עמית עוז קבלן שיפוצים

קבלן שיפוצים ותיק לעבודות שיפוצים איכותיות במרכז – 0547639960

סוגי ריצופים..

בין אם מדובר על ריצוף חיצוני או פנימי, ישנן שתי שיטות הדבקה של הריצוף. ניתן ליצר מצע של חול ועליו לרצף בעזרת טיט ומניחים את המרצפות על גבי החומר. ריצוף על טיט הינו שכיח מאוד בשל חוזקו של הטיח, החיבור שנוצר בקרקע גם מאפשר שכבה מחזקת של טיח. האפשרות השנייה היא ריצוף על גבי ריצוף או על קירות מטויחים, על ידי הדבקת האריחים בדבק קרמיקה. האריחים משתנים גם הם וכיום ישנו מבחר של ריצופים, החל מקרמיקות ושיש ואפילו אריחים דמויי עץ. השפע מאפשר לשנות את מראה החדר לגמרי ומייצר תחושה של ניקיון, שכן לאומת פרקטים לאריחים השונים ישנו מראה מנצנץ יותר והינם בעלי עמידות לשנים ארוכות יותר.

רמות גימור..

בחדרי אמבטיה אריחי הקרמיקה משמשים כמערכת איטום שנייה, המגנה על הקירות מעבר למראה הדקורטיבי. עבודת הריצוף בחדרים רטובים צריכה להיות מדויקת וללא השארת פתחים, לחדירת רטיבות בעתיד לתוך הקירות. היכולת ליצר שיפועים נכונים המאפשרים למים לזרום לכיוון מסוים, נוצרת על ידי בעל מקצוע מיומן, עם ניסיון ויכולת לראות את הגבהים השונים. יצירת שיפועים אינה פעולה פשוטה, שכן כל האריחים צריכים לסטות במילימטרים אך בצורה שווה. אופן יצירת המרווחים (פוגות) בין האריחים השונים, צריכה גם היא להיות אחידה וסימטרית.

צוות מקצועי..

אריחים הינם דבר כבד אותו יש לשאת אל תוך הבית או הדירה, כמו כן ישנם חומרי ההדבקה. יש לערבב את החומרים ולהגיש אותם לרצף, תוך כדי פיזור החומר באזורי הריצוף. מצע החול צריך להיות מיושר היטב ומהודק, על מנת שהריצוף יהיה מפולס על גביו. לאורך כל עבודת הריצוף ישנם חיתוכים של פנלים וקיצור אריחים למידות הרצפה, המתבצעים במקום על ידי אדם מיומן. כל המערכת הזאת מופעלת על ידי צוות פועלים העובד, כמכונה משומנת ומקצועית מאוד. הרצף לבדו אינו יכול להתקדם ללא הצוות המקצועי, שכן הוא יצטרך לקום מידי כמה דקות לבצע את הפעולות השונות.

קבלן ריצוף איכותי..

בשביל להיות קבלן ריצוף איכותי, צריך להיות שם צוות מקצועי אשר עומד תחת פיקוח אמיתי. קבלן ריצוף הינו סוג של מנהל עבודה בעל ניסיון, אשר הרכיב צוות מקצועי ומנוסה לעבודות ריצוף שונות. עליו להשגיח על רמות הגימור ועל איכות החומרים, אריחים אשר רוצפו בצורה שגויה צריכים להיות מתוקנים בזמן אמת. על העבודה להיות מפולסת היטב ובעלת שיפועים במקומות הרצויים בלבד. קבלן ריצוף איכותי ישאיר אחריו סדר וניקיון, לצד עבודת ריצוף מושלמת!

קטגוריות: קבלן שיפוצים

עליך להיות מחובר על מנת להגיב

פוסטים פופולארים

שפכטל

שפכטל

סוגי שפכטל וטיח גבס. התאמה לפי מצב הקירות. פתרונות לפי רמות גימור ...

קבלן שיפוצים במרכז

קבלן שיפוצים במרכז

עמית עוז הינה חברה לשיפוץ בניינים ושיקום מבנים, בעלת וותק ...

שפכטל-אמריקאי

שפכטל אמריקאי

שפכטל אמריקאי הינו חומר שכיח אשר מחליק את קירות בייתנו ...

עבודת צבע

אנחנו דואגים לטפח את בייתנו כך שיהיה מקום נעים ונקי ...

קבלן שיפוצים

קבלן שיפוצים

מה נמצא בתחום האחריות של קבלן שיפוצים ומה אצל הלקוח? האם ...