שיקום בטון במעטפת בניין ע״י קבלן מוסמך

עמית עוז הינו קבלן רשום מספר 37053 המתמחה בשיקום בטון במעטפת בניין ושיפוץ מבנים מסוכנים. לחברת עמית עוז ניסיון בתחום השיפוצים של כ- 20 שנה לרשותינו אנשי מקצוע המובילים בתחום המתמקצעים בכל תחום שיקום מעטפת בניין ושיקום מבנים מסוכנים כגון: חידוש מעטפת בניין, צביעת בניינים, עבודות איטום ושיקום בסנפלינג, שטיפת מעטפת בניין, שיקום מבנים לאחר שריפה, חיזוקי קונסטרוקציה, טיפול בצו מבנה מסוכן וטיפול ושיקום עמודי בטון.

מהי מעטפת בניין ולמה חשוב לשמור עליה במצב טוב?

מעטפת הבניין הינה החומר שניתן למצוא בין חיפוי החוץ לבין הטיח הפנימי שבתוך המבנה. המעטפת הינה שם כללי המתייחס לכמה שכבות שמהוות חלק ממנה, כגון צבע חוץ, חיפוי חוץ, טיח חוץ, איטום חוץ, ושלד הבניין עצמו. המעטפת מהווה את היסוד עליו בנוי כל הבניין, ומצבה משקף את מצב הבניין כולו. לכן, חשוב לשמור על המעטפת במצב מיטבי, על מנת לאפשר את המשך שימור הבניין.

בניין בעל מעטפת חיצונית כושלת בעלת ליקויים קשים, אשר סובלת מצניחה של אריחי חיפוי, פגמים בבטון, חשיפה של ברזל, סדקים בבטון שחושפים ברזל פגוע, או כל כשל אחר, הוא בניין לא תקין וסביר שגם סובל מחדירת רטיבות, שלא יוכל להמשיך לעמוד על תילו לאורך זמן. בתור בעלי הבניין, האינטרס הראשון שלכם הוא לשמור על יציבות המבנה וחוסן המעטפת מול מזג אוויר משתנה.. על מנת לשמור על הנכס שלכם.

לעתים, מתעורר גם צורך אסתטי, בנוסף לצורך העמידות שציינו, כאשר הפגמים הללו ניכרים על הבניין כלפי חוץ. כך או כך, חשוב לא להזניח את מעטפת הבניין, ולבצע בה טיפולים שיקומיים בעת הצורך. הדבר יאפשר לכם שמירה על שווי הנכס שלכם במצב מיטבי, ויבטיח את קיומו לעוד שנים רבות.

הקודם
הבא

מה כולל שיקום בטון במעטפת בניין?

תהליך של שיקום מעטפת הבטון בבניין, מתחיל קודם כל משלב של בדיקה. הבחינה וההערכה של המצב וחומרת הנזק, מתבצעת על ידי מהנדס בניין מוסמך. הוא יבצע אבחון מקיף של הכשלים בבניין, ויצביע על הנקודות המצריכות תיקון.

 

מדובר בבדיקה קצרה כאשר המניעים לשיקום הם בעיקר אסתטיים וניכרים כלפי חוץ, שהולכת ונהיית מורכבת יותר ככל שיש בה יותר אלמנטים פנימיים, המשקפים בעיה בפנים הקיר כגון רטיבות והתנפחות. השלב הבא כולל תכנון של אופן ביצוע העבודה, ומתבצע על ידי אדריכל מקצועי. האדריכל יבנה תוכנית שיקום יסודית ויפרוט אותה לשלבים.

 

לאחר מכן מגיעים שלבים ביורוקרטיים של היתרים ואישורים, ולבסוף מגיעים לתהליך השיקום עצמו. מעבר לתיקון פגמי הבטון הספציפיים, המתבטאים בדרך כלל בסדקים ובחורים, תהליך זה יכול לכלול חלקים נוספים מן הפעולות הבאות, על פי החלטת האדריכל והמהנדס- הסרה של אריחי חיפוי ישנים והחלפת בחדשים, חיזוק של אריחי חיפוי ישנים, תיקוני טיח חוץ או צביעת חוץ, שיקום של שלד המבנה, איטום גג או חלונות, ועוד.

שיקום בטון במעטפת בניין עושים רק עם אצל המומחים!

20 שנות
ניסיון ומוניטין

עמית עוז
קבלן רשום

פגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות

אחריות על העבודה
מקצועיות ללא פשרות

למה לבחור בעמית עוז עבור שיקום בטון במעטפת בניין?

עמית עוז מתמחה בתחום שיקום בטון במעטפת בניין עם ניסיון של מעל 20 שנה החברה עובדת עם המהנדסים המובילים בתחום ומחזיקה כלים ואנשי מקצוע מהמעלה הראשונה. אם ברצונכם לשפץ מעטפת בניין בצורה מקצועית, בטוחה ומהירה פנו אלינו ואנו נדאג להגיע עד אליכם, לייעץ לכן ולהעניק לכם שירות מקצועי שישדרג את ערך הדירה שלכם.

 

רוצים לשקם את מעטפת הבניין שלכם בצורה המקצועית והיפה ביותר?
אתם במקום הנכון! לעמית עוז שיקום בטון במעטפת בניין חייגו עכשיו : 054-763-9960

השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם עם הצעת מחיר!
Call Now Button