שיקום מרפסות ע״י קבלן מוסמך

עמית עוז הינו קבלן רשום מספר 37053 המתמחה בשיקום מרפסות ושיפוץ מבנים מסוכנים. לחברת עמית עוז ניסיון בתחום השיפוצים של כ- 20 שנה לרשותינו אנשי מקצוע המובילים בתחום המתמקצעים בכל תחום שיקום מרפסות ושיקום מבנים מסוכנים כגון: חידוש מעטפת בניין, צביעת בניינים, עבודות איטום ושיקום בסנפלינג, שטיפת מעטפת בניין, שיקום מבנים לאחר שריפה, חיזוקי קונסטרוקציה, טיפול בצו מבנה מסוכן וטיפול ושיקום עמודי בטון.

שיקום מרפסות משביחה את הנכס שלכם ומוסיפה לו ערך עיצובי נוסף

לא מעט בתים משותפים בישראל נבנו לפני שנים רבות, והדבר ניכר על פני השטח. בבתים משותפים ישנים פעמים רבות המרפסות לא עומדות בתקני הבטיחות הנדרשים כיום, דבר שמשפיע באופן ישיר על ערך הדירה. בשל פגעי הזמן והסביבה ישנן מרפסות אשר נדרשות לשיקום אשר יאפשר להן לשמש כמרפסות פעילות. מעבר לפן הבטיחותי, ישנו טעם לפגם ביחס לנראות המבנה. הנראות משפיעה באופן ישיר על רצונם של רוכשים ושוכרים פוטנציאליים להתקשר עמכם ביחס לשימוש בנכס. כפועל יוצא, מרפסת שאינה עומדת בתקנים משפיעה בצורה ניכרת על ערך הנכס שלכם. לכן נדמה שהאפשרות האידיאלית עבורכם הוא לשקם את המרפסת. השקעה זו תשיא רווח עבורכם בטווח הרחוק ותחזיר את עצמה בקלות. מעבר לכך, הסכנה הנשקפת ממרפסת רעועה תיפסק וניתן יהיה להשתמש בה שוב בבטחה.

הקודם
הבא

מה כולל שיקום מרפסות?

שיקום מרפסות מתמקד כאמור למוזכר מעלה בשני היבטים מרכזיים, ששניהם יובילו לעלייה ניכרת בערך הנכס שבידיכם. מדובר בהעלאת הסטנדרט הבטיחותי וכן בשיפור הנראות של המרפסת. השילוב של שני אלו יוביל לחיזוק המבנה ושיפור הנראות החיצונית כאשר המרפסת מהווה הרבה פעמים "הצצה" לדירה עצמה. מבחינה ארכיטקטונית, מרפסות מהוות חלק ניכר מפסגת היצירה של מבנה, ולכן יש ערך בשיפור הנראות שלהן.


שיקום מרפסות כולל תהליך יסודי שבו מורידים לכלוך ואבק מהקירות באמצעות לחץ מים גבוה וזאת כדי לאפשר סביבת עבודה נקייה. לאחר מכן מורידים חלקים רופפים של בטון וטיח. ככל שיימצא ברזל גלוי יהיה צורך לבצע שיקום בטון שייעשה לפי השלבי הבאים: ראשית, מורידים את הבטון שנפגע, וכן מורידים חלודה שהצטברה עם השנים באמצעות מכשירים מכניים. בהמשך מצפים את הברזלים בחומר נגד חלודה, משלימים בטון ולבסוף צובעים את המרפסת בצבע אקרילי.

שיקום מרפסות עושים רק עם אצל המומחים!

20 שנות
ניסיון ומוניטין

עמית עוז
קבלן רשום

פגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות

אחריות על העבודה
מקצועיות ללא פשרות

למה לבחור בעמית עוז עבור שיקום מרפסות?

עמית עוז מתמחה בתחום שיקום ו"שיקום מרפסות" עם ניסיון של מעל 20 שנה החברה עובדת עם המהנדסים המובילים בתחום ומחזיקה כלים ואנשי מקצוע מהמעלה הראשונה. אם ברצונכם לשפץ או לשקם מרפסות בצורה מקצועית, בטוחה ומהירה פנו אלינו ואנו נדאג להגיע עד אליכם, לייעץ לכן ולהעניק לכם שירות מקצועי שישדרג את ערך הדירה שלכם רוצים לשקם את המרפסת שלכם בצורה המקצועית והיפה ביותר? אתם במקום הנכון! לקבלן רשום עמית עוז שיפוץ ושיקום מרפסות חייגו עכשיו : 054-763-9960
השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם עם הצעת מחיר!
Call Now Button