מרדכי (מודי) אדלר

מרדכי (מודי) אדלר הנו מהנדס מבנים אזרחי מומחה, קבלן שותף בקבוצת עוז וקונסטרוקטור פרטי. המהנדס מודי אדלר בעל תוארB.Sc  מטעם הטכניון, חיפה וותק של מעל לארבעה עשורים בענף והתמחות ייחודית בכל הנוגע לתחום בדק הבית לצורך איתור ליקויי בניה. הידע והניסיון הרב שאותם צבר לאורך השנים, מסייעים לו בזיהוי ממוקד של ליקויי בניה פוטנציאליים, תוך כדי איתור מקורם מדויק. המהנדס מודי אדלר מעניק שירותים ללקוחות מוסדיים ופרטיים בכל רחבי הארץ, ומשמש גם כבורר ומומחה בתיקים של ליקויי בניה בפני בתי המשפט בכל רחבי הארץ, במקרים בהם נדרשת חוות דעת של מומחים.

תחומי העיסוק כוללים, בין היתר, איתור ליקויי בנייה במבנים ציבוריים, מבנים תעשייתיים, מבני מסחר ובנייני מגורים, כמו גם דירות חדשות ודירות יד שנייה. מדובר בבדיקות מקצועיות לביקורת מבנים ואיתור ליקויים בשלד המבנה, תשתיות החשמל ותשתיות האינסטלציה. השירותים הנלווים הם בהתאם לצורכי הלקוח הספציפיים, ועשויים לכלול הפקת דוחות בדק בית, מתן חוות דעת מומחה עבור בית המשפט ואפשרות לשירותי פיקוח על הבנייה.

שירות בדק בית אמין ומקצועי שמיושם על ידי מהנדס אזרחי מומחה, הנו שירות מומלץ לכל מי שרוכש או מתכנן לרכוש דירה או נכס, בין אם הדבר נוגע לדירה חדשה מקבלן, דירה יד שנייה או מבנה שנוטל חלק בפרויקט תמ”א 38. בעזרת ביקורת המבנים ניתן לאתר ליקויים קיימים, ובכך לחסוך הוצאות כספיות עתידיות מיותרות ועגמת נפש רבה. מדובר, כאמור, בביקורת מקצועית ומעמיקה, הבוחנת את המבנה תוך כדי התייחסות אל כל תשתיות הבית הקיימות, לרבות בדיקת שלד המבנה עצמו מצידו הפנימי והחיצוני, תשתיות החשמל, הביוב, הגז וכיוצא בזה.

במקרים של בדק בית בדירה בבניין משותף, אזי הביקורת כוללת גם את מעליות הבניין, הלובי, המחסן והחניה. מדובר באחת מן הבדיקות החשובות וההכרחיות ביותר עבור כל מי שרכש או מתעתד לרכוש נכס נדל”ני מכל סוג שהוא, שכן היא מעניקה ביטחון ושקט נפשי, הן כשהביקורת היא של נכסים עסקיים כמו חנויות, משרדים או מבני תעשייה ומסחר, ובין אם של נכסים פרטיים, לרבות בתי קרקע ודירות מגורים.

לפרטים נוספים:

משרד – 072-3924844

נייד – 0508233781