עמית עוז קבלן שיפוצים

קבלן שיפוצים ותיק לעבודות שיפוצים איכותיות במרכז – 0547639960

תפקיד הקבלן הראשי

פורסם ע"י עמית עוז 0 תגובה

אם אתם קוראים מאמר זה קרוב לוודאי שאתם מתעניינים בנושא שיפוץ הדירה שלכם. שיפוץ דירה יכול לכלול שיפוץ של חזית הדירה או הבניין (קירות חיצוניים) או שיפוץ פנימי של חלקי הדירה השונים- כגון המטבח או הסלון. בכל עבודת שיפוץ בין אם תהיה קלה ובין אם תהיה מורכבת, חשוב שכל אנשי המקצוע השותפים בשיפוץ, כגון: אדריכל, מהנדס וכו’, יעבדו ביחד בשיתוף פעולה. מנהל העבודה של אנשי המקצוע נקרא “קבלן שיפוצים”. קבלן השיפוצים מוגדר כזה אם הוא הוסמך מטעם משרד העבודה המאשר שהוא רשאי לעסוק בשיפוץ ולפקח עליו.

תפקידי הקבלן הראשי שהינו קבלן השיפוצים הם רבים ומגוונים. ביניהם:

  • ·         הקבלן אחראי לביצוע כולל של העבודה. הוא מוודא שאנשי המקצוע השונים שהוזמנו לצורך ביצוע השיפוץ מגיעים בזמן ומבצעים את עבודתם כיאות.
  • קבלן השיפוצים יוכל להמליץ לכם על בעלי מקצוע מוסמכים שתוכלו להיעזר בהם בתהליך השיפוץ.
  • תפקיד הקבלן הראשי הוא גם למנוע ליקויים במהלך השיפוץ ואם נוצרו לפתע- לתקנם במהירות וביעילות.
  • קבלן השיפוצים מרכז אליו את כל עבודות אנשי המקצוע השונים, כך שאנחנו יכולים לפנות אליו ולקבל מענה לכל שאלותינו בנושאים הצריכים טיפול ותיקון, במקום ללכת לכל איש מקצוע בנפרד.
  • קבלן שיפוצים מיומן ומוסמך ידאג שלא תחרגו מהתקציב שהקצבתם לעצמכם לצורך השיפוץ. תפקיד הקבלן הראשי הוא לספק לכם רמת שיפוץ גבוהה המותאמת לתקציבכם.
קבלן שיפוצים ראשי

קבלן שיפוצים ראשי

לאחר בחירת הקבלן, חשוב מאוד לשבת עם קבלן השיפוצים על תכנית העבודה ולהתאים חומרי עבודה שתוכלו לעמוד בהם במסגרת התקציב שלכם. תקציב השיפוץ יכול לנוע בין מאות שקלים לכמה עשרות אלפי שקלים, תלוי בהיקף ובתחום השיפוץ שתבחרו לעשות. חשוב לדעת, ככל שחומרי הבניין איכותיים יותר, כך הם עולים יותר. דבר נוסף שישפיע על תקציב השיפוץ שלכם הוא גודל החללים אותם תרצו לשפץ. שיפוץ דירה בעלת חדרים גדולים יהיה יקר למדי, היות וצריך לקבוע הרבה נקודות חשמל, שטח קיר גדול לצבוע ולטייח ועוד. ניתן להשוות מחירים בין קבלנים שונים מאחר וכל קבלן יציע הצעת מחיר שונה לאותו מספר חדרים.

קטגוריות: קבלן שיפוצים

עליך להיות מחובר על מנת להגיב

פוסטים פופולארים

שפכטל

שפכטל

סוגי שפכטל וטיח גבס. התאמה לפי מצב הקירות. פתרונות לפי רמות גימור ...

שפכטל-אמריקאי

שפכטל אמריקאי

שפכטל אמריקאי הינו חומר שכיח אשר מחליק את קירות בייתנו ...

קבלן שיפוצים במרכז

קבלן שיפוצים במרכז

עמית עוז הינה חברה לשיפוץ בניינים ושיקום מבנים, בעלת וותק ...

עבודת צבע

אנחנו דואגים לטפח את בייתנו כך שיהיה מקום נעים ונקי ...

קבלן שיפוצים

קבלן שיפוצים

מה נמצא בתחום האחריות של קבלן שיפוצים ומה אצל הלקוח? האם ...