עמית עוז קבלן שיפוצים

קבלן שיפוצים ותיק לעבודות שיפוצים איכותיות במרכז – 0547639960

קירות גבס ובנייה בגבס

פורסם ע"י עמית עוז 0 תגובה

קירות גבס אשר אנחנו מכירים כיום בנויים מלוחות גבס, העשויים מגבס אשר מכיל עשרים אחוז מי גביש. מי הגביש אשר נמצאים בתוך הגבס משמשים כמגן כנגד שרפות, שכן הרעיון ליצור ועבודה עם לוחות הגבס הנו תוצאה החלפת קירות העץ בארה”ב אשר אינם עמידים בשרפות.

יש לזכור שבמדינות רבות כל תכולת הבית הינו עשוי מעץ וכך גם הקונסטרוקציה הפנימית, כאשר ישנן לוחות עץ אשר מוצמדים לקונסטרוקציה וכמובן שמדובר בכמות עץ גדולה.

לוחות הגבס מגיעים כמענה אשר פותר את הבעיה, שכן הקונסטרוקציה עשויים ממתכת וקירות הגבס עשויים מגבס. כל עוד מי הגביש בתוך הלוחות לא מתאדה בזמן השרפה, יעמדו הלוחות ויעצרו אשר האש.

לאחר בדיקות במכוני תקנים נמדדה רמת העמידות של הלוחות  בזמן שרפה, כך שנתונים אלו תורגמו לנתונים המחושבים לפי זמן. לוחות הגבס יכולים לפתח עמידות של 30 דקות עד שעתיים בזמן שרפה כאשר הלוחות האדומים עמידים יותר. לכן לרוב בונים לוחות גבס אדומים בפרוזדורים, על מנת לאפשר לאנשים לברוח בזמן שרפה.

קונסטרוקציית העץ הוחלפה גם היא בפרופילים העשויים מתכת, כאשר לוחות הגבס מחוברים משני צידי הפרופיל וכך מתקבלת אטימה טובה יותר והתנגדות חזקה לאש. לוחות הגבס מגיעים בצבעים שונים כאשר הגוון הלבן מסמל לוח רגיל, הגוון הירוק אמור היה לשמש לחדרים רטובים אך אינו מתאים יותר.

יש לשים לב לכך שכבר לא בונים חדרים רטובים בעזרת לוחות גבס, שכן הגבס אינו חזק מספיק לעמוד ברטיבות ולכן הוא הוחלף בלוחות צמנט-בורד (העשויים על בסיס צמנט). ישנן גם לוחות עם גוון אדום אשר אמידים בפני שרפות עוד יותר מהרגיל.

קונסטרוקציית גבס מותאמת כך שהיא יכולה להיות מחוברת לקירות קיימים או עומדת בפני עצמה, שכן הפרופילים מגיעים העוביים שונים. את הפרופילים ניתן לחתוך בעזרת מספרי פח ולחבר בעזרת ברגים מיוחדים, אשר מותאמים לחבר בין הפרופילים ונקראים פח אל פח (פח-פח).

קירות ישנים יכולים לקבל מראה חדש בזמן קצר יחסית על ידי חיפוי בקירות גבס, כאשר הזמן של טיוח הקירות ומריחת שכבות של שפכטל יכולות להיחסך. לא סתם קירות גבס הופכים לחלק מרכזי בבנייה העכשווית, כאשר גם בדירות יוקרה ניתן לראות שימוש הולך וגובר בקירות גבס.

עמית עוז, כי אנשים טובים לא פוגשים כל יום!!!

לקבלת הצעת מחיר ללא תשלום או התחייבות צרו קשר עכשיו!!!

רגע לפי שעוברים דף תנו לנו לייק בפייסבוק, אני מודה לכם!

לייק

קטגוריות: קבלן שיפוצים

עליך להיות מחובר על מנת להגיב

פוסטים פופולארים

שפכטל

שפכטל

סוגי שפכטל וטיח גבס. התאמה לפי מצב הקירות. פתרונות לפי רמות גימור ...

שפכטל-אמריקאי

שפכטל אמריקאי

שפכטל אמריקאי הינו חומר שכיח אשר מחליק את קירות בייתנו ...

קבלן שיפוצים במרכז

קבלן שיפוצים במרכז

עמית עוז הינה חברה לשיפוץ בניינים ושיקום מבנים, בעלת וותק ...

עבודת צבע

אנחנו דואגים לטפח את בייתנו כך שיהיה מקום נעים ונקי ...

קבלן שיפוצים

קבלן שיפוצים

מה נמצא בתחום האחריות של קבלן שיפוצים ומה אצל הלקוח? האם ...