קבלן שיפוץ בניינים

עמית עוז (קבלן רשום) הוא קבלן שיפוץ בניינים המתמחה בשיקום מבנים מסוכנים ועבודות גובה על פיגומים וסנפלינג. לרשותי נסיון של מעל 20 שנה בתחום השיפוץ והבנייה תוך כדי דגש על עבודה מקצועית ושירות מצויין.

התחלתי את דרכי בחברת מיסטר ריקטס (אנגליה) בתור מנהל צוות שיפוצים ולאחר שנתיים, הקמתי את חברת מנדקו (אנגליה) .החברה עבדה בעיקר עם מעצבי פנים ואדריכלים בפרויקטים מגוונים ובעלי דרישה לרמת גימור גבוהה מהרגיל.לאחר שנים רבות ועשרות לקוחות מרוצים באנגליה, החלטתי לחזור לארץ ולהקים כאן את אותה הפעילות.

כיום אני משלב את הידע שצברתי בשנות ניסיוני ואת סגנון העבודה שלי עם אנשי צוות מקצועיים שעובדים איתי לאורך שנים רבות. ואני מאמין מניסיוני שתחום שיפוץ הבניינים, בפרט בארץ, הוא תחום שבו המצב הנוכחי מעמיד לחצים ואתגרים רבים בפני הלקוח, אבל צוות טוב אשר מנוהל נכון ותוך כדי שמירה על תקשורת טובה בין הקבלן, המהנדס והלקוח יכול להביא לסיום פרויקט בגימור מושלם, תוך כדי שמירה על לוחות זמנים ובתמחור הוגן.

 

קבלן שיפוץ בניינים עמית עוז

תעודה עמית עוז

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אני מעוניין להרחיב את מאגר המהדנסים שעובדים איתי וביצירת קשרים ארוכי טווח.

לימודים והכשרה:

  • Central Sussex College (אנגליה)
  • Advanced Apprenticeship in Electrical Installation
  • Apprenticeship in Painting and Decorating
  • לימודי קבלן שיפוצים (מלט"ש)
  • לימודי מומחה גבס (מלט"ש)

אם החלטתם שאתם רוצים לעבוד עם קבלן שיפוץ בניינים מנוסה בתחום שיקום הבניינים, נמאס לכם מכל מיני חאפרים וחסרי אמינות, קבלן שילווה אתכם לאורך כל פרויקט, הנכם מוזמנים לפנות אליי לפגישת ייעוץ והצעת מחיר ללא תשלום או כל התחייבות.

בברכה,
עמית עוז

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם עם הצעת מחיר!
Call Now Button