שיקום מבנים מסוכנים

עמית עוז הינו קבלן רשום מספר 37053 המתמחה בשיקום מבנים מסוכנים ושיפוץ מבנים מסוכנים. לחברת עמית עוז ניסיון בתחום השיפוצים של כ- 20 שנה לרשותינו אנשי מקצוע המובילים בתחום המתמקצעים בכל תחום טיפול במבנים אשר מהווים סיכון סביבתי ושיקום מבנים מסוכנים כגון: חידוש מעטפת בניין, צביעת בניינים, עבודות איטום ושיקום בסנפלינג, שטיפת מעטפת בניין, שיקום מבנים לאחר שריפה, חיזוקי קונסטרוקציה, טיפול בצו מבנה מסוכן וטיפול ושיקום עמודי בטון.

שיקום מבנים מסוכנים מעלה את ערכם ומפחית סיכון

ישנם מבנים רבים אשר טמון בחובם פוטנציאל כלכלי רב, אך הם מיושנים או אינם ראויים למגורים בשל היותם מסוכנים. מבנים אלו סובלים מליקויים בטיחותיים חמורים אשר מונעים מהם לממש את הפוטנציאל שלהם. משום כך, יזמים ובעלי מבנים רבים מזהים את הפוטנציאל ומחליטים ללכת במסלול של שיקום המבנה על מנת שיוכל לאכלס אנשים ובכך להניב כסף רב יותר. נוסף על כך, מבנים אלו מהווים סיכון רב למבנים הסמוכים, עוברי אורח או אנשים אשר מאכלסים את המבנים עצמם. מתוך כך, זוהי מחויבות חוקית ומוסרית של בעלי המבנה לדאוג שיחדל להוות סיכון לחפים מפשע. משום כך על בעל המבנה להזמין חברה אשר תוכל לשקם את המבנה ובכך להבטיח ביטחון.

הקודם
הבא

מה כולל שיקום מבנים מסוכנים?

שיקום המבנה הינו תהליך יסודי אשר נוגע למסד הבסיסי ביותר של הבניין שהוא השלד, ועד חיפויים ומאפיינים אסתטיים אחרים של הבניין. בתהליך השיקום, החברה המשקמת מטפלת בתשתיות פגומות של מבנה מסוכן בהתאם לדוח המהנדס שהוצג בפניה. לעתים מסוימות נדרשת פעולת הריסה מצומצמת או נרחבת על מנת להבטיח שהמבנה יחדל להיות מסוכן. חברת השיקום דואגת גם לאופי האסתטי של המבנה באמצעות חיפוי חיצוני ותיקון מאפיינים חיצוניים אשר מהווים סכנה לקהילה ולעתים קרובות גם אינם אסתטיים. את תהליך השיקום החברה מבצעת בתיאום עם הלקוח ובהתאם לחוק העירוני הספציפי שנוגע לתחזוקת מבנים ולמבנים מסוכנים באופן פרטני. הלקוח יכול לבחור אילו מאפיינים חשובים לו יותר ולספק מידע על אופי המבנה הפוטנציאלי אותו ירצה להגשים, על מנת ששיקום המבנה יעשה בצורה המדויקת ביותר לרצונו.

שיקום מבנים מסוכנים עושים רק עם אצל המומחים!

20 שנות
ניסיון ומוניטין

עמית עוז
קבלן רשום

פגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות

אחריות על העבודה
מקצועיות ללא פשרות

למה לבחור בעמית עוז עבור שיקום מבנים מסוכנים?

עמית עוז מתמחה בתחום שיקום מבנים מסוכנים עם ניסיון של מעל 20 שנה החברה עובדת עם המהנדסים המובילים בתחום ומחזיקה כלים ואנשי מקצוע מהמעלה הראשונה. אם ברצונכם לשפץ או לשקם מבנה מסוכן בצורה מקצועית, בטוחה ומהירה פנו אלינו ואנו נדאג להגיע עד אליכם, לייעץ לכן ולהעניק לכם שירות מקצועי שישדרג את ערך הדירה שלכם.

 

רוצים לשקם את המבנה המסוכן שלכם בצורה המקצועית והיפה ביותר? אתם במקום הנכון! לקבלן רשום עמית עוז שיפוץ ושיקום מבנים חייגו עכשיו : 054-763-9960

השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם עם הצעת מחיר!
Call Now Button