עמית עוז קבלן שיפוצים, כי אנשים טובים לא פוגשים כל יום!!!

לקבלת הצעת מחיר ללא תשלום או התחייבות צרו קשר עכשיו!!!

רגע לפי שעוברים דף תנו לנו לייק בפייסבוק, אני מודה לכם!

לייק