שיקום עמודים בטון ע״י קבלן מוסמך

עמית עוז הינו קבלן רשום מספר 37053 המתמחה בשיקום עמודים בטון ושיפוץ מבנים מסוכנים. לחברת עמית עוז ניסיון בתחום השיפוצים של כ- 20 שנה. לרשותנו אנשי מקצוע המובילים בתחום המתמקצעים בכל תחום שיקום עמודי הבטון ושיקום מבנים מסוכנים כגון: חידוש מעטפת בניין, צביעת בניינים, עבודות איטום ושיקום בסנפלינג, שטיפת מעטפת בניין, שיקום מבנים לאחר שריפה, חיזוקי קונסטרוקציה, טיפול בצו מבנה מסוכן וטיפול ושיקום עמודי בטון.

מה החשיבות של עמודי בטון במבנים?

עמודי הבטון במבנים השונים הינם חלק ממרכיביו הנחוצים ביותר של המבנה, ולהם תפקיד חשוב ביציבות וחוזק בסיס המבנה. העמודים נושאים את משקל וגודל המבנה ולכן עליהם להיות יציבים וחזקים מספיק, וכן להיות מוצבים במרכז בסיס המבנה.טרם יציקת עמודי בטון, נדרש תכנון מדויק ומקיף של סוג העמודים ועוביים, על מנת לוודא שהעומס יחולק בצורה שווה ושהם יוכלו להכיל עומס בצורה שווה.


הצבת עמודי בטון שאינם מסוגלים לשאת את משקל המבנה הינה מסוכנת ועלולה להביא להיחלשות העמודים ובמצבים מסוימים אף לסכנת קריסה של המבנה כולו.

הקודם
הבא

מה כולל שיקום עמודים בטון?

כאשר הבטון בעמודים מתחיל להתקלף, או שחדרו מים לתוך העמוד – יש צורך בשיקום העמודים. חלחול המים אל תוך העמודים גורמת להחלשת הבטון ועלולה אף לגרום לקורוזיה בברזל הנמצא בתוך העמודים. היחלשות העמודים עלולה לפגוע בעמידות ויציבות המבנה כולו ולכן חשוב מאוד לטפל בבעיה באופן מהיר.


שיקום עמודי בטון כולל מספר שלבים, וביניהם חשיפת עמודי הברזל שבפנים העמוד, ניקיונם והסרת הקורוזיה, מריחת חומרים מונעי חלודה וציפוי מחודש של העמודים. לאחר שכלל השלבים הנדרשים בוצעו, ניתן לצבוע את העמודים או לקשט אותם ולטפל ברמה האסתטית – אך כמובן רק לאחר שמובטחת יציבות המבנה.

שיקום עמודי בטון עושים רק עם אצל המומחים!

20 שנות
ניסיון ומוניטין

עמית עוז
קבלן רשום

פגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות

אחריות על העבודה
מקצועיות ללא פשרות

למה לבחור בעמית עוז עבור שיקום עמודי בטון?

עמית עוז מתמחה בתחום שיקום עמודי בטון עם ניסיון של מעל 20 שנה החברה עובדת עם המהנדסים המובילים בתחום ומחזיקה כלים ואנשי מקצוע מהמעלה הראשונה. אם ברצונכם לשפץ או לשקם עמודי בטון בצורה מקצועית, בטוחה ומהירה פנו אלינו ואנו נדאג להגיע עד אליכם, לייעץ לכן ולהעניק לכם שירות מקצועי שישדרג את ערך הדירה שלכם.


רוצים לשקם את עמודי הבטון בבית או במבנה שלכם בצורה המקצועית והיפה ביותר?
אתם במקום הנכון! לעמית עוז שיקום עמודי בטון חייגו עכשיו : 054-763-9960

השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם עם הצעת מחיר!
Call Now Button