עמית עוז קבלן שיפוצים

קבלן שיפוצים ותיק לעבודות שיפוצים איכותיות במרכז – 0547639960

צבעי מקצועי

פורסם ע"י עמית עוז 0 תגובה

בשנים האחרונות צצים על עמודים ברחובות שלטים המפרסמים צבעי במחיר מצחיק ונראה כאילו תחום זה הינו דבר של מה בכך. האמת היא שצבעי טוב צריך להיות אדם בעל ידע ואם ניסיון בצביעה, שכן ישנו הבדל משמעותי בין אדם פרטי המנסה לעשות עבודה זו בעצמו לבין בעל מקצוע המקבל תשלום עבור עבודה איכותית.

כאשר אנשים פונים אלי לקבל רעיונות לצביעת הבית אני יודע שהרמה לעולם לא תהייה זהה למגע יד של בעל מקצוע אמיתי. כל אחת יכול למרוח שפכטל על הקירות אבל בעל מקצוע מנוסה, אשר הינו איכותי ימרח בצורה שונה והפיניש נראה שונה.

צורת העבודה תהייה גם היא שונה וכך גם אופן ההתייחסות והביצוע של עבודת הצביעה, שכן צבעי אמיתי הינו כמו אומן ויש לו את היד המקצועית אשר עם השנים פתחה את המגע הנכון. אבא שלי שנים שמנסה לשכנע אותי לקבל תספורת אצלו, מאז שאני מכיר את עצמי הוא היה אומר שתספורת עם מכונה זה לא בעיה ולא הולכים לספר בשביל זה.

אני הולך בכול זאת לספר ומתיישב על הכיסא, אין מה להשוות לדעתי למגע היד של ספר מנוסה אשר מבצע עבודה זו באופן יום יומי. צבעי אמיתי יכסה וישמור על הריהוט בבית והינו בעל ניסיון עם הגנה על הרצפה מלכלוך ונזילות צבע, שכן עבודת הצביעה לא צריכה להיגמר בסימני צבע המראים על צבעי שהיה כאן.

עבודת צבע מתבצעת כל כמה שנים וכאשר מדובר בבתים גדולים, בדרך כלל נוטים להימנע מכניסה לתהליך זה בשל עומס הלכלוך. לדעתי כאשר שוקלים להיכנס לצביעת הבית יש לקחת בחשבון שצבעי טוב, יבצע את העבודה הטובה ביותר תוך כדי שימוש בחומרים טובים.

הערכת זמנים לצביעת דירה של חמישה חדרים כולל תיקונים צריכה להיות כשבוע ימים, קיצור של הערכה זו משמעותה שהצבעי מנסה להרוויח את העבודה במחיר נמוך על חשבון קיצור פינות ורמת איכות ירודה יותר. צביעת וילה צריכה להיות כשבועיים וכל ניסיון לקצר תהליך זה פוגע באיכות העבודה, למרות שיהיו צבעים שיגידו שאפשר לגמור עבודה זו במספר ימים.

יש לקחת בחשבון את הזמן שלוקח לארוז את החדר בצורה טובה, לעטוף את כל השקעים ולהרחיק אותם מהקירות, לעטוף פתחי אוורור ולהזיז ריהוט הדבוק לקירות. אם מבצעים עבודת הכנה טובה לא יופיעו סימנים לאחר ביצוע הצביעה וסביר להניח שגם איכות העבודה תהייה טובה ותחזיק לשנים רבות.

עמית עוז קבלן שיפוצים במרכז הינו חברה איכותית ואמינה, תוכלו למצוא עוד מהרגע הראשון מענה אנושי וסבלני במיוחד. צוות העובדים הינו אחראי ומגדיל ראש לדרישות הלקוחות, עמית עוז נוכח בכל הפרויקטים ומספק ליווי אישי וחם כפי שצריך להיות.

לקבלת הצעת מחיר ללא תשלום או התחייבות צרו קשר עכשיו !!!

עמית עוז קבלן שיפוצים במרכז ושיקום מבנים, מומחה לשיקום בטון

קטגוריות: קבלן שיפוצים

עליך להיות מחובר על מנת להגיב

פוסטים פופולארים

שפכטל

שפכטל

סוגי שפכטל וטיח גבס. התאמה לפי מצב הקירות. פתרונות לפי רמות גימור ...

קבלן שיפוצים במרכז

קבלן שיפוצים במרכז

עמית עוז הינה חברה לשיפוץ בניינים ושיקום מבנים, בעלת וותק ...

שפכטל-אמריקאי

שפכטל אמריקאי

שפכטל אמריקאי הינו חומר שכיח אשר מחליק את קירות בייתנו ...

עבודת צבע

אנחנו דואגים לטפח את בייתנו כך שיהיה מקום נעים ונקי ...

קבלן שיפוצים

קבלן שיפוצים

מה נמצא בתחום האחריות של קבלן שיפוצים ומה אצל הלקוח? האם ...