עמית עוז קבלן שיפוצים

קבלן שיפוצים ותיק לעבודות שיפוצים איכותיות במרכז – 0547639960

פתרון בטיחותי ונוח לעבודות גובה הינו פיגום נייד על גלגלים אשר מתאים לקבלן שיפוצים או כל בעל מקצוע העובד בתוך מבנה גבוה וצריך רצפת עבודה נוחה ובטיחותית.

פיגום נייד לקבלן שיפוצים

פיגום נייד מהווה קונסטרוקציה מודולרית קלת משקל ויציבה, המורכבת מצינורות אלומיניום, פלדה או פיברגלס ומשמשת למגוון רחב של עבודות בגבהים משתנים, זאת בזכות מערכת ייעודית של גלגלים המאפשרת את התניידותו של הפיגום ממקום אל מקום באתר הבנייה או השיפוצים ללא כל צורך בפירוקו והרכבתו מחדש, ותוך שמירה מרבית על בטיחות המשתמש.

פיגומים ניידים מותאמים אופטימלית לבעלי מקצוע מתחומים שונים החל מקבלני בנייה, קבלני משנה, טייחים וסיידים וכלה בשיפוצניקים, עובדי שפכטל, מעצבי פנים, חשמלאים ומתקיני מערכות מיזוג אוויר. כמו כן, הפיגום הנייד פופולרי מאוד לתחזוקה שוטפת בחללים גדולים בעלי תקרה גבוהה, אולמות תצוגה ומבנים תעשייתיים בעלי ריצוף קיים.

הפיגום הנייד אידיאלי לעבודות שפכטל, יישור קירות ועבודות טיח המצריכות דיוק ותחושת יד של העובד, וכן לעבודות חוץ בגבהים נמוכים, חידוש שפריץ וכל עבודה הדורשת הנפת חומרים כבדים לגובה.

פיגום נייד- מעטפת רחבה של יתרונות

לפיגום הנייד יישנה מערכת רחבה של יתרונות כמו התקנה פשוטה ומהירה היות ומדובר בקונסטרוקציה מודולרית, כמו גם ניוד ממקום אל מקום במהירות ובקלות, הובלה נוחה מאתר לאתר בעזרת עגלה נגררת או טנדר רגיל ושטח אחסון נמוך כשהפיגום הנייד אינו בשימוש ומפורק. הרכבתן ופירוקן של קונסטרוקציות מסיביות דורשות מיומנות, זמן וידע, ובכל הנוגע לתחום הבנייה והשיפוצים זמן משמעו- כסף.

יתרונו המרכזי של הפיגום הנייד נעוץ בעובדה שהרכבתו פשוטה וחד פעמית באותו הפרויקט הספציפי, ואין צורך בפירוקו בכל מעבר מנקודה אחת לאחרת באתר, עובדה המאפשרת לבעלי המקצוע לעבוד ברצף וללא עיכובים מיותרים. הפיגומים הניידים ניחנים בעמידות לאורך זמן ותחזוקה בעלות נמוכה, וניתן כיום לשכור או לרכוש מגוון סוגים של פיגומים ניידים בהתאם לסוג המבנה ואופי העבודה.

פיגומים ניידים- הסוגים הנפוצים

הפיגומים הניידים נבדלים אלו מאלו במספר פרמטרים כגון חומרי הגלם שמהם עשויים הפיגומים, מידות האורך והרוחב, גובה עבודה מקסימלי ועומס עבודה מרבי לאדם עם ציוד. סוגי הפיגומים הניידים הנפוצים הם אלו המורכבים מחומרי מתכת כמו אלומיניום, פלדה ופיברגלס, היות ומדובר בחומרים קלי משקל המאפשרים נוחות בניידות בין אתרים ובתוך שטח האתר כמו גם נוחות בהתקנה ופירוק.

הפיגומים עשויים מאלומיניום או ברזל הנם אל חלד ועמידים במיוחד, אך יתרונם של פיגומי הפיברגלס נעוץ בעובדה שהם אינם מעבירים זרמים חשמליים. חברת עמית עוז משווקת ומשכירה פיגומים ניידים מברזל איכותיים במיוחד, בהתאם לצרכי הלקוחות המשתנים ועל פי התקנים הארציים. החברה פועלת במרכז ומפעילה צוות מקצועי ומיומן. הצוות המסור והמקצועי של חברתנו ישמח לסייע לכם בבחירת הפיגום האופטימלי לצורכיכם, ולהדריך אתכם בכל הנוגע להתקנתו בשטח.

קטגוריות: קבלן שיפוצים

עליך להיות מחובר על מנת להגיב

פוסטים פופולארים

שפכטל

שפכטל

סוגי שפכטל וטיח גבס. התאמה לפי מצב הקירות. פתרונות לפי רמות גימור ...

שפכטל-אמריקאי

שפכטל אמריקאי

שפכטל אמריקאי הינו חומר שכיח אשר מחליק את קירות בייתנו ...

קבלן שיפוצים במרכז

קבלן שיפוצים במרכז

עמית עוז הינה חברה לשיפוץ בניינים ושיקום מבנים, בעלת וותק ...

עבודת צבע

אנחנו דואגים לטפח את בייתנו כך שיהיה מקום נעים ונקי ...

קבלן שיפוצים

קבלן שיפוצים

מה נמצא בתחום האחריות של קבלן שיפוצים ומה אצל הלקוח? האם ...