עמית עוז קבלן שיפוצים

קבלן שיפוצים ותיק לעבודות שיפוצים איכותיות במרכז – 0547639960

ריצוף קרמיקה ותיקונים

פורסם ע"י עמית עוז 0 תגובה

ריצוף בעזרת קרמיקה הוא מהשכיחים ביותר, קרמיקה הפכה להיות הפתרון להרבה בתים אשר רצו לחדש את מראה הרצפה. מחיר החומר נחשב לזול יחסית למרצפות הישנות וגם ניתן בקלות להדביק על הקיים.

קרמיקה ניתן להדביק על כול שטח ישר מאחר והדבק נמרח בשכבה דקה וספגת היטב בקרמיקה. אם יש קירות ללא טיח אז משתמשים במלט המורכב מיחס של אחד מלט ושניים חול ומערבבים עם מים.

לאחר מכן מורחים על השטח לצורך החלקה ומחכים עד לייבוש מלא, לאחר מכן ניתן להדביקה את הקרמיקה בקלות. אם מדובר בקירות פגועים אז רצוי לטייח את הקירות בעזרת תערובת של אחד מלט עם שניים טיט.

לאחר הטיוח בפרט עם מדובר בחדר אמבטיה רצוי לאטום את הקירות באזור המקלחון. את הקרמיקה משרים במים למשך מספר שעות ואז ניתן להדביק או בעזרת שכבה דקה של טיח.

במצב של תיקוני קרמיקה אשר לרוב מדובר על מספר אריחים שנפגעו כתוצאה של, רהיטים כבדים או התנתקות אריחים (אזור האמבטיה) ועוד..

את הקרמיקה מקלפים בעזרת אזמל בצורה עדינה על מנת שלא לפגוע באריחים “בריאים”. אם חתיכות טיח מתנתקות גם הן אז רצוי להגיע עד לעומק בעזרת פטישון ולנקות את טיח הישן.

מורחים שכבה חדשה של טיח ומדביקים את האריחים, לאחר יום אחד ניתן להתאים את גוון הרובה מסביב לאריח. חשוב לזכור להשרות את הקרמיקה במים, לחומר יש נטייה לשאוב את המים מהטיט עוד לפני שהטיט הספיק להתייבש.

ברוב המקרים זאת אחת הסיבות להתנתקות אריחים מקירות, אחת הסיבות השכיחות ביותר היא התפוררות הקיר, כך שהאחיזה של הטיט נחלשת עם הזמן.

בפינת המאמרים תוכלו למצוא מאמרים רבים בתחום הריצוף.

שיפוצים – עמית עוז – שיפוצים

קטגוריות: קבלן שיפוצים

עליך להיות מחובר על מנת להגיב

פוסטים פופולארים

שפכטל

שפכטל

סוגי שפכטל וטיח גבס. התאמה לפי מצב הקירות. פתרונות לפי רמות גימור ...

שפכטל-אמריקאי

שפכטל אמריקאי

שפכטל אמריקאי הינו חומר שכיח אשר מחליק את קירות בייתנו ...

קבלן שיפוצים במרכז

קבלן שיפוצים במרכז

עמית עוז הינה חברה לשיפוץ בניינים ושיקום מבנים, בעלת וותק ...

עבודת צבע

אנחנו דואגים לטפח את בייתנו כך שיהיה מקום נעים ונקי ...

קבלן שיפוצים

קבלן שיפוצים

מה נמצא בתחום האחריות של קבלן שיפוצים ומה אצל הלקוח? האם ...