עמית עוז קבלן שיפוצים

קבלן שיפוצים ותיק לעבודות שיפוצים איכותיות במרכז – 0547639960

עמית עוז קבלן שיפוצים

פורסם ע"י עמית עוז 0 תגובה

כל בעל עסק בתחילת דרכו צריך להגדיר את המצה של החברה אותה הוא מתכנן לבנות, הוא צריך להכליל איזה סוג שירות החברה תיתן ללקוח ואופי ההתנהלות מול הצוות.

ישנן הרבה החלטות עוד בשלב ההקמה לגבי רמת התמחור והפילוסופיה העסקית של החברה, כמו למכור בזול אבל למכור הרבה אל מול, למכור מעט אבל שיהיה איכותי מאוד. כל חברה מעצבת את החזות שלה ומתעצבת על ידי תנאים חיצוניים אשר גם הם תורמים לתהליך בניית העסק ועיצוב החברה.

לאורך כל התהליך נמצא המנהל אשר אחראי על הכיוון אליו משייטת הספינה, אותו מנהל מביא איתו את האופי, הרמה והפילוסופיה אשר בעזרתם הוא מעצב את התצורה הסופית ללקוח. אותו מנהל סביר להניח שעבר דרך מסוימת לפני שקבל את המושכות של החברה, או שהגיע לרמה של חברה פועלת ומצליחה.

אך עד שמנהל מגיע לגדולה, הדרך שהביאה אותו היא זו אשר מנחה אותו וקובעת את אופן התנהלותו, רמת היושר שלו, הפילוסופיה האישית שלו ואופן השקפתו על העולם.

 אז מה דברי הפתיחה האלו קשורים לקבלן שיפוצים?

 יצא שם רע משום מה לקבלני שיפוצים לנוכח העובדה שיש חשש מחאפרים ונוכלים למיניהם, תחום זה סובל לא מעט מאנשים חסרי הבנה, סבלנות ויושרה.

למעשה לדעתי רמת האחוזים זהה בהשוואה לאיכות האוכלוסייה באותו אזור, לצערי אותם האחוזים מהווים סוג של מראה חברתית, אך קל יותר לומר שישנה קבוצה חאפרית מאשר להודות שפשוט זאת התרבות המקומית. מנהל או קבלן זהו אותו אופי ניהולי ומצריך את אותן היכולות הנדרשות לצורך ניהול עסק וכוללות את הידע הניהולי הנדרש לקיים ולהניע עסק.

הרבה קבלנים אינם מודעים שהצעת מחיר היא למעשה תהליך מכירה, כשנשאלו חשבו שהם מבצעים הערכה למצב הנכס כאילו מנותקים מעבודת המכירה. בגלל האופן בו מתנהלת הצעת מחיר בה הקבלן מגיע לראות את הבית ורק אחר כך שולח הצעה, אין זה אומר שלא מתנהלת עבודת מכירה.

מהרגע הראשון בו נכנס הקבלן לבית הלקוח ומפעיל את הרושם הראשוני ועד לניסיון לפתח קו מחשבה אחיד עם הלקוח, אותו קבלן למעשה מבצע את כל עקרונות המכירה. קבלן שיפוצים הינו מנהיג אשר סוחף אחריו כוח עבודה אל תוך דרך קשוחה ולא קלה, מעניק צבע וגוון לתחום קשה אשר דורש הרבה תמורת מעט מאוד.

עבודה קשה בשמש הישראלית אשר דורשת כושר גופני גבוה ויכולת סיבולת גבוהה ובחורף עבודה בקור ורוחות קשות, כאשר אדם מזיע ונאלץ להרים משאות כבדים. תחום קשוח אשר נדרשת בו רמת ערנות גבוהה שכן כל טעות עלולה לגרום לתאונה או לנזק כספי גבוה.

קבלן שיפוצים צריך להיות אדם בעל ידע אשר יודע גם לחלוק את הידע שלו, סוג של מורה אשר מדריך את העובדים ועוזר להם להתפתח ולהיות מקצוענים. כך גם מנהל בכיר אשר בונה מסביבו קבוצה חזקה של שחקנים איכותיים ומשקיע את כל מרצו על פיתוח הקבוצה וקידומה לעבר המטרות.

קבלן שיפוצים איכותי משקיע בבניית קבוצה איכותית אשר עוזרת לו לנצח כל פרויקט ברמה הגבוה ביותר ובלחץ זמינים עצום. קבלן שיפוצים איכותי הינו איש ציבור אשר קשוב לצרכי הלקוח, עליו להיות אדם סבלני במיוחד ומבין שכן מדובר בביתו הפרטי והמבצר החשוב ביותר לאדם.

אותו קבלן צריך להיות לפעמים סוג של פסיכולוג, אשר נאלץ לפעול כמתווך בין בני הזוג על מנת להשיג הסכמות ולקדם את הפרויקט. קבלן איכותי הינו אדם אשר אכפת לו מהפרויקט יותר מאשר אכפת לו מעצמו ולוקח את העבודה ברצינות ומתייחס לתפקיד בצורה אחראית.

אדם אשר ניתן לסמוך על רמת היושר שלו, הוא אינו אומר מילים ללא כיסוי וניתן להרגיש בנוח לידו. קבלן אשר זמין תמיד ואם אינו עונה באותו הרגע, אז אחראי להחזיר צלצול מהר, אדם אשר נוהג להקדים מאשר לאחר לפגישות.

קבלן שיפוצים אשר ניתן לראות עוד משלב הצעת המחיר, את רמת העניין שלו בכם ואת רצונו לעזור ולתת שירות טוב, תוך כדי הקשבה אמיתית לצרכי הלקוח. זה ממש לא משנה בין אם מדובר במנהל או קבלן, האישיות קובעת את אופן ההתנהלות ולכן יש להתייחס ולשפוט את האדם לפניכם ולא את הצעת המחיר.

האם אותו קבלן שיפוצים הינו אדם טוב או שלא הייתם שומרים איתו על קשר?

 האם אדם זה הינו חבר, איש אמין אשר היינו רוצים להיות איתו בקשר?

 יש שיגידו שכל מסתכם בכסף ולבסוף המחיר קובע, האמת היא שדפי הפורומים לשיפוצים מלאים בלקוחות שנפגעו מבעלי מקצוע. ניתן לראות מידי שבוע מספר לקוחות נסערים אשר מגיעים לפורומים ומתלוננים על בעלי מקצוע שונים.

אני מאמין שלפני כסף צריכה להיות רמה טובה של אמון, זאת צריכה להיות דרך חיים אשר ההולך בדרכה ימשוך אליו רק אנשים טובים. היום הרדאר שלי מעיף מעלי סוגי לקוחות בעייתיים עוד לפני שהם מסיימים את הצעת המחיר איתי.

אני פשוט בוחר להקיף את עצמי באנשים טובים אשר כייף לקום בבוקר ולעבוד איתם, אני תמיד נהנה לעבוד אם אנשים טובים ומוצא את עצמי מתאמץ יותר עבורם.

 לקבלת הצעת מחיר ללא תשלום או התחייבות צרו קשר עכשיו !!!

 

רגע לפי שעוברים דף תנו לנו לייק בפייסבוק, אני מודה לכם!

לייק 🙂

קטגוריות: קבלן שיפוצים

עליך להיות מחובר על מנת להגיב

פוסטים פופולארים

שפכטל

שפכטל

סוגי שפכטל וטיח גבס. התאמה לפי מצב הקירות. פתרונות לפי רמות גימור ...

קבלן שיפוצים במרכז

קבלן שיפוצים במרכז

עמית עוז הינה חברה לשיפוץ בניינים ושיקום מבנים, בעלת וותק ...

שפכטל-אמריקאי

שפכטל אמריקאי

שפכטל אמריקאי הינו חומר שכיח אשר מחליק את קירות בייתנו ...

עבודת צבע

אנחנו דואגים לטפח את בייתנו כך שיהיה מקום נעים ונקי ...

קבלן שיפוצים

קבלן שיפוצים

מה נמצא בתחום האחריות של קבלן שיפוצים ומה אצל הלקוח? האם ...