שיקום קורות בטון ע״י קבלן מוסמך

עמית עוז הינו קבלן רשום מספר 37053 המתמחה בשיקום קורות בטון ושיפוץ מבנים מסוכנים. לחברת עמית עוז ניסיון בתחום השיפוצים של כ- 20 שנה לרשותינו אנשי מקצוע המובילים בתחום המתמקצעים בכל תחום שיקום קורות בטון ושיקום מבנים מסוכנים כגון: חידוש מעטפת בניין, צביעת בניינים, עבודות איטום ושיקום בסנפלינג, שטיפת מעטפת בניין, שיקום מבנים לאחר שריפה, חיזוקי קונסטרוקציה, טיפול בצו מבנה מסוכן וטיפול ושיקום עמודי בטון.

באילו מקרים יש צורך בשיקום קורות בטון?

מבנים רבים ובעיקר מבנים ישנים יחסית נמצאים תחת תהליך של שיקום קורות בטון. ברוב המקרים מדובר במבנים ישנים ומתפוררים הזקוקים חיזוק ועיבוי של בסיסם, מחשש להתפוררות או אף לקריסת המבנה. במקרים מסוימים שיקום קורות בטון נערך לאחר פגיעה ספציפית למבנה – שריפה, רעידת אדמה, הצפה או נזקים שונים.


שיקום קורות בטון ושיקום בטון ככלל נחשב לאלמנט חשוב ומרכזי בכל הקשור ליציבות הבניין או המבנים השונים והארכת אורך חייו. המבנה יהפוך יציב וחסין יותר ויהיה עמיד מעתה והלאה מפני נזקים שונות, אסונות טבע או פגיעות מכל סוג.
אם הבחנתם בסימנים גלויים לעין שעלולים להצביע על חולשת המבנה כמו סדקים, ברזלים חשופים או סימני התפוררות בבטון – ייתכן ועליכם לערוך שיקום של קורות הבטון בבניין בהקדם האפשרי.

הקודם
הבא

מה כולל שיקום קורות בטון?

שיקום קורות בטון מורכב ממספר שלבים: תחילה מתבצע שלב הכנה במסגרתו יתוכנן שיקום הבטון בהתאם לגודל, חוזק וצרכי המבנה. ההכנות בשטח יתבטאו בחיצוב הבטון והסרת החלקים המתפוררים עד שיוותר בסיס איתן מספיק שעליו ניתן יהיה לבצע את השיקום המלא. אנשי המקצוע ינקו את הקורות ואת החלודה סביבם. בהמשך, בחלק מהמקרים מתבצעת שטיפת הבטון כדי להסיר כימיקלים שונים, ויימרח חומר מעכב רטיבות וקורוזיה שיאריך את חיי הבטון החדש. כעת, ניתן יהיה למלא את הפערים שפערו בבטון. השלב האחרון הינו השלב האסתטי, שניתן לבצע רק לאחר שאנשי המקצוע סיימו את עבודתם והקורות בטוחות לחלוטין. בשלב זה ניתן לצבוע או לטייח את העמודים בהתאם לרצון בעל המבנה.

שיקום קורות בטון עושים רק עם אצל המומחים!

20 שנות
ניסיון ומוניטין

עמית עוז
קבלן רשום

פגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות

אחריות על העבודה
מקצועיות ללא פשרות

למה לבחור בעמית עוז עבור שיקום קורות בטון?

עמית עוז מתמחה בתחום שיקום ושיקום קורות בטון עם ניסיון של מעל 20 שנה החברה עובדת עם המהנדסים המובילים בתחום ומחזיקה כלים ואנשי מקצוע מהמעלה הראשונה. אם ברצונכם לשפץ או לשקם את קורות הבטון בביתכם בצורה מקצועית, בטוחה ומהירה פנו אלינו ואנו נדאג להגיע עד אליכם, לייעץ לכן ולהעניק לכם שירות מקצועי שישדרג את ערך הדירה שלכם.

 

רוצים לשקם את קורות הבטון במבנה שלכם בצורה המקצועית והיפה ביותר?
אתם במקום הנכון! לעמית עוז שיקום קורות בטון חייגו עכשיו : 054-763-9960

השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם עם הצעת מחיר!
Call Now Button