עבודות מסגרות כבדות לבניין ע״י קבלן מוסמך

עמית עוז הינו קבלן רשום מספר 37053 המתמחה בעבודות מסגרות כבדות לבנייני מגורים ותעשייה. ושיפוץ מבנים מסוכנים. לחברת עמית עוז ניסיון בתחום השיפוצים של כ- 20 שנה לרשותינו אנשי מקצוע המובילים בתחום המתמקצעים בכל תחום עבודות המסגרות הכבדה ושיקום מבנים מסוכנים כגון: חידוש מעטפת בניין, צביעת בניינים, עבודות איטום ושיקום בסנפלינג, שטיפת מעטפת בניין, שיקום מבנים לאחר שריפה, חיזוקי קונסטרוקציה, טיפול בצו מבנה מסוכן וטיפול ושיקום עמודי בטון.

שימוש במסגרות כבדה

מסגרות כבדה מאפשרת בנייה עמידה, אמינה, חסכונית ובת קיימא לפרויקטים של בנייה של רבי קומות, בנייניםבינוניים וצמודי קרקע, והיא מתייחסת בדרך כלל למערכות מסגרות בנייה שבהן האלמנטים המבניים האנכיים והאופקיים נוצרים על ידי מערכת של קורות ועמודי פלדה מבניים. המרווח בין כל אלמנט הוא בדרך כלל 25 עד 45 מטרים במרכז, עם וריאציות ריווח נמוכות וגבוהות יותר בהתאם לדרישות האדריכליות. מגוון הצורות והגדלים הזמינים מאפשר כמעט כל דרישה אדריכלית ועיצובית. מסגרות כבדה ניתנת להתאמה כמעט לכל תכלית אדריכלית ומשמשת באופן שגרתי במגוון פרויקטים של בנייה. פלדה וברזל היא חומר המסגור הפופולרי ביותר עבור בניינים שאינם למגורים, כאשר למעלה מחצי מהבנייה נעשית בעזרת ובזכות מ סגרות כבדה לבניינים.
הקודם
הבא

מה היא מסגרות כבדה?

מסגרת כבדה היא יצירת מסגרת שלד המשמשת לעתים קרובות לבניית מבנים. היא משלבת רשת, או מערכת של עמודים וקורות מקשרות התומכות ברצפות הפנימיות ובקירות החיצוניים של הבניין ונושאות את כל העומסים ליסודות. ועשויה מסדרה של עמודים וקורות פלדה שכולם מחוברים.


ישנם סוגים שונים של רכיבים וחיבורי פלדה המשמשים לחיבור קורות פלדה לעמודים במבני שלד. עבור חיבורים בין עמודים וקורות, ישנם מרכיבים רבים המעורבים בעבודות מסגרות כבדה כגון שימוש בסוגרי מתכת, לוחות גושים המסייעים להפיץ את הלחצים המושרים, ועוד.

עבודות מסגרות כבדות עושים רק עם אצל המומחים!

20 שנות
ניסיון ומוניטין

עמית עוז
קבלן רשום

פגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות

אחריות על העבודה
מקצועיות ללא פשרות

למה לבחור בעמית עוז עבור "עבודות מסגרות כבדות לבניין?

עמית עוז מתמחה בתחום שיקום ועבודות מסגרות כבדות לבניין עם ניסיון של מעל 20 שנה החברה עובדת עם המהנדסים המובילים בתחום ומחזיקה כלים ואנשי מקצוע מהמעלה הראשונה. אם ברצונכם לשפץ או לבצע פעולות מסגרות כבדות לבניין בצורה מקצועית, בטוחה ומהירה פנו אלינו ואנו נדאג להגיע עד אליכם, לייעץ לכן ולהעניק לכם שירות מקצועי שישדרג את ערך הדירה שלכם. רוצים לעשות פעולה הקשורה לנושא המאמר שלכם בצורה המקצועית והיפה ביותר? אתם במקום הנכון! לעמית עוז חיזוק קונסטרוציה חייגו עכשיו : 054-763-9960
השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם עם הצעת מחיר!
Call Now Button