עמית עוז קבלן שיפוצים

קבלן שיפוצים ותיק לעבודות שיפוצים איכותיות במרכז – 0547639960

עבודת גבס

פורסם ע"י עמית עוז 0 תגובה

עולם ומלואו נפתח בפנינו ושמו הוא גבס, גבס היום נמצא כמעט בכול בית והשימוש בו גדל כל כך, עד שבבתים חדשים הוא עוטף את הקירות לגמרי. אם היו יכולים לבנות גם את הקירות החיצוניים לבטח כבר היינו שומעים על בנייני גבס. בבניינים חדשים גבס משמש לחיפוי מלא של הקירות, להנמכת תקרות ולעיצובים מרהיבים. את הקירות החיצוניים בונים מבלוקים ומחזקים עם חגורות בטון, אך בהרבה בניינים חדשים ואף בדירות יוקרה, ניתן יהיה לראות חיפוי פנימי בלוחות גבס.

העבודה עם גבס היא מהירה מאוד וניתן ביום אחד לבנות קיר שלם וללא צורך במאמץ רב. אין צורך לטייח את הקירות וכמובן שגם עבודת הבנייה בעזרת בלוקים אינה קלה ונחשבת למסורבלת. חומר הגבס נחשב לזול יותר, כך שעלות השימוש בגבס חוסכת המון וכמו כן גבס גם נחשב למבודד מחום וקור.

ניתן להסתיר צנרת מיזוג אוויר ותאורה, על ידי חיפוי הקירות בלוחות גבס או בניית קרניזים והנמכת תקרות. עבודת גבס הינה פתרון מושלם לשינוי מהיר של נראות הבית או חלוקת החלל הפנימי, לפי צריכים משתנים. כאשר הילדים עוזבים את הקן ניתן לפרק קירות ולהרחיב פינות פנאי או משרד בייתי.

אם צריך יותר חדרים ניתן יהיה להוסיף חדר, על ידי בניית מחיצות תוך כדי שימוש בלוחות גבס. עבודת גבס הינה דבר מהיר וטוב, כמו כן רמת הבידוד הינה טובה ואינה נופלת מהאיכות של קיר בלוקים.

תוך כדי הצבה של פרופילים העשויים ממתכת ובניית קונסטרוקציה, אשר אליה מחברים את לוחות הגבס משני צידי הפרופיל. אופן הבנייה הינו פשוט יחסית ומתחבר לקירות המבנה בעזרת מיתדים וברגים אשר מותאמים לעבודת גבס. קבלן גבס איכותי יכול לתכנן כל עיצוב או מחיצות עם הלקוח ולאחר שלב התכנון, ניתן יהיה להשיג את התוצאות בזמן קצר יחסית.

לאנשים ללא כל ניסיון בבנייה או עבודה עם גבס מומלץ להזמין בעל מקצוע, לפחות לבניית הקונסטרוקציה, שכן שלבי הצמדת הלוחות ומריחת שפכטל הינם קלים יותר.

בפינת המאמרים תמצאו מספר רב של מאמרים המסבירים על אופן העבודה עם גבס ואפשרויות עיצוב, כמו כן לאילו אשר רוצים לעשות זאת בעצמם, תמצאו מבחר גדול של טיפים בעניין.

עמית עוז קבלן שיפוצים, כי אנשים טובים לא פוגשים כל יום!!!

לקבלת הצעת מחיר ללא תשלום או התחייבות צרו קשר עכשיו!!!

רגע לפי שעוברים דף תנו לנו לייק בפייסבוק, אני מודה לכם!

לייק

קטגוריות: קבלן שיפוצים

עליך להיות מחובר על מנת להגיב

פוסטים פופולארים

שפכטל

שפכטל

סוגי שפכטל וטיח גבס. התאמה לפי מצב הקירות. פתרונות לפי רמות גימור ...

קבלן שיפוצים במרכז

קבלן שיפוצים במרכז

עמית עוז הינה חברה לשיפוץ בניינים ושיקום מבנים, בעלת וותק ...

שפכטל-אמריקאי

שפכטל אמריקאי

שפכטל אמריקאי הינו חומר שכיח אשר מחליק את קירות בייתנו ...

עבודת צבע

אנחנו דואגים לטפח את בייתנו כך שיהיה מקום נעים ונקי ...

קבלן שיפוצים

קבלן שיפוצים

מה נמצא בתחום האחריות של קבלן שיפוצים ומה אצל הלקוח? האם ...