בדיקת מבנים מסוכנים והגשת דוח מהנדס

עמית עוז הינו קבלן רשום מספר 37053 המתמחה בבדיקת מבנים מסוכנים והגשת דוח מהנדס לגביהם ושיפוץ מבנים מסוכנים. לחברת עמית עוז ניסיון בתחום השיפוצים של כ- 20 שנה לרשותינו אנשי מקצוע המובילים בתחום המתמקצעים בכל תחום הגשת דוחות מהנדס לאחר בדיקת מבנים מסוכנים ושיקום מבנים מסוכנים כגון: חידוש מעטפת בניין, צביעת בניינים, עבודות איטום ושיקום בסנפלינג, שטיפת מעטפת בניין, שיקום מבנים לאחר שריפה, חיזוקי קונסטרוקציה, טיפול בצו מבנה מסוכן וטיפול ושיקום עמודי בטון.

בדיקת מבנים מסוכנים מבעוד מועד יכולה לחסוך כסף רב ולמנוע סכנה

מבנים מסוכנים עלולים להוות מעמסה כלכלית כבדה על בעליו. מבנה אשר תשתיתו וחיפויו התיישנו, יכול להגיע למצב של קריסה או התפרקות ובכך לעלות לבעליו כסף רב. לפיכך, חשוב להזמין בדיקת מבנים מסוכנים ממהנדס בניין מבעוד מועד אשר יוכל להצביע על הליקויים במבנה לפני שהם מתגלעים לכדי סכנה ממשית למבנה. בנוסף, מבנה בעל תקלות וליקויים יכול להוות סכנה לבנים סמוכים, לעוברי אורח וליושבי המבנה. מרפסות לקויות, תשתית חשמל גלויה, ביוב לא תקין ותקלות רבות אחרות יכולות להוות מטרד גדול לכלל הסובבים את המבנה, ואף לסכן את חייהם. משום כך, הזמנת דוח מהנדס לגבי רמת המסוכנות של המבנה ופירוט לגבי הליקויים אשר ניתן לשקם הינה קריטית לקיום תקין של מבנה.
הקודם
הבא

מה כוללת בדיקת מבנים מסוכנים והגשת דוח מהנדס?

בדיקת מבנים מסוכנים כוללת חקירה עמוקה של פרטי המבנה המסוכן על מנת למפות את כל הסכנות הפוטנציאליות הטמונות בו. המהנדס אשר מבצע את הבדיקה משווה בין איכות המבנה אותו הוא בודק לאיכות הנדרשת על מנת שיוכל לספק את צרכי המאכלסים אותו, או אפילו על מנת שיוכל לעמוד ריקו. לאחר שמצא את כל הליקויים אשר במבנה, המהנדס מאגד את כולם בדוח אשר מוגש ללקוח. הלקוח מצידו מקבל את המידע ומחליט כיצד לטפל בליקויים שנמצאו. ישנם ליקויים דחופים אשר מאלצים טיפול מיידי, כשם שהם מהווים סכנה ממשית למבנה ולסובבים אותו. ישנם ליקויים אשר אינם מהווים סכנה אך רצוי לטפל בהם מוקדם ככל האפשר על מנת למנוע התפתחות שלהם ובכך לחסוך כסף. בכל תרחיש חשוב להתייעץ עם מהנדס מומחה ואמין אשר יוכל לסייע בהחלטות אשר נוגעות לתהליך השיקום.

בדיקת מבנים מסוכנים והגשת דוח מהנדס עושים רק עם אצל המומחים!

20 שנות
ניסיון ומוניטין

עמית עוז
קבלן רשום

פגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות

אחריות על העבודה
מקצועיות ללא פשרות

למה לבחור בעמית עוז עבור בדיקת מבנים מסוכנים והגשת דוח מהנדס?

עמית עוז מתמחה בתחום שיקום, בדיקת מבנים מסוכנים והגשת דוח מהנדס עם ניסיון של מעל 20 שנה החברה עובדת עם המהנדסים המובילים בתחום ומחזיקה כלים ואנשי מקצוע מהמעלה הראשונה. אם ברצונכם לבדוק מבנה מסוכן ולקבל דוח מהנדס לגביו בצורה מקצועית, בטוחה ומהירה פנו אלינו ואנו נדאג להגיע עד אליכם, לייעץ לכן ולהעניק לכם שירות מקצועי שישדרג את ערך הדירה שלכם. רוצים לבצע בדיקת מבנים מסוכנים והגשת דוח מהנדס בצורה המקצועית והיפה ביותר? אתם במקום הנכון! לעמית עוז חייגו עכשיו : 054-763-9960
השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם עם הצעת מחיר!
Call Now Button