חיפוי בטיח אקרילי

טיח אקרילי הינו חומר ציפוי לקירות, שמשמש גם קירות חיצוניים וגם קירות פנימיים. טיח אקרילי מיועד לציפוי הקיר לאחר בנייתו או שיפוצו. שכבת הטיח האקרילי חשובה מאוד לתחזוקת הקיר היות והיא מגנה על הקיר מפגעי מזג האוויר השונים, מבודדת אותו מחום ומקור, מעניקה לו גימור אחיד ויפה, ומוסיפה אלמנט חשוב בעיצוב הבית.

השליכט האקרילי מגיע כתערובת מוכנה לשימוש ולאחר ייבוש, החומר מקבל אלסטיות כמו גומייה. החומר נחשב לחומר אוטם בשל תכונות אלו, שכן הינו בעל יכולת להתכווץ ולהתרחב כתוצאה של, שינוי במזג אוויר והתאמה למצב. העובי בשל הסמיכות של החומר מאפשר לו, להגן על הקירות מחדירת רטיבות וביחד עם היכולת האלסטית, הופך השליכט האקרילי לכיסוי מושלם.

מעטפת הבית החיצונית חשובה ביותר, אם חיפוי הקיר לא נעשה כראוי, בלאי הבניין יהיה מהיר יותר, גשמים יחדרו לשכבת הקיר החיצונית ויגרמו לרטיבויות, לקילוף הטיט, לסדקים וכדומה.

במידה ואתם מעוניינים לבצע חיפוי בטיח אקרילי לקירות ביתכם, שימו לב במיוחד לדגשים הבאים:

  • כלל ברזל חשוב ביותר הינו לדאוג לאיש מקצוע מנוסה ומיומן בתחום. עבודות הטיוח הינן עבודות הדורשות דיוק רב ואם ברצונכם לעשותן לבד, חובה להיצמד להוראות המפורטות על גבי אריזת הטיח. עבודת הטיוח צריכה להיעשות באופן אחיד שלא יותיר שקעים וסדקים על גבי הקירות.
  • בקשו המלצות אודות אנשי המקצוע המבצעים את החיפוי בטיח אקרילי. מומלץ בעיקר לסמוך על חוות דעת של שכנים ומכרים שעבדו עם אנשי המקצוע בעבר ויכולים לראות את תוצאות עבודתם לאורך שנים. בדקו בשאלותיכם אלמנטים שונים: האם גימור הקיר היה חלק ואחיד? האם אנשי המקצוע סיימו את עבודתם בזמן? האם חדרה רטיבות לקיר? אם תשאלו את השאלות הנכונות – תוכלו לוודא שאתם אכן מקבלים בעלי מקצוע מנוסים ואיכותיים.
  • לפני תחילת שלבי חיפוי בטיח אקרילי מומלץ מאוד לאטום את כל הסדקים ולנקות את המשטח כולו מאבק ומלכלוך. פרט זה חשוב מאוד לצורך הצלחת העבודה.
  • הגדירו מסגרת תקציב לכלל עבודת חיפוי בטיח אקרילי והחליטו ביחד עם אנשי המקצוע שבחרתם באילו חומרי גלם הם ישתמשו . תכנון מראש של פרטים אלו ימנע מכם להיכנס לחילוקי דעות עתידיים עם אנשי השיפוצים.
  • מרבית עבודות חיפוי קירות חיצוניים נעשות בגובה. וודאו שאתם עובדים עם אנשי מקצוע שיש להם אישור לבצע עבודות גובה, וכמו כן אחראים להביא את הציוד המתאים לעבודה בגובה, כגון: פיגומים, מנוף, סולמות וכדומה. דבר זה יבטיח את בטיחותם לאורך העבודה.

בדוק גם

עבודה בגובה, שיפוץ בניינים

כחלק מביצוע שיפוץ בניינים אנחנו נדרשים לקחת אחריות על צוות עובדים, אשר צריך לעבוד בגובה. …

השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם עם הצעת מחיר!
Call Now Button