עמית עוז קבלן שיפוצים

קבלן שיפוצים ותיק לעבודות שיפוצים איכותיות במרכז – 0547639960

ריצוף, הדבקת קרמיקה

פורסם ע"י עמית עוז 2 תגובות

הכנות להדבקת קרמיקה:

חשוב מאוד לקחת בחשבון את נושא, פירוק הפנלים הישנים!! אחרי הפירוק יהיו אזורים, של טיח שנפל וצריך יהיה בהמשך לעשות תיקונים. צריך לוודא עם קבלן השיפוצים שהוא לקח בחשבון את נושא הפירוק והתיקונים בהמשך, כאשר הרבה קבלנים נוטים להזניח חלק חשוב זה. אם לא לוקחים זאת בחשבון, יש לצפות לעבודת תיקונים מסביב לכל הפנלים בעזרת שפכטל עבה.

יש לדעת מראש שיהיו הבדלי גבהים חדשים, כך שגובה השטיכמוס הכללי משתנה. צריך יהיה לשנות את אורכן של הדלתות, שכן עכשיו הרצפה מוגבהת מעל לגובה הרגיל. אם מדובר בלובי של בניין, יש לקחת בחשבון שהקבלן אינו מורשה לקצר את דלתות המעלית. אם מדובר בחדר ממ”ד פנימי, גם כאן לא תהיה אפשרות לקבלן לקצר או לגעת בדלת (מדובר בקבלן איכותי).

הובלת הריצוף וחומרי גלם:

יש לקחת בחשבון שמדובר, באריחי קרמיקה כבדים וכל חבילה יכולה להגיע לשלושים קילו. כאשר מנסים להוביל זאת במעלית בניין, יש לפקח על הובלת כמויות קטנות. מומלץ שלא לרכז את כל האריחים במקום אחד ולפזר את הכמות, במספר אזורים בדירה. כבר קרה מקרה שבו הניח המנוף, כשני משטחים של ריצוף על מרפסת קטנה. המרפסת התחילה להראות סימני קריסה מכמות העומס אשר נוצר על גבי המרפסת, אשר אינה בנויה לשאת עומסים כאלה.

הכנת חומר גלם:

דבק קרמיקה כמו חומרים אחרים בבנייה, הינו מצריך אזור עבודה אשר בו מערבבים ומכינים את החומר. מומלץ לפרוש קרטון על הרצפה באזור זה ולרכז את השקים, של החומר קרוב לאזור הערבוב. יש לוודא שיש מים בקרבת האזור, שכן לפעמים מרצפים את הדרך לברז המים ונתקעים בהמשך ללא יכולת להגיע לברז.

מומלץ להכין מראש שק של מלט לבן, שכן יש לפזר מלט לבן ביחד עם הדבק על מנת לאזן את הספיגות של הדבק. כאשר מצמידים את האריחים משני הצדדים, נוצר אזור ללא אוויר אשר אינו מתייבש טוב. לכן מומלץ לערבב מעט מלט לבן, על מנת שהמלט יספוג את המים ויעזור לחומר להתייבש בזמן. ניתן גם להרטיב את האריחים על מנת שלא “ישתו” את הנוזלים לפני שהחומר הספיק להתייבש.

פעולת הדבקת קרמיקה:

לאחר שיש לנו דבק קרמיקה מוכן לשימוש, אנחנו מפזרים כמות נדיבה על הרצפה ומגרפים בעזרת מאלג’ שיניים. תפקידו של המאלג’ שיניים, לפזר את החומר בגובה אחיד ובמידה שווה. לאחר פריחת החומר על אזור קטן, מתחילים לפזר את הריצוף תוך כדי השארת מרווחים אחידים. לאחר שמדביקים את האריחים השלמים, חותכים את הקצוות ומדביקים כולל חיתוך אריחים לצורך ייצור פנלים. לרוב ניתן ליצר כשני פנלים מכל אריח קרמיקה.

סיום הדבקת קרמיקה:

לסיום מרשים, מורחים שכבה של רובה בתוך המרווחים. יש להמתין כשעתיים בערך ולהתחיל לשפשף את השאריות, בעזרת סקוץ’ יבש ללא הרטבה. ניתן לאחר השפשוף לעבור עם סמרטוט לח ולהבריק את השטח…

עמית עוז קבלן ריצוף

לקבלת הצעת מחיר ללא תשלום או התחייבות צרו קשר עכשיו!!!

 

רגע לפי שעוברים דף תנו לנו לייק בפייסבוק, אני מודה לכם!

לייק

קטגוריות: קבלן שיפוצים

2 תגובות so far.

  1. עמית עוז הגיב:

    קבלו עוד היום הצעת מחיר מקבלן ריצוף מקצועי…

    ריצוף קרמיקה בהדבקה, הינו פתרון מהיר וטוב לשנים ארוכות. ריצוף חדש יכול לתרום רבות לשיפור הנראות של הבית ולהעלאת ערכו…

  2. עמית עוז הגיב:

    לא לשכוח את נושא פירוק הפנלים!!!

    הרבה פעמים שאני שומע על קבלנים חסרי ניסיון, אשר שכחו לחשב את הנתון הזה. הלקוח נשאר עם ריצוף חדש וקירות לא ישרים ובמקרים חמורים עם קירות ללא התאמה של צבע.

עליך להיות מחובר על מנת להגיב

פוסטים פופולארים

שפכטל

שפכטל

סוגי שפכטל וטיח גבס. התאמה לפי מצב הקירות. פתרונות לפי רמות גימור ...

קבלן שיפוצים במרכז

קבלן שיפוצים במרכז

עמית עוז הינה חברה לשיפוץ בניינים ושיקום מבנים, בעלת וותק ...

שפכטל-אמריקאי

שפכטל אמריקאי

שפכטל אמריקאי הינו חומר שכיח אשר מחליק את קירות בייתנו ...

עבודת צבע

אנחנו דואגים לטפח את בייתנו כך שיהיה מקום נעים ונקי ...

קבלן שיפוצים

קבלן שיפוצים

מה נמצא בתחום האחריות של קבלן שיפוצים ומה אצל הלקוח? האם ...