קבלן שיפוץ בניינים

כאשר מתחילים לשפץ, בדרך כלל ישנם מספר קירות אשר רוצים להרוס. בעבר היו בונים קירות פנימיים בעזרת בלוקים בעובי המתחיל בעשרה סנטימטר ומגיע לעובי של עשרים סנטימטר. קירות בעובי של עשרה סנטימטר קלים יותר להריסה ובדרך כלל מומלץ להרוס עם פטיש במשקל שני קילו עד שלושה.

כאשר מדובר בבלוקים עבים יותר ובפרט בחציבה ראשונה, רצוי להתחיל עם פטישון על מנת לפורר שורה ראשונה ורק אחר כך בעזרת פטיש במשקל ארבע קילו. בקירות פנימיים ישנם חגורות בטון, חגורה אחד עוברת באמצע הקיר מצד לצד ואילו השנייה מלמטה עד למעלה.

בבתים ישנים בעלי תקרות גבוהות ניתן למצוא ריבוי חגורות, על מנת לחזק את הקירות. את החגורה יש לפורר בעיקר בצדדים, בעזרת קונגו או פטיש השוקל חמישה קילוגרמים. בתוך החגורה נמצאים ברזלי הזיון, אשר תפקידם להחזיק את הבטון ולקשר בין עמודים ורצועות בטון.

את ברזלי הזיון חותכים בעזרת דיסק ומנתקים מהקירות, יש להיזהר מאחר ובעבר היו צינורות חשמל ממתכת אשר נראים לפעמים כמו הברזל. במיוחד עם חוצבים בבוידם יש לצפות שיהיו שם קווים של חשמל ישנים אשר עטופים בצינור מתכת.

לאחר שבירת הקיר והחגורות יש לעבור עם פטישון ולנקות שאריות של טייח וליישר את השטח עד שמתקבל אזור נקי. את הפסולת מפנים לתוך מיכל פינוי ומנקים את השטח לפני התחלת השיפוץ עצמו.

יש לשים לב לצורך בשימוש של שרוול במקרים של, הובלת הפסולת מגובה רב. יש גם לשים לב שלא להתחיל עם פירוק הריצוף ולנסות לתכנן זאת לסוף, שכן קל יותר לרוץ עם מריצות על גבי הריצוף. זאת נחשבת לטעות שכיחה אשר חסרי ניסיון עושים, כך שגם קשה לאסוף את הפסולת כאשר הפסולת מעורבבת עם החול. מתחילים עם הקירות ומפרקים את הריצוף, כאשר החלקים האחרונים נמצאים בצמוד לשרוון או לדלת היציאה.

עמית עוז קבלן שיפוצים, כי אנשים טובים לא פוגשים כל יום!!!

לקבלת הצעת מחיר ללא תשלום או התחייבות צרו קשר עכשיו!!!

רגע לפי שעוברים דף תנו לנו לייק בפייסבוק, אני מודה לכם!

לייק

השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם עם הצעת מחיר!
Call Now Button