עמית עוז קבלן שיפוצים

קבלן שיפוצים ותיק לעבודות שיפוצים איכותיות במרכז – 0547639960

הנמכת תקרה

פורסם ע"י עמית עוז 0 תגובה

בבתים רבים התקרה המסורתית כבר אינה אופנתית כמו הנמכת תקרה, לרוב אנחנו עדים לכך שישנם עדיין סלונים ישנים. כאשר התאורה ממוקמת במרכז התקרה ונראה כאילו, התקרה אינה ישרה וחסרת אופי. חלוקת התאורה יכולה לתרום רבות לנראות של החדר וכן כאשר, מתחילים להזיז את האור מבליטים אזורים חדשים. תאורה אשר מגיעה מהצדדים נוטה להאיר את מרכז התקרה, כך שתקרה משעממת אינה יוצרת אווירה כל שהיא.

הפתרון החדשני יחסית של חיפוי התקרה בלוחות גבס מיצר, אווירה שונה לגמרי וניתן לשחק עם התאורה ולמקם אותה באזורים מגוונים.

תכנון מראש:

מומלץ לצייר סקיצה לפני שמתחילים עם קונסטרוקציית הגבס, כך שיש מידות וניתן לראות את העיצוב. לאחר מכן עבודת גבס יכולה להתחיל, כאשר מסמנים על התקרה את מידות הקונסטרוקציה לפי התכנון הראשוני. יש לחשב את מיקום כניסת החשמל ואם צריך יותר מנקודת כניסה אחת, כך שעל הקונסטרוקציה לאפשר זאת. יש לראות אם רוצים לחלק את התקרה לאזור מונמך, כאשר ישנם קרניזים המקיפים את העיצוב המרכזי. ישנה אפשרות נוספת להנמיך את כל התקרה וליצר, תחושה של תקרה מרחפת. ניתן גם ליצר אלמנט של תקרה מרחפת במרכז החדר, עם תאורה המקיפה את האלמנט על מנת לתת תחושת ריחוף טובה יותר. על מנת לקבל יותר רעיונות יש לראות עיצובים שונים, כאשר ניתן לחבר רעיונות ביחד לכדי עיצוב אחיד. יש לקחת בחשבון את נושא התאורה, שכן חלק מהתאורה הינו דקורטיבי וחלקו השני למטרת תאורה שימושית. לצד תאורת לד המקיפה את התקרה המרחפת יכולה להיות, תאורת ספוטים בתוך הקרניזים אשר מקיפים את החדר.

שלבי הבנייה:

לאחר שתכננו היטב את צורת העיצוב ואת פיזור התאורה בחדר, ניתן עכשיו להתחיל ולסמן את הנקודות על התקרה. את המסלולים מתחילים לחבר על ידי שימוש בפטישון וקדיחה, כאשר ישנם חורים ניתן יהיה לחבר את המסלולים בעזרת דיבלים. לאחר שכל המסגרת מחוברת, ניתן יהיה לפזר את הניצבים כל ארבעים סנטימטרים בעזרת ברגיי פח-פח. גם את הניצבים יש לקדוח לתקרה בעזרת דיבלים וברגים, על מנת שיהיו מחוברים היטב. את לוחות הגבס מקבעים, בעזרת שני בעלי מקצוע ומחברים בעזרת ברגיי גבס אל הניצבים. את הצנרת של החשמל פורשים לפני התקנת לוחות הגבס, אך יש לעשות חורים ולהעביר את הצנרת במקומות בהם תהייה תאורה. כך שלוחות הגבס מותקנים כאשר ניתן לראות כבלים של חשמל, יוצאים מהם החוצה. כאשר כל הלוחות חוברו לניצבים ניתן יהיה להשלים את העבודה, על ידי מריחת שפכטל בחיבורים וצביעת התקרה החדשה. את התאורה מתקינים בסוף אחרי שהצבע התייבש…

 

עמית עוז קבלן שיפוצים, כי אנשים טובים לא פוגשים כל יום!!!

 

לקבלת הצעת מחיר ללא תשלום או התחייבות צרו קשר עכשיו!!!

 

רגע לפי שעוברים דף תנו לנו לייק בפייסבוק, אני מודה לכם!

לייק

קטגוריות: קבלן שיפוצים

עליך להיות מחובר על מנת להגיב

פוסטים פופולארים

שפכטל

שפכטל

סוגי שפכטל וטיח גבס. התאמה לפי מצב הקירות. פתרונות לפי רמות גימור ...

קבלן שיפוצים במרכז

קבלן שיפוצים במרכז

עמית עוז הינה חברה לשיפוץ בניינים ושיקום מבנים, בעלת וותק ...

שפכטל-אמריקאי

שפכטל אמריקאי

שפכטל אמריקאי הינו חומר שכיח אשר מחליק את קירות בייתנו ...

עבודת צבע

אנחנו דואגים לטפח את בייתנו כך שיהיה מקום נעים ונקי ...

קבלן שיפוצים

קבלן שיפוצים

מה נמצא בתחום האחריות של קבלן שיפוצים ומה אצל הלקוח? האם ...