שיפוץ בניין רק 89,000

מבצע מטורף לשנת 2021 מקבוצת עוז שיקום מבנים מסוכנים שיפוץ בניינים רק 89,000 ש”ח 

עמית עוז שיפוץ בניינים הינה חברה לשיקום מבנים ושיפוץ מעטפת חיצונית היוצאת במבצע הכולל צביעה ושיקום עמודים במחיר של 7400 ₪ לדייר ובשישה תשלומים.

מדובר על בניין ממוצע המכיל עד 12 דירות ובגובה 4 קומות, אשר הינו במצב תקין ורוצים לרענן את מצבו על ידי צביעה ותיקונים קלים. על קירות הבניין להיות חלקים או בעלי טקסטורה עדינה מאוד וללא התפוררות הקירות או קילופי חומר ישן, כך שניתן יהיה לבצע תיקוני שפכטל קלים ולצבוע הישר.

הפרויקט מבוצע ברובו על ידי הקמת פיגומים מסביב לבניין וביצוע בסנפלינג באזורים בהם הגישה חסומה והפיגום אינו מגיע. צוות מורשה לעבודות גובה ובעלי ביטוח מקיף לפרויקטים כאלה, מבצע את הפרויקט ובזמן מהיר יחסית הופך הבניין ממבנה מוזנח לבניין שמור ומתוחזק ברמה טובה.

בניין צבוע יפה מונע חדירת רטיבות בקלות לדירות ומשרה אווירה טובה יותר, בין אם אתם בעלי הדירות או שמשכירים דירות, בניין משופץ תמיד מעלה את הערך של הדירות והשכירויות. בניין שמור גם מראה על רמת תחזוקה ואחזקה נאותים וכמובן גם על יכולת השכנים לעבוד ביחד. בניינים לא משופצים עם וועד בית לקוי חסר תקציב או בהעדר מנהיג, הבניין הופך לבניין מריבה ומכיל סרבנים אשר אינם תורמים למבנה. ניתן לראות בניינים מוזנחים בשל ריבוי סרבנים וועד בית אשר התפורר, הבניין למעשה מספר את הסיפור הזה וקונים או משכירים רואים את זה.

הקמת הפיגומים וצביעת הבניין בצבע אקרילי חיצוני מ.ד של טמבור, עולה לכל הדיירים ביחד 89,000 ₪ וזה יוצא לכל דייר רק 7400 ₪ ובשישה תשלומים. רצוי לצבוע כל 10 שנים על מנת לתחזק ברמה נורמאלית את הבניין, שזה יוצא 740 ₪ לשנה עבור תחזוקה חיצונית לבניין. ניתן לצרף 61 ₪ לחודש לקופת הועד על מנת שבתוך עשר שנים יהיה לכם סכום כזה.

חבל להזניח את הבניין עד אשר הוא מגיע למצב של התפוררות הקירות וחדירת רטיבות לתוך הבניין, על ידי סדקים שהפכו לתפרים עמוקים וחלקי בטונים נופלים. רענון הבניין כל עשר שנים ישמור לכם על עמידות הקירות ולאורך זמן, יחסוך לכם כסף בשיפוץ בניין נרחב יותר אחת לעשרים שנה אשר יעלה פי שלושה ואף יותר.