דיירי בניין מגורים של גינדי החזקות בראשל"צ: "אריחים נושרים מהקירות"

עיתון גלובס חשף לאחרונה כי התושבים שעברו לפני שנה להתגורר בפרויקט של גינדי החזקות בראשון לציון מתלוננים על ליקויים חמורים בבניין המגורים, אריחי שיש נופלים וחוסר מענה מצד החברה. מדובר באותה החברה שבפרויקט שלה קרסו המרפסות בחדרה. מחברת גינדי החזקות טוענים כי כל הנזקים מטופלים.

"נתנו לנו את מפתח ואז גילינו שקיבלנו בניין מתפרק"

"גינדי מגדלי הלאום" אמור היה להיות ספינת הדגל, ולהציב בענף הבנייה סטנדרטים חדשים שטרם נראו כאן. כשנה לאחר אכלוסו של הבניין היוקרתי נראה כי לא לסטנדרטים הללו ציפו הרוכשים. "נתנו לנו את מפתח ואז גילינו שקיבלנו בניין מתפרק", מספרת אחת מדיירות הפרויקט, ומוסיפה: "יש פה המון רטיבות בקירות, ולא מזמן חיזקו חלק מהקומות". התגובה מגינדי החזקות לא איחרה לבוא: "החברה מקדישה מאמצים רבים לתיקון הליקויים. הקבלן המבצע דאג להסיר באופן יזום את אריחי השיש החסרים בעקבות פיסת טיח שנשרה, כשבסך הכול נגרם סדק באריח בודד. כל שאר הליקויים מוכרים ומטופלים בהתאם לחוות דעת של מומחה ועם כל האחריות והמקצועיות".

"התחושה הינה קשה. הם פשוט מורחים אותנו"

שדרן הטלוויזיה והרדיו דניאל פאר, שהוריו רכשו דירה בבניין מציין כי "האריחים כאן נופלים מן הקירות, וחלק מהתקלות מהוות סכנת חיים של ממש. סתימות בצנרת, טיח מתפורר, אך החשש שלי הוא בעיקר מנפילת אריחי שיש מגובה רב. בחורף האריחים ממש עפו מן הקירות, לרבות אריחים מהקומות הגבוהות, ואם חלילה זה היה פוגע במישהו זה היה נגמר באסון". דייר אחר מספר שכבר דיווח מספר פעמים על התקלות אך לא זכה למענה מהחברה: "התחושה הינה קשה. הם פשוט מורחים אותנו", הוא מסכם בתסכול.

"עמדתי במרפסת כשהילדה על הידיים, כשלפתע שמענו בום גדול"

ואם נדמה לכם שמדובר במקרים נקודתיים ומקריים בלבד, נספר לכם על זכוכית שהתנפצה במרפסת, הפעם בפרויקט של גינדי השקעות בפתח תקווה. "עמדתי במרפסת כשהילדה על הידיים, כשלפתע שמענו בום גדול", מספר בעל הדירה ומוסיף: "לא הנחנו דבר על המעקה ולא נשענו עליה אפילו. אני לא מצליח להבין כיצד דבר כזה קורה". עם זאת, לא מדובר כאן במקרה ראשון. רק לפני כמספר חודשים נפלה זגוגית מהקומה ה-18 והתנפצה לרסיסים על רכב חונה. התגובה שהתקבלה גם הפעם מגינדי החזקות: "אנחנו בודקים את המקרה באופן מקצועי". גם בזמנו נמסר מהיזם: "מדובר במקרה מאוד חריג ויוצא דופן והוא יטופל". עיתון גלובס שדיווח על המקרים מדגיש שגינדי החזקות הינה חברה שמרות חוק, אשר פועלת בכפוף לתקנות הקפדניות והמחמירות ביותר בכל הנוגע לענייני תכנון ובנייה, ובפרט לענייני בטיחות. אנחנו מנועים מלהגיב.

אפשר לעצור את זה גם אצלכם, לחצו כאן לקבלת הצעת מחיר ע"י קבלן שיפוץ בניינים.