עמית עוז קבלן שיפוצים

קבלן שיפוצים ותיק לעבודות שיפוצים איכותיות במרכז – 0547639960

מסלול, ניצב, לוחות גבס

פורסם ע"י עמית עוז 0 תגובה

שלושת המרכיבים בתחום הבנייה, הכוללים מסלול, ניצב ולוחות גבס הנם חומרים המאפשרים בנייה אמנותית ופרקטית. ניתן על ידי חוש יצירתי להשתמש בחומרים אלו ולהפיק מהם תועלת עצומה עבור, המבנה אותו אנחנו רוצים לשדרג. מעבר לעובדה שניתן לבנות עם חומרים אילו מחיצות גבס ולחלק את החלל הפנימי לפי מצב הרוח, אך ניתן גם להקנות לבית פשוט מראה מתקדם וחדשני.

ישנו צורך וצד מקצועי יותר כאשר עובדים עם לוחות גבס ובפרט כאשר מדובר בקונסטרוקציה, שכן החלק של בנייה הניצבים והמסלולים הנו החלק המורכב. למעשה ניתן לומר שבנייה טובה מתחילה בקונסטרוקציה חזקה וטובה, כמעט כמו מיצוב עמודי בניין וחגורות בטון.

המסלול או המסילה, הנו משמש כמקשר או כמסגרת בין קירות המבנה וקירות הגבס. ניתן לחבר את המסלול לקירות המבנה על ידי ברגים ודיבלים, תוך כדי הוספה של פס איטום העשוי מפוליאתילן מצולב והנו חומר מבודד מרטיבות או אקוסטיקה. ניצב גבס הנו פרופיל מחוזק יותר בעזרת כיפופים מובנים ומשמש כעמוד, אם יש צורך ניתן לחזק אותו על ידי הצמדה של קרש עץ או אפילו מוטות ברזל.

ניתן לשחק עם הפרופילים ולחתוך אותם בעזרת מספרי פח, ניתן לכופף אותם לפי הצורך ובכך יוצרים את המבנה הרצוי. את המסלול ניתן גם לחתוך כל חמישה סנטימטרים משני הצדדים ולכופף אותו למצב עגול, כך שניתן יהיה ליצור צורות מתעגלות. את לוחות הגבס ניתן לחתוך בקווים ישרים בעזרת סכין יפנית וכיפוף קל לניתוק שני החלקים, או על ידי חיתוך בעזרת מסורית בצורות מתעגלות לפי הצורך.

כמעט כל צורה יכולה להיות מושגת על ידי כיפוף נכון של הפרופילים וחיתוך לוחות גבס לפי תכנון או עיצוב. לאחר הבנייה גם אם ישנם חלקים גסים, ניתן להסתיר אותם על ידי שימוש בשפכטל אמריקאי ונייר. ישנו סרט שריון העשוי נייר או זוויות פינה מחוזקות אשר ניתן להצמיד אותן לפינות גבס, על ידי הדבקה בעזרת השפכטל. לאחר הדבקת הסרט בחיבורים בין לוחות הגבס וזוויות מכוסות לגמרי, ניתן למרוח שכבה של שפכטל אמריקאי על כל העיצוב על מנת לקבל משטח אחיד.

התוצאה הינה אלמנט חדש בתוך הנוף הפנימי של הבית שלנו ושינוי מראה, המשווה לבית חדשני ביותר.

גדולי המעצבים ברחבי העולם וברוב תוכניות לעיצוב הבית, תמיד תראו את האופן בו ניתן לשנות לגמרי את מבנה החלל הפנימי או הנראות של הקירות על ידי שימוש בלוחות גבס.

הקלות והפשטות איתם ניתן יהיה להמיר כל קיר ישן וחסר סימטריה, לקיר מעוצב בעל מראה מיוחד וקרני אור נזרקים עליו תוך כדי שימוש בקרניזים. ניתן להוסיף היום תאורה נסתרת או כל סוג של רעיון אפשרי, כאשר ניתן יהיה להטמיע את האור או לגרום לו להיות בולט כלפי חוץ ומודגש.  כאשר משלבים ביחד את התאורה עם העיצוב של קירות גבס ניתן יהיה בהחלט להשיג כל עיצוב יוקרתי שנרצה.

עמית עוז קבלן שיפוצים, כי אנשים טובים לא פוגשים כל יום!!!

לקבלת הצעת מחיר ללא תשלום או התחייבות צרו קשר עכשיו!!!

רגע לפי שעוברים דף תנו לנו לייק בפייסבוק, אני מודה לכם!

לייק

קטגוריות: קבלן שיפוצים

עליך להיות מחובר על מנת להגיב

פוסטים פופולארים

שפכטל

שפכטל

סוגי שפכטל וטיח גבס. התאמה לפי מצב הקירות. פתרונות לפי רמות גימור ...

קבלן שיפוצים במרכז

קבלן שיפוצים במרכז

עמית עוז הינה חברה לשיפוץ בניינים ושיקום מבנים, בעלת וותק ...

שפכטל-אמריקאי

שפכטל אמריקאי

שפכטל אמריקאי הינו חומר שכיח אשר מחליק את קירות בייתנו ...

עבודת צבע

אנחנו דואגים לטפח את בייתנו כך שיהיה מקום נעים ונקי ...

קבלן שיפוצים

קבלן שיפוצים

מה נמצא בתחום האחריות של קבלן שיפוצים ומה אצל הלקוח? האם ...