טיפול בצו מבנה מסוכן ע״י קבלן מוסמך

עמית עוז הינו קבלן רשום מספר 37053 המתמחה בשיקום מבנה מסוכן ושיפוץ מבנים מסוכנים. לחברת עמית עוז ניסיון בתחום השיפוצים של כ- 20 שנה לרשותנו אנשי מקצוע המובילים בתחום המתמקצעים בכל תחום סילוק גורמי הסיכון ושיקום מבנים מסוכנים כגון: חידוש מעטפת בניין, צביעת בניינים, עבודות איטום ושיקום בסנפלינג, שטיפת מעטפת בניין, שיקום מבנים לאחר שריפה, חיזוקי קונסטרוקציה, טיפול בצו מבנה מסוכן וטיפול ושיקום עמודי בטון.

מה הופך מבנה למבנה מסוכן ועל מי מוטלת האחריות בטיפול במבנה המסוכן

מבנים ובניינים עלולים להפוך למסוכנים מכמה סיבות. כך, בשל גיל הנכס, חוסר תחזוקה, הידרדרות כללית של יסודות הבניין, מזג אוויר סגרירי ורטיבות יכולים לגרום לכך שמבנה יוכר כמסוכן. בפרט, הגורם העיקרי לפגיעה בעקבות שחיקת יסודות הינו רטיבות הנגרמת בעקבות חדירת רטיבות מגג הבניין.

 

בנוסף, ייתכנו גורמים דרמטיים יותר כגון שריפה, פיצוץ או פגיעה על ידי כלי רכב. לאחר דיווח על מבנה מסוכן או בניין מסוכן פוטנציאלי, נציג הרשות המקומית האחראית על טיב הבנייה יגיע לאתר בהקדם האפשרי כדי לקבוע את היקף ואופי הבעיה ואת הפעולה המתאימה. האחריות על שיקום המבנה המסוכן ומתן המענה לצו מבנה מסוכן מוטלת על דיירי הבניין ובעליו, ועליהם לטפל במבנה בהתאם להוראות העירייה והרשות המקומית. על כן, ברגע שמוצגת התראה מקדימה לצו המסוכן, יש לכנס ועידת דיירים דחופה, כדי להבין מה היא העלות ומה חלוקתה.

הקודם
הבא

מה כולל טיפול בצו מבנה מסוכן?

לאחר כינוס ישיבת הדיירים, הבנת הנזק שנגרם לבניין ועלותו, יש להזמין חברת בנייה ושיפוץ כדי שזו תוכל לבצע בדיקה עצמאית על ידי מהנדס בניין, שיעמוד את הנזק בצורה עצמאית ובלתי תלויה. חברת הבנייה על האדריכלים שלה ומהנדסיה יגישו לדיירי הבניין תכנית לשיקום, תחזוקה ושיפוץ המבנה הכוללת את התיקונים הנדרשים לשם הסרת הצו המסוכן והתיקונים שרצוי לבצע כדי למנוע מחזרת המבנה למצב מסוכן לאחר כמה שנים. לאחר סיום השיפוץ, שיכול לארוך כמה שבועות עד כמה חודשים: כתלות בכמות ובאיכות העבודה הנדרשת בבניין, יגיע מהנדס בניין מטעם הגורמים הרלוונטיים ומטעם הרשות המקומית. מהנדס הבניין יבחן את איכות וטיב העבודה, יבדוק את השיפוץ שנעשה ליסודות הבניין ויבחן אם הגורמים שהביאו להוצאת הצו המסוכן הוסרו והבניין מוכן ובטוח לשימוש ומגורים. אם מהנדס הרשות המקומית ימצא כי המבנה אכן תקין, יוסר צו המבנה המסוכן.

טיפול בצו מבנה מסוכן עושים רק עם אצל המומחים!

20 שנות
ניסיון ומוניטין

עמית עוז
קבלן רשום

פגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות

אחריות על העבודה
מקצועיות ללא פשרות

למה לבחור בעמית עוז עבור טיפול בצו מבנה מסוכן?

עמית עוז מתמחה בתחום שיקום וטיפול בצו מבנה מסוכן עם ניסיון של מעל 20 שנה החברה עובדת עם המהנדסים המובילים בתחום ומחזיקה כלים ואנשי מקצוע מהמעלה הראשונה. אם ברצונכם לשפץ או לחזק את יסודות ומבנה ההנדסי של מבנה המגורים שלכם בצורה מקצועית, בטוחה ומהירה פנו אלינו ואנו נדאג להגיע עד אליכם, לייעץ לכן ולהעניק לכם שירות מקצועי שישדרג את ערך הדירה שלכם.

 

רוצים לחזק ולשפץ את הבניין שלכם בצורה המקצועית והיפה ביותר?
אתם במקום הנכון! לעמית עוז טיפול בצו מבנה מסוכן חייגו עכשיו : 054-763-9960

השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם עם הצעת מחיר!
Call Now Button