שיקום מבנים לאחר שריפה ע״י קבלן מוסמך

עמית עוז הינו קבלן רשום מספר 37053 המתמחה בשיקום מבנים לאחר שריפה ושיפוץ מבנים מסוכנים. לחברת עמית עוז ניסיון בתחום השיפוצים של כ- 20 שנה לרשותינו אנשי מקצוע המובילים בתחום המתמקצעים בכל תחום שיקום מבנים לאחר שריפה ושיקום מבנים מסוכנים כגון: חידוש מעטפת בניין, צביעת בניינים, עבודות איטום ושיקום בסנפלינג, שטיפת מעטפת בניין, שיקום מבנים לאחר שריפה, חיזוקי קונסטרוקציה, טיפול בצו מבנה מסוכן וטיפול ושיקום עמודי בטון.

שיקום מבנים לאחר שריפה הינו פעולה הכרחית שיש לבצע על מנת להחזיר את הנכס לשימוש פעיל

למרבה הצער תאונות קורות, ולא תמיד ניתן למנוע אותן ולא תמיד יש מה לעשות בנידון. שריפה יכולה לכלות גם את המבנים היציבים והחזקים ביותר. עוצמת החום של הלהבות פוגעת בקירות, במרצפות ואף ביסודות המבנה והופכות אותו למסוכן לשימוש. הפגיעה בשלד המבנה אמורה להטריד כל אדם שיימצא במבנה, וזאת בשל הסכנה הרבה הנשקפת מכך. לעיתים הפגמים לא יהיו נראים לעין ולכן הסכנה עשויה לעלות עוד יותר. בנוסף להיבט הבטיחותי, ברמה הפרקטית לא ניתן לעשות שימוש עצמי בנכס שנפגע בצורה משמעותית כל כך משריפה, וקשה יהיה למכור אותו או להשכיר אותו. נדמה אם כן שהפעולה ההכרחית כדי להחזיר למבנה את ערכו האמיתי ואף להעלות אותו תהיה לבצע שיקום לאחר שריפה.

הקודם
הבא

מה כולל שיקום מבנים לאחר שריפה?

שיקום של המבנה לאחר שריפה לא רק מחזיר את תקני הבטיחות לרמתם הרצויה אלא יכול אף להעלות את ערך המבנה, וזו אף הזדמנות ממשית ואף הכרחית לשפץ אותו ובכך לשפר את נראותו. שיקום מבנה לאחר שריפה תלוי ראשית כל במידת הנזק שנגרמה למבנה. ככל שישנו יותר נזק, כך יש צורך רב יותר לשקם. שיקום מבנים לאחר שריפה כולל שיפוץ כללי לצד חיזוק המבנה וביצוע פעולות נוספות שמשפרות את הנראות הכללית של המבנה.


בשיקום מבנים מסוכנים לאחר שריפה מבצעים בדיקה של כלל הנזקים. בודקים בשלב זה את שלד המבנה, את צנרת המים, את תשתית החשמל, את החזית החיצונית וכן את מצב הקירות הפנימיים. כתלות במידת הנזק, ייתכן שיהיה צורך להרוס את המבנה ולהקימו מחדש. במקרים בהם לא יהיה צורך בהריסה, יבוצע תיקון סדקים שנוצרו בקירות, חיזוק השלד הפנימי וכן חיזוק הקירות, צביעת הקירות, תיקון החזית החיצונית וכן שיקום החלקים הפנימיים. כל אלו ייעשו על מנת להחזיר את המבנה לשימוש בהקדם האפשרי והחזרת הבטיחות המירבית.

שיקום מבנים לאחר שריפה עושים רק עם אצל המומחים!

20 שנות
ניסיון ומוניטין

עמית עוז
קבלן רשום

פגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות

אחריות על העבודה
מקצועיות ללא פשרות

למה לבחור בעמית עוז עבור שיקום מבנים לאחר שריפה?

עמית עוז מתמחה בתחום שיקום ושיקום מבנים לאחר שריפה עם ניסיון של מעל 20 שנה החברה עובדת עם המהנדסים המובילים בתחום ומחזיקה כלים ואנשי מקצוע מהמעלה הראשונה. אם ברצונכם לשפץ או לשקם מבנים לאחר שריפה בצורה מקצועית, בטוחה ומהירה פנו אלינו ואנו נדאג להגיע עד אליכם, לייעץ לכן ולהעניק לכם שירות מקצועי שישדרג את ערך הדירה שלכם.

רוצים לשקם מבנה לאחר שריפה שלכם בצורה המקצועית והיפה ביותר?

 אתם במקום הנכון! לקבלן רשום עמית עוז שיפוץ ושיקום מבנים חייגו עכשיו : 054-763-9960

השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם עם הצעת מחיר!
Call Now Button