עמית עוז קבלן שיפוצים

קבלן שיפוצים ותיק לעבודות שיפוצים איכותיות במרכז – 0547639960

טיח גבס

פורסם ע"י עמית עוז 0 תגובה

טיח גבס הנו חומר מעולה לצורך יישור קירות היכול לשמש כתחליף לטיח הישן, כאשר חומר זה מתאים אך ורק לקירות פנימיים ואינו עמיד לרטיבות. מומלץ שלא להשתמש בטיח גבס בחדרים רטובים ובפרט בחדרי אמבטיה קטנים, שכן החומר עלול להתפורר.

טיח גבס הנו חומר לבן אשר יכול בשכבה אחת, לכסות היטב את הקירות וברוב המקרים ניתן יהיה למרוח שכבות של צבע, ללא שכבות נוספות של שפכטלים. אומנם לצורך גימור מושלם באמת מומלץ למרוח שכבה של בונדרול ולפי הצורך מספר שכבות של שפכטל אמריקאי לצורך החלקה אמיתית.

טיח גבס יכול להימרח על גבי קירות בלוקים חשופים ללא טיח וניתן ליישר אותם בעזרת מייקים.

מייקים

מעמידים את המייק במרחק של כמטר מהמייק הבא על מנת לקבל, קווים ישרים אשר לפיהם ניתן יהיה לישר את הקירות. עובי המייק כסנטימטר עד שניים וניתן למלא אותו בשכבה אחת כאשר מתיזים את החומר על הקיר ועוברים עם מאלד’ג גדול על מנת להחליק את השטח. ניתן לשפשף את הקירות עם ספוג רטוב על מנת להחליק עוד יותר את השכבה הסופית, פשוט מרטיבים את הספוג ומשפשפים בצורה מעגלית.

המייק משמש לאורך כל הביצוע כסרגל ישר אשר ניתן להעביר עליו קרש עץ ולקבל קו מפולס וישר, כך שניתן בזמן מהיר יחסית ליישר ולהלבין את הקירות בשכבה אחת. בעבר היה הצורך למרוח שכבה של טיח ולאחר ייבוש היה צריך למרוח עוד שתי שכבות של שפכטל על מנת לקבל את אותה התוצאה.

באופן בייתי יותר, מומלץ לערבב את הטיח גבס אשר מגיע כאבקה עם מים ותוך כדי ביצוע פעולת הערבוב עם מערבל המחובר לפטישון. על ידי הוספת המים לאט ניתן יהיה לקבל תערובת קציפה ולבנה, אשר ניתן יהיה למרוח אותה בקלות על הקירות. אותה תערובת קציפה אינה מתקבלת כאשר מערבבים בצורה ידנית ללא המערבל וברוב המקרים, החומר יהיה גושים ולא נעים לעבודה.

אם לא השתמשתם בספוג לשפשוף, ניתן יהיה לשייף את הקירות בעזרת נייר שיוף עדין ומומלץ לנקות היטב את הקירות, לסיום ולמרוח שכבה של בונדרול לפני הצביעה.

עמית עוז קבלן שיפוצים, כי אנשים טובים לא פוגשים כל יום!!!

לקבלת הצעת מחיר ללא תשלום או התחייבות צרו קשר עכשיו!!!

רגע לפי שעוברים דף תנו לנו לייק בפייסבוק, אני מודה לכם!

לייק

קטגוריות: קבלן שיפוצים

עליך להיות מחובר על מנת להגיב

פוסטים פופולארים

שפכטל

שפכטל

סוגי שפכטל וטיח גבס. התאמה לפי מצב הקירות. פתרונות לפי רמות גימור ...

קבלן שיפוצים במרכז

קבלן שיפוצים במרכז

עמית עוז הינה חברה לשיפוץ בניינים ושיקום מבנים, בעלת וותק ...

שפכטל-אמריקאי

שפכטל אמריקאי

שפכטל אמריקאי הינו חומר שכיח אשר מחליק את קירות בייתנו ...

עבודת צבע

אנחנו דואגים לטפח את בייתנו כך שיהיה מקום נעים ונקי ...

קבלן שיפוצים

קבלן שיפוצים

מה נמצא בתחום האחריות של קבלן שיפוצים ומה אצל הלקוח? האם ...