אורן בר – דור ליקויי בנייה

אורן בר, מייסד ומנכ”ל חברה הנדסית דור ליקויי בנייה עם 20 שנות ניסיון ומועסקים בה מהנדסים בעלי וותק של למעלה מ 30 שנים אשר משמשים כבוררים מטעם בית המשפט. החברה מבטיחה שרות המסייע לבעלי דירות מול קבלנים שבעבודתם נמצאו ליקויים ואו שנשכרו על מנת לטפל בליקויי בנייה. לצוות המהנדסים של חברת דור רזומה עשיר הכולל בדיקה ואיתור תקלות בנייה באלפי מבנים. אנשים שוכרים את שרותי החברה על מנת להעריך את מצב תקינות הנכס וקבלת עזרה בפתרון בעיות הנדסיות.

אורן בר מסביר למי ששוקלים לרכוש דירה חדשה מהקבלן – חשוב לבדוק לא רק את הקונסטרוקציה כחלק מבדק הבית לליקויים, חשוב גם להזמין מהנדס אינסטלציה שייבצע בדיקה של מערכת האינסטלציה של הנכס. לפי דעתו, במקרים רבים נמצאים ליקויים שנגרמו למערכת האינסטלציה כתוצאה של רשלנות וחוסר פיקוח מקצועי. הליקויים יכולים להיגרם על ידי התקנה לקויה  של המערכת ומספיק חיבור לא נכון ואו זווית ישרה מידי על מנת לגרום לנזילות עתידיות. אי גילוי הפגיעה מראש יכול להביא בהמשך לנזקים מתמשכים כתוצאה מהרטיבות ולפגיעה בריצוף ובקירות.

דור ליקויי בנייה מצביעים על הסיבות העיקריות בגללן נוצרים לקויי בנייה:

  1. רצון של קבלנים לחסוך בזמן ולסיים את העבודה מהר ככל האפשר. מכיוון שחלק גדול של מההוצאות של קבלנים תלוי במשך הזמן שבו הבנייה נמשכת, חסכון בזמן הוא למעשה חסכון בכסף.
  2. חסכון באיכות או בכמות של החומרים הנדרשים לצורך הבנייה.
  3. פגיעות ברשלנות מקצועית והעסקת צוות ללא הכשרה.

למידע נוסף: 054-2188909

דור בדק בית