עבודות איטום ושיקום בסנפלינג

עמית עוז הינו קבלן רשום מספר 37053 המתמחה בעבודות איטום ושיקום בסנפלינג ושיפוץ מבנים מסוכנים. לחברת עמית עוז ניסיון בתחום השיפוצים של כ- 20 שנה לרשותינו אנשי מקצוע המובילים בתחום המתמקצעים בכל תחום שיפוץ בניינים מורכב ושיקום מבנים מסוכנים כגון: חידוש מעטפת בניין, צביעת בניינים, עבודות איטום ושיקום בסנפלינג, שטיפת מעטפת בניין, שיקום מבנים לאחר שריפה, חיזוקי קונסטרוקציה, טיפול בצו מבנה מסוכן וטיפול ושיקום עמודי בטון.

מתי נזדקק לעבודות איטום ושיקום בסנפלינג?

לעתים קרובות, הימצאות של כתמי רטיבות או התנפחות בקיר הפנימי, מעידים על סיבה גדולה יותר, שמקורה בבעיה הדורשת תיקון, בחיפוי המעטפת של הקיר החיצוני. אם אתם נתקלים בתופעות חוזרות של רטיבות בקיר הפנימי בחורף, טיח מתקלף, או התנפחות של הצבע שעל גביו, מומלץ לבצע בדיקה של צנרת המים המותקנת בתוך הקיר. במידה ולא נמצאה שם תקלה, מדובר בכשל תשתיתי יותר, ועליכם להזמין שירות של איטום ושיקום הקיר החיצוני. ניתן לזהות מקרים הדורשים עבודה כזו גם באמצעות מראה הקיר החיצוני עצמו, שלעתים נוכל לראות עליו או על הריצוף הסמוך אליו, סימנים כהים. בנוסף, ייתכן ונמצאים בקיר החיצוני חורים קטנים, או מרזבים וצינורות שאינם אטומים כהלכה, הגורמים לכניסה של מים למערכת ומשבשים את יכולות האיטום. במידה ומדובר בבניין מגורים, אשר לרוב כולל מספר קומות, הדבר מצריך עבודה ייחודית בגובה. אך מאחר ומדובר בתיקון יחסית קטן וקצר, אין צורך להקים פיגומים, שדורשים זמן יקר וסכומים נוספים של כסף, אלא עדיף לעשות שימוש בסנפלינג, ולאפשר באמצעותו גישה למקור התקלה, על מנת לתקן אותו.

הקודם
הבא

מה כולל עבודות איטום ושיקום בסנפלינג?

השלב הראשון בעבודות איטום ושיקום בסנפלינג, הוא לבצע התאמה בין סוג הקיר לבין עבודת האיטום. כיום, קיים מגוון רחב של סוגי קירות וחיפויים שונים המשנים את סוג הקיר, ודורשים כמובן טיפול אחר. קיר המחופה באלומיניום לא דורש את אותה עבודת שיקום ואת אותם חומרים כמו קיר בטון. לכן, חשוב כבר בשלב זה לבצע התאמה מיטבית. החלק הבא הינו השלב הפרקטי של תהליך האיטום עצמו. התהליך מתחיל בניקוי החלק המיועד בקיר, ייבושו, תיקון הסדקים שנמצאים בו, אם קיימים, והסרת שכבת הצבע של הקיר באזור הרצוי. השלב הבא הוא התקנת חומרי האיטום, המתאימים לסוג הקיר, בצורה הנכונה- פריסה של שכבת בידוד, ולאחריה פריסה של נייר כסף המיועד לצורך זה, ולבסוף הנחת חומר האיטום על השטח הרצוי. דבר נוסף שהעבודה כוללת בחלק מן החברות, היא אחריות. האחריות מעניקה ביטחון, ומאפשרת ידיעה כי אם התקלה תחזור על עצמה בטווח השנים שנקבע, התיקון הבא ייכלל במחיר.

איטום ושיקום בסנפלינג עושים רק עם אצל המומחים!

20 שנות
ניסיון ומוניטין

עמית עוז
קבלן רשום

פגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות

אחריות על העבודה
מקצועיות ללא פשרות

למה לבחור בעמית עוז עבור עבודות איטום ושיקום בסנפלינג?

עמית עוז מתמחה בתחום שיקום ועבודות איטום ושיקום בסנפלינג עם ניסיון של מעל 20 שנה החברה עובדת עם המהנדסים המובילים בתחום ומחזיקה כלים ואנשי מקצוע מהמעלה הראשונה. אם ברצונכם לבצע עבודות איטום ושיקום בסנפלינג בצורה מקצועית, בטוחה ומהירה פנו אלינו ואנו נדאג להגיע עד אליכם, לייעץ לכן ולהעניק לכם שירות מקצועי שישדרג את ערך הדירה שלכם.

 

רוצים לאטום ולשקם את הבניין שלכם בצורה המקצועית והיפה ביותר? אתם במקום הנכון! לקבלן רשום עמית עוז שיפוץ ושיקום מבנים חייגו עכשיו : 054-763-9960

השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם עם הצעת מחיר!
Call Now Button