מחירון שיפוצים 2023

מחפשים מחירון שיפוצים? צפו במחירונים והשוו מחירים. קראו את מדרכי השיפוצים שלנו וקבלו הצעות מחיר מאנשי מקצוע אמינים ומקצועיים.

מדריך שיפוצים

מחירוני שיפוצים מעודכנים 2022

למחירון שיפוצים - לחצו כאן »

שיפוץ דירות | מחירון | ריצוף חשמל | נגרות | עבודות צביעה | בנייה בגבס | שיפוצים | מחירון שיפוץ בתים פרטיים | אינסטלציה | שיפוץ חדרי אמבטיה

למחירון לבנייה, בנייה קלה ושלד - לחצו כאן »

שיפוץ דירות | מחירון | ריצוף חשמל | נגרות | עבודות צביעה | בנייה בגבס | שיפוצים | מחירון שיפוץ בתים פרטיים | אינסטלציה | שיפוץ חדרי אמבטיה

למחירון שיפוץ מעטפת בניין ושיקום מבנים - לחצו כאן »

מחירון שיפוץ בניינים | מחירון שיקום מבנים | מחירון לשיקום בטון | מחירון שיקום ושימור מבנים | עבודות גובה סנפלינג | פיקוח הנדסי ובדק בית

רוצים לקבל הצעת מחיר?

השאירו פרטים וקבלו הצעת מחיר מקבלנים מומחים והגונים.
צוות הקבלנים שלנו נבחר בקפידה על מנת להעניק לכם את השירות הטוב ביותר וההצעות הטובות ביותר בשוק. השאירו פרטים או צרו קשר לקבלת הצעת מחיר מקבלנים מומחים.

מחשבון שיפוצים בישראל

מידי תקופה של בערך חמש שנים, אנחנו נדרשים לצבוע את הבית שלנו, כאשר מידי תקופה ארוכה יותר ישנו הצורך לשפץ. בין אם מדובר בשיפוץ של חדר בודד או בין אם צריך לשפץ את כל הבית, תמיד כל כמה שנים ישנו הצורך לעשות משהו. העלויות משתנות לפי רמות הסטנדרטים הרצויים ולפי מידת השיפוץ, כאשר צביעת הבית יותר שכיחה ושם העלויות כמובן נמוכות יותר. לפני שאנחנו מזמינים בעלי מקצוע אשר יקבעו עבורנו את העלויות של השיפוץ או התחזוקה, ניתן לראות ולחשב את המחירים לפי מחירונים עדכניים. כל בעלי המקצוע מחשבים את עצמם לפי מחירי שוק, כאשר מחירי השוק נקבעים לפי תפישת לקוח לרמת המחיר וזמני עבודה.

תחומי נישה כמובן שעולים יותר בשל, ההתמקצעות ורמת המיוחדות של בעל המקצוע. כמובן שמדובר על בידול רציני כמו רצף זכוכית, אשר מדביק זכוכיות על קירות במטבח ובחדר האמבטיה. כאשר המחיר של אותו בעל מקצוע, מוכפל ביחס לרצף רגיל המרצף באריחי קרמיקה. אומן בגבס מבקש סכום גדול יותר עבור בניית קרניזים והנמכות תקרה מסובכות, מאשר בנאי של מחיצות גבס אשר עובד לפי מטר.

לא תמיד ניתן לחשב כל פרט ולחשוב על כל חלקי העבודה, אך ניתן לקבל תמונת מצב כללית וחישוב עלויות ממוצעות.

מחירון בנייה ושיפוצים

מחירון השיפוצים של עוז הוא המחירון העדכני בשוק השיפוצים לשנת 2022 המידע נאסף מנסיון של אנשי מקצוע וקבלנים במגוון תחומים החל משיפוץ דירה ועד לשיפוץ מבנים. המחירון מיועד לאנשים פרטים וחברות אשר מעוניינים לשפץ ולשדרג את החלל שלהם בכל תקציב. בעזרת המחירון תקבלו הבנה על עלויות שיפוץ החלל שלכם, מדריכים וטיפים חשובים להתנהלות במהלך שיפוץ.

מחירון שיפוצים – מייצג את מחירי השוק עבור תחומים שונים, לפי סוג העבודה הנדרשת כמו מחירון צביעת דירה, מחירון שיפוץ בניינים, מחירון שיקום מבנים ועוד.

לכל מחירון שיפוצים יש מחיר המחושב לפי מטר מרובע, או בעבודות כמו צביעת דירה שם המחיר הינו מחושב לפי חדר. במקרה של סלון יש לחשב אותו כמו שני חדרים ממוצעים ואם מדובר על סלון גדול במיוחד, אז צריך להוסיף עוד חדרים.

מחירון שיפוצים – מהווה בסיס טוב לחשב את העלות, אך יש לפעמים צורך להוסיף ולחשב עלויות נוספות. במקרים של הובלת חומרים, שינוע לקומות גבוהות, עטיפת החדר או פינוי ריהוט, עמלות על אישורים מיוחדים ובירוקרטיה ועוד מיני הפתעות בדרך. יש לאפשר מקום לשינויים של הרגע האחרון, כמו קניית אביזרים נוספים או הוספת אלמנטים דקורטיביים.

מחירון שיפוץ בניינים – בשיפוץ בניינים שם מדובר לרוב במטרים רבים של קירות, התחשיב יהיה לפי מטר מרובע. יש להוסיף לתחשיב, חישוב של עלויות פיגום ושינוע חומרים לקומות גבוהות. משך העבודה מתארך לפי כמות הקומות שצריך לטפס מידי יום עבור העובדים. מדובר בהבדל גדול ביחס לטיפול בקירות בתוך בית פרטי, שלא כמו עבודה על פיגום.

מעוניינים בשירות? לחצו על הלינק עמית עוז קבלן שיפוץ בניינים לקבלת הצעת מחיר.

מחירון צביעת דירה – לדוגמא, מכיל אומנם חישוב לפי חדרים אך אינו מחשב, את מידת העומס של הריהוט בבית. בבתים רבים ישנה כמות גדולה של ריהוט ואביזרים אותם יש להזיז ולעטוף, כך שלא מדובר על רמה זהה של עבודה ביחס לדירה ריקה.

עם בעלי מקצוע רבים המחיר הסופי יכול להיות גבוהה מהמחיר המופיע במחירון, בשל הענקת מרווח לסטייה ולהפתעות. לפעמים עדיף לאפשר מעט מרווח על מנת שבעל המקצוע, לא יהיה בלחץ לסיים את העבודה. רוב הבעיות מתחילות כאשר ישנו פיגור בכמות ימי העבודה, או שישנן עלויות של חומר אשר לא נלקחו בחשבון. בעל המקצוע מתחיל להילחץ ומוצא את עצמו עובד ימים נוספים ללא תשלום וכך מתחילות הבעיות, שנגרמות על ידי חיפוף וקיצור פינות. לבעל המקצוע אין את האפשרות לדרוש יותר, לאחר שכבר לחץ יד על מחיר מסוים וכך הוא נתקע באמצע.

עדיף לסכם מראש תוספת עבור סטייה מעל לתחשיב המוצג במחירון שיפוצים, לצורך הענקת מרווח עבור בעל המקצוע…

מחירון שיפוץ דירה

חושבים לשפץ את הדירה שלכם? שיפוץ דירה יכול להיות משימה לא פשוטה למי שחסר ניסיון בתחום. בעזרת הבנה ורכישת ידע על עלויות ומחירים תוכלו לחסוף אלפי עד עשרות אלפי שקלים בשיפוץ הדירה שלכם.

שיפוצים הם נושא אשר נוגע כמעט לכל אחד ואחת מאיתנו. מי לא עבר תקופה של שיפוצים לפחות פעם בחייו? מי אינו מתכנן לשפץ את דירתו, בעתיד הקרוב או הרחוק? תחום השיפוצים מגיע לפתחו של כל אחד, מסיבות שונות ובצורות שונות.

כל שיפוץ דורש עבודות רבות יותר או פחות, בהתאם לסוג השיפוץ ולהיקף שלו. כל עבודה במהלך השיפוצים עולה כסף, אולם המחיר משתנה בין קבלני השיפוצים, בהתאם לאיכות העבודה של הקבלן, לוותק ולניסיון  שלו, ולעוד גורמים נוספים. על מנת לעשות סדר בתחום כל כך מבוקש ורחב יצרנו עבורכם את 'עוז מחירון שיפוצים' תוך כדי התחשבות במגוון פרמטרים בתחום השיפוצים בישראל.

מחירון השיפוצים של עוז כולל נושאים רבים כגון: הריסה של קירות, בניית קירות, הקמת קירות גבס, ריצוף על כל הקשור בו, טיוח, סיוד, צביעה, עבודות אינסטלציה, טיפול בחשמל, השכרת פיגומים ועוד עבודות רבות נוספות. לפני תחילת שיפוץ והזמנת קבלני שיפוצים לקבלת הצעת מחיר חשוב מאד לבחון את מחירון השיפוצים שלנו, על מנת לקבל מושג כללי על סדר הגודל של המחירים, וכך לקבוע תקציב ריאלי לשיפוץ.

עלות שיפוץ דירה

עלות שיפוץ דירה בישראל נע בין ?? למטר מרובע ל ?? למטר רבוע המחירים משתנים בהתאם לחומרי הגלם שבהם תשתמשו במהלך השיפוץהחישוב הפשוט ביותר לשיפוץ דירה הוא ?? למר מרובע כאשר במחיר הזה אנחנו משכללים את הנתונים הבאים.

אז כמה עולה לשפץ דירה? שיפוץ יכול להיות עסק יקר, אבל אם תגיעו מוכנים ותכינו מעט שיעורי בית תוכלו לשפץ את הבית מבלי לקרוע את הכיס. גם אם אתם לא מבנים בריצוף או עבודות גבס, כמה דקות של עיון במחירון השיפוצים שלנו יעניקו לכם את הידע להשוות מחירים, לנהל משא ומתן נכון עם קבלנים ולשפץ את הבית במחיר הראלי בשוק. מחירון השיפוצים שלנו מאפשר לכם לקבל מספר הצעות מבעלי מקצוע אמינים ומנוסים בכל תחום הקשור אל נושא שיפוצים וסובב אותו, כך תוכלו להבטיח לעצמכם שירות טוב ומצוין, השאירו פרטים ובוא לשוחח עם קבלני השיפוצים שלנו עוד היום.
רוצים לדעת קודם מהם העלויות? אין בעיה, הכנו לכם מחירון שיפוצים ובניה קצר שיאפשר לכם לקבל מעט מושג כמה עולה כל דבר, חשוב לזכור: כל המידע הוא בגדר המלצה בלבד.

מחירון שיפוצים חינם

יצרנו את מחירון השיפוצים של עוז על מנת להנגיש את מחיר השיפצים הראלים לקהל הרחב. פערי המחירים שנחשפנו אליהם במהלך הפעילות שלנו בתחום השיפוצים גרמו לנו להבין שיש צורך במחירון שיכול לרכז את המידע האמיתי ללקוחות ולספק שקיפות מלאה על עלויות ומחירים של שיפוץ כל חלל.

לפני תחילת כל עבודות שיפוצים יש צורך ברכישת ידע וזאת על מנת לבצע את עבודת השיפוצים בצורה מקצועית ולנהל את עלות השיפוץ במסגרת תקציב. אלו הנושאים שחשוב שתעינו בהם לפני תחילת התקשרות עם קבלן שיפוצים איש מקצוע בתחום:

  1. רכישת ידע על על עלויות השיפוצים
  2. רכישת ידע על סוגי הקבלנים ואנשי המקצוע ובמה כל אחד מתמקצע
  3. רכישת ידע בניהול הסכמים מול קבלנים
  4. רכישת ידע בניהול משא ומתן מול קבלני שיפוצים
  5. רכישת ידע בניהול תקציב שיפוצים
  6. קבלת המלצות על קבלני שיפוצים מומלצים באזור המגורים שלך
את כל המידע הזה תוכלו לקבל באתר שלנו מחירון שיפוצים ובעזרתו תוכלו לנהל את פרויקט השיפוץ שלכם.

חשוב לדעת: חוזה עבודה מול קבלן

מתכננים לשפץ חדר בביתכם? או לשפץ את כלל דירה? ליפני סגירת עסקה מול קבלן שיפוצים אתם חייבים להגן על עצמכם באמצעות חוזה/הסכם עבודה מקצועי מול הקבלן.

ניסיון והכשרה של קבלן השיפוצים – בחוזה אמורה להופיע הצהרת הקבלן לגבי הכשרתו וניסיונו המקצועי, אחריות לגבי העובדים מטעמו, פירוט מדויק של כל עבודות השיפוץ אשר באחריות הקבלן ותיעוד לגבי מי אחראי לרכוש ולספק את כל חומרי הגלם, בנוסף פירוט התשלומים ולוח הזמנים לביצוע כל שלב בעבודת השיפוץ.

ביטוח עבודה וביטוח מבנה ותכולה – מומלץ לדרוש ולעגן בחוזה את חובתו של הקבלן ליצור ביטוח – רצוי שתמלאו את טופס אישור עריכת הביטוח ותחתימו עליו את חברת הביטוח של הקבלן טרם העבודה. בשיפוצים גדולים, חשוב שלא להסתמך רק על הביטוח של אותו קבלן ולהרחיב את הפוליסה של ביטוח הדירה שלכם. כך אם תתרחש פגיעה כלשהי (לרכוש או לאדם), תוכלו להבטיח כיסוי הן לעבודתו בדירה והן את פגיעות צד ג' במידה והקבלן, קבלני המשנה, העובדים או עוברי אורח בסביבה נפגעו חלילה.

ביטול חוזה עבודה בין קבלן ללקוח – צרו סעיף שמתייחס למקרים שבהם תהיו רשאים לבטל את החוזה מולו וסעיף לגבי ערבות אישית מהקבלן כאשר השיפוץ מתבצע מטעם חברה קבלנית בע"מ. על פי סעיף 7 לחוק החוזים (תרופות בשל הפרת חוזה), תשל”א-1970 עומדת לכם הזכות לבטל חוזה בין קבלן שיפוצים ללקוח. הסעיף מבחין בין הפרה יסודית לבין הפרה שאינה יסודית, כאשר במקרה הראשון הנכם זכאים לביטול מיידי של החוזה ובמקרה השני תוכלו לבטלו רק לאחר מתן התראה לקבלן השיפוצים ואפשרות לתקן את ההפרה. סעיף 6 לחוק קובע מהי הפרה יסודית: ” הפרה שניתן להניח לגביה שאדם סביר לא היה מתקשר באותו חוזה אילו ראה מראש את ההפרה ותוצאותיה, או הפרה שהוסכם עליה בחוזה שתיחשב ליסודית; תניה גורפת בחוזה העושה הפרות להפרות יסודיות ללא הבחנה ביניהן, אין לה תוקף אלא אם הייתה סבירה בעת כריתת החוזה”.

מאמרים באותו נושא
רוצה לקבל הצעת מחיר מאנשי המקצוע שלנו?
השאר את הפרטים שלך, וקבל הצעת מחיר מקבלני שיפוצים מומלצים
משפצים? תחסכו!
השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם הצעת מחיר משתלמת!
לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות: