קבלן שיפוץ בניינים

הטיח הצבעוני משמש לחיפוי קירות חיצוניים בעיקר או להענקת מראה דקורטיבי לקירות פנימיים.

בדרך כלל משתמשים בטיח צבעוני בסיום בנייה מעל שכבת הטיח, שכן אין להתבלבל עם שמו, טיח צבעוני אינו זהה לטיח הרגיל. טיח צבעוני או שליכט צבעוני מטרתו להעניק שכבת גימור דקורטיבית ולשנות את המראה החיצוני.

כאשר משפצים בניינים והקירות נמצאים בהזנחה או סדוקים, יש למלא את הסדקים בעזרת שפכטל מתאים ולאחר מכן למרוח את הטיח הצבעוני/שליכט צבעוני.

ניתן לראות בהרבה בתים את הטיח הצבעוני, המראה האחיד ואיכותי שלו מעניק שינוי אסטטי לכול בית. הטיח הצבעוני מגיע בגוונים שונים ובטקסטורות מגוונות:אקרילי, כורכר, חול, מינראלי ואפילו בצורת אבנים עתיקות.

טיח צבעוני הוא מסוג החומרים שקשה לבצע בסגנון "עשה זאת בעצמך" שכן נדרש לצורך ביצוע העבודה, בעל מקצוע עם ניסיון. טיח צבעוני/שליכט צבעוני למעשה מחליף את השליכטה הוותיקה ולכן שמו הנוסף הוא שליכט צבעוני או שליכט אקרילי.

אופן היישום לשליכט אקרילי:

  1. יש לנקות היטב את השטח, במקרים של צבע מתקלף יש לעבוד עם לחץ מים.
  2. ישנו פריימר המותאם במיוחד ושליכט אקרילי וצריך למרוח שכבה אחת.
  3. בעזרת מאלג רגיל מורחים שכבה דקה יחסית על הקירות.
  4. בעזרת מאלג פלסטיק משפשפים את החומר על הקיר (תוך כדי שמירה על מאלג רטוב).

יש צורך לעבור מהר אחרי המריחה, בעזרת מלאג נוסף כאשר מרטיבים אותו במים ומשפשפים במעגלים.

אם מתחילים עם שליכט אקרילי, חייבים לסיים את העבודה באותו היום!!!   המטרה היא להשיג אחידות וכל המתנה של יום, תייצר אי אחידות. בדרך כלל בפרויקטים רגילים ישנם שני בעלי מקצוע, כאשר אחד מורח את החומר והשני עובר אחריו ומשפשף. החלק המורכב יותר הינו בצורת השפשוף, אשר מייצר את הדוגמא בתוך החומר.

השליכט הצבעוני אמור להחזיק שנים רבות כול עוד מיושם באופן מקצועי, עבודת חובבן עלולה להתפרק מהקיר. כמובן שרצוי לא לחסוך באיכות החומר, שכן מדובר בחומר אשר אמור להחזיק שנים רבות ולשמור על איטום הקירות וחדירת רטיבות.

טיח צבעוני בהשוואה לחיפוים כגון ריצוף בשיש או קרמיקה יכול להיות פתרון מרשים בעלות נמוכה משמעותית. לכן לא פלא שהטיח הצבעוני הפך לשכיח מאוד וניתן לראות הרבה בתים ובניינים עם טיח זה.

לקריאה מורחבת על שליכט אקרילי חיצוני..

עמית עוז קבלן שיפוצים, כי אנשים טובים לא פוגשים כל יום!!!

לקבלת הצעת מחיר ללא תשלום או התחייבות צרו קשר עכשיו!!!

רגע לפי שעוברים דף תנו לנו לייק בפייסבוק, אני מודה לכם!

לייק

השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם עם הצעת מחיר!
Call Now Button