שליכט אקרילי לקירות פנים וחוץ

במידה וביצעתם לאחרונה שיפוץ כולל בביתכם או בניתם בית חדש והינכם מעוניינים לצפות את הקירות הפנימיים והחיצוניים בחומר עמיד וחזק, מומלץ להיעזר בשליכט אקרילי. שליכט אקרילי הינו חומר המיועד לציפוי קירות חיצוניים ופנימיים של מבנים, שומר על אחידות הקיר, מגן עליו מפני פגעי מזג האוויר ובלאי לאורך זמן. יתרון נוסף לשליכט האקרילי הוא עובדת היותו מגן כמעט לחלוטין מפני רטיבות ולחות. בנוסף, ניתן למצוא את שליכט צבעוני במגוון צבעים ודוגמאות על מנת להוסיף לבית אלמנט עיצובי מיוחד.

שוקלים לשפץ ולהשתמש בשליכט אקרילי? הנה מספר עצות פרקטיות במיוחד:

  • בחרו מראש את ציפוי בשליכט האקרילי שברצונכם לבצע. כיום, יש מגוון ציפויים שונים המכילים עמידויות שונות בפני תנאי מזג האוויר. התייעצו עם חברים ומכרים שביצעו לאחרונה ציפוי בשליכט אקרילי על מנת שיוכלו להמליץ לכם על חומרים איכותיים. החומר צריך להיות מאיכות טובה וחייב להיות לו, יסוד אקרילי מקשר תואם אשר מייצר תשתית לחומר.
  • למרות שניתן לבצע את ציפוי השליכט בכוחות עצמכם, מומלץ לתת לאיש מקצוע איכותי ומיומן לבצע עבודה זו. איש מקצוע איכותי בתחום זה נמדד לפי המלצות של לקוחות מרוצים שנהנו מאיכות וגימור העבודה. עבודת מריחת השליכט האקרילי דורשת דיוק ומיומנות רבים וניסיון רב ולא ניתן לבצע אותה בצורה לא יסודית והיא דורשת איש מקצוע מיומן. דרושים שני פועלים לצורך ביצוע העבודה, כאשר אחד מורח את החומר והשני עובר מהר עם המאל'ג ומשפשף. אם אין סדר עבודה או צוות מיומן, החומר מתייבש ורואים סימנים ברורים והפרדה בגוונים.
  • הכנת הקירות למריחת השליכט – על מנת להכין את הקיר בצורה המתאימה למריחת השליכט, מומלץ לנקות אותו היטב מאבק ולכלוך ולסתום את החורים והסדקים שבו. לאחר מכן, מומלץ למרוח על הקיר חומר מגשר שידביק את השליכט אליו ויחזק את עמידותו. חשוב מאוד להקפיד על כל השלבים במריחת השליכט האקרילי ולעשותם בזהירות רבה על מנת שהתוצאה תחזיק מעמד לאורך שנים רבות.
  • כאמור, השליכט הינו חומר יעיל ביותר לא רק מסיבה איכותית – עובדת היותו מגן ומבודד את הקיר לאורך שנים, אלא גם מבחינה עיצובית דקורטיבית. אם תרצו לשדרג את מראה הבית שלכם באמצעות טקסטורות מגוונות ומקוריות, השליכט האקרילי יספק בדיוק את הצורך הזה. קיימים שליכטים רבים ומגוונים בשוק: שליכט אורבני ושליכט כפרי, שליכט בצבעי אדמה או בצבעי אש ועוד. שלבו את החומר המתאים ביותר הן לטעמכם, והן לסביבת המגורים בה אתם מתגוררים.
  • שליכט כחומר דקורטיבי פנימי – כאשר רוצים לעטר את קירות בייתנו או ליצור קיר אפקט בודד, החומר מאפשר רמות גימור טובות ומבחר של אפקטים. בשל חוזקו ויכולותיו האלסטיים ניתן להשיג אפקטים של, קירות עם אבנים קטנים או שבבי עץ. השליכט יכול להכיל חתיכות של גוני צבעוניות או חלוקי נחל קטנים, למעשה ניתן לקבל מבחר של חומרים טבעיים אשר מעניקים מראה סופי מיוחד.

בדוק גם

עבודה בגובה, שיפוץ בניינים

כחלק מביצוע שיפוץ בניינים אנחנו נדרשים לקחת אחריות על צוות עובדים, אשר צריך לעבוד בגובה. …

השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם עם הצעת מחיר!
Call Now Button