קבלן שיפוץ בניינים

סכנה של ממש

פעמים רבות, ניתן לראות כי הבטון דורש שיפוץ מיידי. הדבר קורה במבני ציבור ובניינים, בחניות, ולפעמים אפילו בבתים פרטיים.  זה בהחלט לא אסטטי, לראות בניינים, עמודים או תקרות בטון שמתפוררים, אבל זה גם הרבה יותר מזה, ופעמים רבות מדובר בסכנה של ממש. חשוב לשים לב לכל שינוי בבטון כגון סדק, נפיחות, קילופים ודומיהם, שיכולים להעיד על כך שקיימות בעיות. בעיות בבטון, ואפילו סדק קל בו, לבד מכך שזו תחילת תהליך של התפוררות הבטון, מאפשר היווצרות של קורוזיה בברזל הזיון של הבניין. ככל שתבחינו בבעיה ותקראו לצוות של שיקום בטונים תקרות בטון מוקדם יותר, כך הסכנה תפחת, והשיקום יהיה מהיר, פשוט וזול יותר.

מה היא קורוזיה

כשמדברים על קורוזיה, מתכוונים לחלודה. זה קורה כאשר הסדקים שנוצרו מאפשרים למים או לחות לעבור דרך הבטון עד אל הברזל, וכך מתחילה להתפתח עליו חלודה. בעצם הברזל נפגע ומתאכל, וכך הבניין ממש עומד על כרעי תרנגולת. לבד מהסכנה של התפוררות הבטון שעלולה לגרום לנשירת חלקי בטון על עוברים ושבים, קיימת סכנה של התמוטטות באם הבניין מוזנח לאורך זמן, סכנה שגודלת פי כמה כשקורה חלילה ברעידת אדמה.

שיקום בטונים ותקרות בטון

שיקום בטונים ותקרות בטון הוא מומחיות ולא עניין של מה בכך. ישנן חברות שיפוצים אשר מתמחות בתחום של שיקום בטונים ותקרות בטון. תהליך השיקום משתנה בהתאם למצבו של המבנה. יש פעמים בהם הבעיה בבטון נתפסה בתחילתה ממש, ואז איטום מהיר יספיק, או אולי גם חציבה בבטון וציפוי של ברזל הזיון בחומר דוחה קורוזיה. במקרים חמורים ממש, בהם הברזל כבר ממש נפגע על ידי הקורוזיה, יש צורך בהוספת ברזל תמך לעומק הבטון, ולציפוי בטון מחודש.

לבחור במקצוענים

כפי שכבר צוין, עבודת שיקום בטונים ותקרות בטון, הוא עניין של חיים ומוות לפעמים, ולכן יש לבחור בבעלי מקצוע מנוסים היודעים את המלאכה, שיוכלו לעשות לכם שיקום בטונים ותקרות בטון בצורה טובה ובטוחה. בררו היטב, קחו את הטובים, ותשמחו שתפסתם את הבעיה בזמן.

עמית עוז קבלן שיפוצים

השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם עם הצעת מחיר!
Call Now Button