איטום חיצוני למעטפת בניין ע״י קבלן מוסמך

עמית עוז הינו קבלן רשום מספר 37053 המתמחה איטום חיצוני למעטפת בניין, בשיפוץ חזיתות בניינים ושיפוץ מבנים מסוכנים. לחברת עמית עוז ניסיון בתחום השיפוצים של כ- 20 שנה לרשותינו אנשי מקצוע המובילים בתחום המתמקצעים בכל תחום שיפוץ בניינים ושיקום מבנים מסוכנים כגון: חידוש מעטפת בניין, צביעת בניינים, עבודות איטום ושיקום בסנפלינג, שטיפת מעטפת בניין, שיקום מבנים לאחר שריפה, חיזוקי קונסטרוקציה, טיפול בצו מבנה מסוכן וטיפול ושיקום עמודי בטון.

איטום חיצוני למעטפת בניין שומרת על

דירה מושקעת ככל שתהיה הממוקמת בבניין מוזנח וישן מאבדת מהערך שלה בצורה משמעותית חזית בניין משותף הוא הדבר הראשון שעליו מסתכלים רוכשים פוטנציאלים כאשר הם באים לרכוש דירה חדשה למגורים או השקעה. חזית בניין משותף מוזנחת פוגעת בצורה משמעותית בערך הנכס שלכם בין 15% – 20% . ולכן שיפוץ חזית הבניין שלכם הוא השקעה נכונה שככל הנראה תחזיר את עצמה ואפילו תספק לכל אחד מהדיירים תשואה רבה על ההשקעה.
הקודם
הבא

מה כולל איטום חיצוני למעטפת בניין?

שיפוץ של חזית הבניין לא רק מעלה את ערך הנכס שלכם אלא גם הופכת אותו לבטוח יותר ויפה יותר שיפוץ חזית הבניין כולל שיפור הנראות של המבנה, כמו גם שיפוץ כללי, חיזוק וביצוע פעולות אשר הופכות את הבניין לנעים יותר למראה, נקי, בעל עיצוב חדיש ואסתטי יותר. בשיפוץ חזיתות מבנים מתבצעות גם לעיתים פעולות מסיביות יותר כמו החלפת מערכות אינסטלציה, תיקון מרזבים, איטום מחודש של הגג, החלפת רצפות ועוד, תוך שהפעולה יכולה להיות בעלת פן אסתטי יותר הכוללת צביעת קירות ומשקופים, ביצוע פוליש לרצפות, תיקון מדרגות ושלל שיפורים חיצוניים אשר מקנים למבנה מראה אסתטי ונעים יותר.

איטום מעטפת בניין עושים רק עם אצל המומחים!

20 שנות
ניסיון ומוניטין

עמית עוז
קבלן רשום

פגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות

אחריות על העבודה
מקצועיות ללא פשרות

למה לבחור בעמית עוז עבור איטום חיצוני למעטפת בניין?

עמית עוז מתמחה בתחום שיקום ושיפוץ חזיתות מבנים עם ניסיון של מעל 20 שנה החברה עובדת עם המהנדסים המובילים בתחום ומחזיקה כלים ואנשי מקצוע מהמעלה הראשונה. אם ברצונכם לשפץ חזית בניין בצורה מקצועית, בטוחה ומהירה פנו אלינו ואנו נדאג להגיע עד אליכם, לייעץ לכן ולהעניק לכם שירות מקצועי שישדרג את ערך הדירה שלכם.

רוצים איטום חיצוני למעטפת בניין בצורה המקצועית והיפה ביותר? אתם במקום הנכון! לקבלן רשום עמית עוז שיפוץ ושיקום מבנים חייגו עכשיו : 054-763-9960

השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם עם הצעת מחיר!
Call Now Button