עמית עוז קבלן שיפוצים

קבלן שיפוצים ותיק לעבודות שיפוצים איכותיות במרכז – 0547639960

שיפוץ דירות

פורסם ע"י עמית עוז 0 תגובה

כאשר נכנסים לשיפוץ דירות יש לקחת בחשבון מראש את נושא, ההרמה של החומרים ופינוי פסולת במהלך השיפוץ. הרבה אנשים שוכחים לקחת זאת בחשבון והקבלן מצידו, עלול שלא להכניס זאת בחשבון וכך מתפתחות בעיות עם שכנים. גם כך מדובר על תקופה מלחיצה עם השכנים בשל הרעשים ותנועה של בעלי מקצוע, לפחות ניתן יהיה לשמור על מידת ניקיון כאשר אין צורך להשתמש במעלית.

לצורך זה ניתן יהיה בעזרת תכנון סדר הפעולות, לתכנן היטב את מספר הפעמים שנצטרך מנוף הרמה ואת הזמנת השרוול מראש.

מומלץ שלא לחסוך בהזמנת שרוול ועגלת פינוי, גם אם נראה שלא מדובר בהריסה של קירות רבים. תמיד יוצא שיש הרבה יותר פסולת ממה שנראה לעין. בשיפוץ דירות מומלץ גם לידע את השכנים מראש על ביצוע עבודות השיפוץ, על ידי הדפסת דפים המסבירים על תאריכי העבודה ופרטים כמו מספר הטלפון של הקבלן. הדבר הזה יכול למנוע חיכוך לא נעים בין השכנים ובין בעלי המקצוע, אשר עולים ויורדים ולא תמיד בעלי חזות ייצוגית.

שיפוץ דירות איכותי מתחיל כמו שאמרנו עם תכנון ועיצוב, ניתן לעצב כל דבר היום במחשב או לשכור את שרותיו של מעצב צעיר. תוכנות מחשב בעולם העיצוב יכולות למקם אפילו את הריהוט של הבית, תוך כדי שינוי המבנה לגמרי. שווה עם רוצים להשיג מראה מיוחד להשתמש בשרותיו של מעצב פנים, שכן לא כל יום נכנסים לשיפוץ דירות וההבדלים יכולים להיות עצומים.

אופן הבנייה…

הדרך שבה בונים היום השתנתה לגמרי וניתן לראות ברוב הבתים, בנייה חכמה הרבה יותר ושימוש בחומרים חדשנים. בלוקים ומלט נחשבים לחומרים ישנים ובמקום זאת הגיעו לוחות הגבס, אשר איתם ניתן יהיה להשיג מראה חדשי וסימטרי. קירות גבס נחשבים לחומרים טובים ומבודדים וכמו כן ניתן להשיג בעזרתם, כל עיצוב או חלוקה אפשריים. ניתן גם להוסיף תאורה נסתרת או גלויה ובכך לשנות את מיקום האור, כאשר לרוב היו שמים את התאורה במרכז החדר ולרוב היה מדובר במנורה חזקה.

היום ניתן לפצל את קרני התאורה כך שיגיעו ממספר נקודות שונות, כך שמדובר בתאורה רגוע יותר.

ריצוף פרקט או קרמיקה יכולים לשנות את החזרת קרני האור ואת גוון הדירה לגמרי, כאשר מומלץ בשיפוץ דירות אם נכנסים לשלבי הריסה לקחת בחשבון גם לרצף מחדש.

מערכת בית חכם הופכת להיות יותר שכיחה בבתים רבים, כאשר ניתן לשלוט בבית בעזרת לחיצה כפתור בשלט. בית חכם הופך למעיין רובוט ענק אשר מותאם לצרכים שלנו, כך שניתן לדוגמא לפתוח חלון או להשקות את העציצים בישיבה בכורסא בסלון.

לצורך התקנת מערכת בית חכם, יש להכין צנרת חשמל מיוחדת אשר צריכה להעביר קווים בכל הדירה. ארון החשמל גם הוא נראה כמו מחשב ענק עם הרבה מאוד חיבור, כך שצריך מקום גדול יותר עבור הארון. בשנים הקרובות נראה יותר דירות עם מערכת בית חכם ועם טכנולוגיה חדשנית, אשר תאפשר לנו להשיג נוחות מרבית.

מקום אירוח כמו בבתי קפה

מטבחים הפכו בשנים האחרונות למקום אירוח איתו ניתן לשקף את אישיות בעל הבית, שכן הסלון בהרבה דירות הפך לחדר משפחה ואילו המטבח הינו מקום תוסס הרבה יותר. ניתן על ידי הנמכת תקרה להכניס מערכת סאונד למטבח ותאורה מיוחדת, כך שניתן יהיה באמת להפוך את המטבח לאזור בילוי.

הכנסת מסך פלזמה יכולה להפוך את המטבח לפינה עוד יותר כייפית, כאשר ניתן לראות ערוצי בישול ולא להחמיץ תוכניות מעניינות. אנחנו מדברים על בישול ועבודה במטבח בצורה אחרת לגמרי ממה שזכור לי מבית הורי, כאשר המטבח היה מקום חם ולח ונחשב לחדר עבודה אפרורי.

סלון עכשווי לא חייב להיות המקום המסורתי שאנחנו מכירים, שכן ניתן להפוך אותו לחדר קולנוע ביתי או חדר משחקים לכל המשפחה. חדר קולנוע יכול להיות חוויה משוטפת עבור המשפחה ומקום הרגעה עבור הילדים, כאשר רוצים רגעי שקט ועדיין לקבל את הביטחון שילדינו קרובים אלינו.

שיפוץ דירות יכול להפוך לחוויה  יוצרת כאשר ישנם בעלי מקצוע איכותיים כמו מעצב פנים וקבלן שיפוצים, אשר יכולים לתרום רבות לשדרוג הדירה ושינוי הנראות.

שיפוץ דירה נעים!!!

עמית עוז קבלן שיפוצים, כי אנשים טובים לא פוגשים כל יום!!!

לקבלת הצעת מחיר ללא תשלום או התחייבות צרו קשר עכשיו!!!

רגע לפי שעוברים דף תנו לנו לייק בפייסבוק, אני מודה לכם!

לייק

קטגוריות: קבלן שיפוצים

עליך להיות מחובר על מנת להגיב

פוסטים פופולארים

שפכטל

שפכטל

סוגי שפכטל וטיח גבס. התאמה לפי מצב הקירות. פתרונות לפי רמות גימור ...

שפכטל-אמריקאי

שפכטל אמריקאי

שפכטל אמריקאי הינו חומר שכיח אשר מחליק את קירות בייתנו ...

קבלן שיפוצים במרכז

קבלן שיפוצים במרכז

עמית עוז הינה חברה לשיפוץ בניינים ושיקום מבנים, בעלת וותק ...

עבודת צבע

אנחנו דואגים לטפח את בייתנו כך שיהיה מקום נעים ונקי ...

קבלן שיפוצים

קבלן שיפוצים

מה נמצא בתחום האחריות של קבלן שיפוצים ומה אצל הלקוח? האם ...