חיזוקי קונסטרוקציה ע״י קבלן מוסמך

עמית עוז הינו קבלן רשום מספר 37053 המתמחה בחיזוק יסודות ושיפוץ מבנים מסוכנים. לחברת עמית עוז ניסיון בתחום השיפוצים של כ- 20 שנה לרשותינו אנשי מקצוע המובילים בתחום המתמקצעים בכל תחום חיזוק הקונסטרוקציה ושיקום מבנים מסוכנים כגון: חידוש מעטפת בניין, צביעת בניינים, עבודות איטום ושיקום בסנפלינג, שטיפת מעטפת בניין, שיקום מבנים לאחר שריפה, חיזוקי קונסטרוקציה, טיפול בצו מבנה מסוכן וטיפול ושיקום עמודי בטון.

חשיבותו של חיזוק יסודות מבנים וקונסטרוקציה

לאורך ההיסטוריה, נבנו בישראל מבנים וערים מרשימות סביב קו השבר הסורי אפריקני. רעידות אדמה הן מבין הכוחות ההרסניים ביותר של כדור הארץ היכולות לקחת חיים, להרוס מבנים, ולעלות סכומי כסף אדירים עבור אובדן רכוש ותיקונו לפי מרכז המידע הלאומי לרעידות אדמה, יש בממוצע כ- 20,000 רעידות אדמה בעולם מדי שנה.

 

כך, לדוגמא, בשנת 1837 פגעה רעידת אדמה בצפת ובערים הסובבות אותה, שהחריבה את העיר והותירה אלפי הרוגים. בשל המיקום הגיאוגרפי של ארצנו, עלינו לקבל את המציאות של רעידות אדמה שעלולות לגרום לתוצאות רעות בכל עת.

אמנם סכנה זו היא ממשית, אבל זה לא אומר שיש לפחד מרעידות אדמה. זאת, מכיוון שעם אמצעי זהירות מתאימים ומספיקים, ניתן למזער את התוצאות ההרסניות של רעידות האדמה. אחד האמצעים המרכזיים הוא חיזוק יסודות המבנים והקונסטרוקציה שלהם.

הקודם
הבא

מה כולל חיזוק קונסטרוקציה ולמי הוא דרוש

חיזוק מבנים הוא התהליך למניעת אובדן חיים שעלול להתרחש כתוצאה מקריסה או קריסה של מבנה במהלך רעידת אדמה אפשרית. בתהליך זה, אנו יכולים לא רק לחזק את עמודי הטווח הקיימים, אלא גם להוסיף עמודים נוספים לבניין.

 

בבנייתם הראשונה של המבנים בישראל, יש תקופת שימוש קבועה ולשחיקה הצפויה של מבנה מגורים, הנקבעת על פי תנאי מזג האוויר והחומרים ששימשו את קבלן הבניה. עם הזמן, תקופת שימוש זו עשויה להתקצר בשל גורמים חיצוניים שהבניין שלנו נתקל בהם. מכיוון שאיננו יכולים לחזות בדיוק מתי תפגע רעידת האדמה ובאיזו עוצמה היא תגיע, יש חשיבות רבה לביצוע תהליך של חיזוק קונסטרוקציה.

 

בדרך זו, ניתן להאריך את חיי הבניין ולהמשיך לחיות את חיינו בבטחה, שלום ובנחת. מכיוון שמבנים חדשים נבנים בהתאם לתקנות רעידת האדמה הנוכחיות ומקבלים שירותי הנדסה נאותים, חיזוק קונסטרוקציה בדרך כלל אינו נדרש. נכון יותר לבצע עבודות חיזוק כאלה עבור המבנים שלא קיבלו שירות הנדסי הולם, נבנו על פי תקנות רעידת האדמה הישנות בישראל או ניזוקו כתוצאה מרעידות אדמה קטנות לאורך זמן.

חיזוק קונסטרוקציה עושים רק עם אצל המומחים!

20 שנות
ניסיון ומוניטין

עמית עוז
קבלן רשום

פגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות

אחריות על העבודה
מקצועיות ללא פשרות

למה לבחור בעמית עוז עבור חיזוק קונסטרוקציה?

עמית עוז מתמחה בתחום שיקום וחיזוק קונסטרוקציה עם ניסיון של מעל 20 שנה החברה עובדת עם המהנדסים המובילים בתחום ומחזיקה כלים ואנשי מקצוע מהמעלה הראשונה. אם ברצונכם לשפץ או לחזק את יסודות ומבנה בניין המגורים שלכם בצורה מקצועית, בטוחה ומהירה פנו אלינו ואנו נדאג להגיע עד אליכם, לייעץ לכן ולהעניק לכם שירות מקצועי שישדרג את ערך הדירה שלכם.

 

רוצים לשפץ או לחזק את יסודות ומבנה בניין המגורים שלכם בצורה המקצועית והיפה ביותר?
אתם במקום הנכון! פנו לעמית עוז חיזוק קונסטרוקציה חייגו עכשיו: 054-763-9960

השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם עם הצעת מחיר!
Call Now Button