בדיקת ליקויים במבנים ובדירות ע״י קבלן מוסמך

עמית עוז הינו קבלן רשום מספר 37053 המתמחה בבדיקת ליקויים במבנים ובדירות ושיפוץ מבנים מסוכנים. לחברת עמית עוז ניסיון בתחום השיפוצים של כ- 20 שנה לרשותינו אנשי מקצוע המובילים בתחום המתמקצעים בכל תחום בדיקת ליקויים בדירות ובמבנים ושיקום מבנים מסוכנים כגון: חידוש מעטפת בניין, צביעת בניינים, עבודות איטום ושיקום בסנפלינג, שטיפת מעטפת בניין, שיקום מבנים לאחר שריפה, חיזוקי קונסטרוקציה, טיפול בצו מבנה מסוכן וטיפול ושיקום עמודי בטון.

בדיקת ליקויים במבנים ובדירות יכולה להציל חיים

כל מבנה באשר הוא סובל מבלאי ברבות הזמן. מכיוון שבמרבית הזמן מבנים מאכלסים אנשים, או נמצאים בסביבתם, ליקויים בהם יכולים להוות סכנת חיים.


מקרים רבים של תאונות אשר נבעו מליקויים במבנים ובדירות יכלו להימנע לו בעלי הנכס היו מבצעים בו בדיקה שגרתית. לעתים קרובות אנו לא מבחינים בליקויים כאשר הם מתהווים, וחומרתם מתחוורת בפנינו רק כאשר התאונה קרתה.


לפיכך, ישנה חשיבות רבה למודעות לתחזוקת הבית אשר תלויה באופן מהותי בבדיקת ליקויים.
נוסף על כך, כאשר אנו נעשים מודעים לליקויים במבנה או בדירה שברשותנו, עלינו לשקם אותם באופן המקצועי ביותר, על מנת שלא יישנו לאורך הזמן הארוך ביותר. משום כך רצוי להעסיק את אנשי המקצוע האיכותיים והמנוסים ביותר אשר נתקלו בליקויים דומים ברבות השנים.

הקודם
הבא

מה כוללת בדיקת ליקויים במבנים ובדירות?

תהליך בדיקת ליקויים במבנים ובדירות הינו יסודי ומעמיק. על המבצע אותו להיכנס לפרטים הקטנים ביותר בדירה על מנת להבטיח בטיחות ללקוח. בדיקת הליקויים כוללת בחינה קפדנית ומדוקדקת של כל פרטי המבנה, לרבות: תשתיות בסיסיות דוגמת ביוב ומיזוג, תשתיות חשמל, סדקים ותקלות ביסודות המבנה ובחלקים מהותיים אסתטית וכל דבר אחר אשר יכול להוות סכנה עבור מאכלסי המבנה ועוברי אורח מחוצה לו.

 

בסיום בדיקת הליקויים הלקוח מקבל דוח מפורט עם כל הליקויים אשר נמצאו בבדיקה. חשוב לציין כי במידה ובדיקת הליקויים נעשתה על ידי בעל מקצוע אמין ומנוסה, הסבירות שישנו ליקוי אשר לא ימצא בבדיקה נמוך ביותר עד כדי אפסי.

 

לאחר שהלקוח קיבל את הדוח, בידיו ההחלטה כיצד לבצע את שיקום הליקויים שנמצאו. ישנם ליקויים שונים אשר מציאתם דורשת שיקום ללא דיחוי, כשם שהם מהווים סכנת חיים מהותית, וקיומם אינו חוקי. סוגים אחרים של ליקויים מאפשרים שקילה לאורך זמן מסויים.

בדיקת ליקויים במבנים רק עם אצל המומחים!

20 שנות
ניסיון ומוניטין

עמית עוז
קבלן רשום

פגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות

אחריות על העבודה
מקצועיות ללא פשרות

למה לבחור בעמית עוז עבור בדיקת ליקויים במבנים ובדירות?

עמית עוז מתמחה בתחום שיקום ובדיקת ליקויים במבנים ובדירות ניסיון של מעל 20 שנה החברה עובדת עם המהנדסים המובילים בתחום ומחזיקה כלים ואנשי מקצוע מהמעלה הראשונה. אם ברצונכם לבדוק ליקויים במבנים בצורה מקצועית, בטוחה ומהירה פנו אלינו ואנו נדאג להגיע עד אליכם, לייעץ לכן ולהעניק לכם שירות מקצועי שישדרג את ערך הדירה שלכם.

 

רוצים לבצע בדיקת ליקויים בדירות ובמבנים שלכם בצורה המקצועית והיפה ביותר?

 

אתם במקום הנכון! לעמית עוז שיקום חניונים חייגו עכשיו : 054-763-9960

השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם עם הצעת מחיר!
Call Now Button