עיבוי עמודים ע״י קבלן מוסמך

עמית עוז הינו קבלן רשום מספר 37053 המתמחה ב"עיבוי עמודים" ושיפוץ מבנים מסוכנים. לחברת עמית עוז ניסיון בתחום השיפוצים של כ- 20 שנה לרשותינו אנשי מקצוע המובילים בתחום המתמקצעים בכל תחום הבנייה ושיקום מבנים מסוכנים כגון: חידוש מעטפת בניין, צביעת בניינים, עבודות איטום ושיקום בסנפלינג, שטיפת מעטפת בניין, שיקום מבנים לאחר שריפה, חיזוקי קונסטרוקציה, טיפול בצו מבנה מסוכן וטיפול ושיקום עמודי בטון.

מה זה עיבוי עמודי בטון ומתי תדעו שאתם צריכים

אין אחד שלא עבר בשכונות השונות בישראל ולא ראה בניינים הבנויים על עמודים. בנייה זה התאפיינה בשנותיה הראשונות של המדינה בטרם נכנסו לתוקף התקנות ההתגוננות מפני רעידות אדמה שהפסיקו את סוג בנייה זה ודרשו מבניינים לעמוד בתקן בטיחות מחמיר יותר. על כן, בנייני מגורים רבים הבנויים על עמודים הנם ישנים ובמקרה הטוב נבנו לפני 40-50 שנה.


כתוצאה מכך, בהרבה מאוד בניינים שבנויים על עמודים חלה עם הזמן התבלות של החומר המחזיק את העמודים, הטיח, המתכת שנחלדה ולבסוף התפוררות של הבטון שמחזיק את כל הבניין. לכן, מצב בו העמודים המחזיקים את הבניין מתפוררים הוא מצב בלתי-נסבל שמסכן את יושבי הבניין, את הנכס והרכוש המצוי בתוכו.


אם אתם מתגוררים או בעלים של נכס הממוקם בבניין ישן ואתם מבחינים בהתפוררות של העמודים המחזיקים את הבניין, או אם אתם סבורים מצב התחזוקה של הבניין דרוש שיפור, ייתכן שאתם זקוקים לעבודת שיפוץ יסוד שכוללת חיזוק של עמודי התמך באופן שינטרל את הסכנות הטמונות בהתפוררות של המבנה.

הקודם
הבא

מה כולל עיבוי עמודים?

עיבוי עמודי בטון הוא תהליך בו עוטפים את העמודים הקיימים בשכבה חדשה של פלדה ויוצקים לתוכה בטון חדש על מנת לעבות, פשוטו כמשמעו, את העמוד המחזיק את הבניין ולמנוע חס וחלילה, קריסה או נזק משמעותי אחר לרכוש ואף לנפש.


עמוד בטון של בניין בנוי משכבות שונות ובבסיסו ישנה קונסטרוקציית פלדה שעליה יוצקים בטון, מה שיוצר בטון מזויין. את שכבה זו מכסים בטיח. לעיתים השכבות השונות מתפוררות ומתבלות וכאמור, עולה הצורך לחזקן ואך להחליפן. התהליך עשוי לכלול פירוק של הטיח והבטון המרכיבים את העמוד הישן על מנת להחליף את הפלדה המצויה בבסיסו או לעבות את היציקה הקיימת.

 

בנוסף, ייתכן שקבלן הביצוע יצטרך לחפור מתחת לעמוד אל בסיסו כדי לוודא מה מצב הבלאי שם ולבדוק האם נדרשת החלפה של החומר המצוי שם.במצבים שונים ייתכן שברזלי הזיון של העמוד ייחלדו אף הם ויעלה צורך להחליפם או לעבותם בברזלים חדשים שיעניקו חוזק משופר לעמודים הנושאים את הבניין.
מובן שמצבו של כל בניין שונה, ועל כן כל שינוי כלשהו ידרוש בחינה של איש מקצוע שיוכל להעריך את התיקון הנדרש

עיבוי עמודים עושים רק עם אצל המומחים!

20 שנות
ניסיון ומוניטין

עמית עוז
קבלן רשום

פגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות

אחריות על העבודה
מקצועיות ללא פשרות

למה לבחור בעמית עוז עבור עיבוי עמודים?

עמית עוז מתמחה בתחום שיקום ו"עיבוי עמודים" עם ניסיון של מעל 20 שנה החברה עובדת עם המהנדסים המובילים בתחום ומחזיקה כלים ואנשי מקצוע מהמעלה הראשונה. אם ברצונכם להעריך האם עיבוי עמודים נדרש בבניינכם או לבצעו, בצורה מקצועית, בטוחה ומהירה פנו אלינו ואנו נדאג להגיע עד אליכם, לייעץ לכן ולהעניק לכם שירות מקצועי שישדרג את ערך הדירה שלכם.

 

רוצים לבצע עיבוי עמודים בבניין שלכם בצורה המקצועית והיפה ביותר?
אתם במקום הנכון! לעמית עוז עיבוי עמודים חייגו עכשיו: 054-763-9960

השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם עם הצעת מחיר!
Call Now Button