שיקום תקרות ע״י קבלן מוסמך

עמית עוז הינו קבלן רשום מספר 37053 המתמחה בשיקום תקרות ושיפוץ מבנים מסוכנים. לחברת עמית עוז ניסיון בתחום השיפוצים של כ- 20 שנה לרשותינו אנשי מקצוע המובילים בתחום המתמקצעים בכל תחום (ובשיקום תקרות וקירות תמך בפרט, ושיקום מבנים מסוכנים כגון: חידוש מעטפת בניין, צביעת בניינים, עבודות איטום ושיקום בסנפלינג, שטיפת מעטפת בניין, שיקום מבנים לאחר שריפה, חיזוקי קונסטרוקציה, טיפול בצו מבנה מסוכן וטיפול ושיקום עמודי בטון.

איך ניתן לדעת אם יש צורך לשיקום התקרה הישנה שלכם?

תקרת ישנה יכולה להיות דבר ארוך חיים ויפה או שהיא יכולה להיראות כמו הריסות מכוערות, תלוי איך התייחסו לבית הישן שלכם לאורך השנים. הסיבות לשמור על התקרה הן רבות ועשויות להפתיע. עם הזמן כל דבר צריך קצת תחזוקה וזה כולל תקרות שעומדות בעיקר הכוח ההרסני של כוח הכבידה שפועל כל הזמן נגדן. טיח סיד וגבס ישן נעשה קשה יותר ויותר ככל שחולפים עשרות שנים ונוקשות זו עלולה לגרום לסדקי מתח קטנים. לפעמים הסדקים האלה קטנים, לא יותר מסדק ברוחב שיערה ופעמים אחרות הסדקים האלה יכולים לגדול די גדולים. הקטנים אינם מהווים בעיה אמיתית לבריאות המבנית של התקרה וניתן להשאירם כמו שהם אלא אם כן הם מפריעים בעין.


לעומת זאת, אם יש לכם סדקים גדולים, התקרה יכולה בסופו של דבר להיפתח ולקרוס לתוך עצמה ולרדת ברגע טרגי אחד כמו שורת דומינו שנכשלת בזה אחר זה. לכן, חשוב לפתור את הבעיות במהירות.

הקודם
הבא

מה כולל שיקום תקרות?

תיקוני תקרה נדרשים בדרך כלל בגלל אחד משני דברים; האחד הוא זקנה, השני הוא תוצאה של אירוע כגון נזקי סערה או תאונה הגורמת נזק ללוחות התקרה. יכולות להיות דרכים שונות לתקן תקרה, ולכן חשוב לזהות את הגורם האמיתי לנזק ולבחור את הדרך הנכונה והחסכונית ביותר לתיקון התקרה.


בין אם הנזק הוא תוצאה של מזגן דולף, נזקי סערה, רגל תועה של מישהו שעובד בחלל הגג, רעפים סדוקים או סתם זקנה. תיקונים יכולים להתבצע בדרכים רבות ושונות, החל מהדבקת התקרות והרצועה מחדש ועד לחיתוך החלק הפגוע והתיקון, או אולי רק על ידי תיקון חור. בכל מקרה, התיקון ידרוש ככל הנראה עבודה של כמה ימים תוך שימוש של מגוון חומרי בנייה הנדסיים. בפרט, ישנה סכנה מוגברת במקרה של תקרות נפולות. אלו, מתרחשות מכיוון שלוח התקרה מתרחק מהתקרה. תקרות נפולות הן מהלך טבעי בתהליך ההזדקנות של כל בניין, וכל בעלי הבתים והעסקים צריכים להיות ערניים לסימני נפילה. כשמדובר בתקרה נפולה, עדיף לא לדחות אותה. תקרה נפולה היא הדרך של הגג שלכם לומר שהמבנים לא יציבים והגיע הזמן שמתקן תקרה מקצועי יסתכל על המפגע.

שיקום תקרות עושים רק עם אצל המומחים!

20 שנות
ניסיון ומוניטין

עמית עוז
קבלן רשום

פגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות

אחריות על העבודה
מקצועיות ללא פשרות

למה לבחור בעמית עוז עבור שיקום תקרות?

עמית עוז מתמחה בתחום שיקום תקרות עם ניסיון של מעל 20 שנה החברה עובדת עם המהנדסים המובילים בתחום ומחזיקה כלים ואנשי מקצוע מהמעלה הראשונה. אם ברצונכם לשפץ או לשקם את התקרה שלכם בצורה מקצועית, בטוחה ומהירה פנו אלינו ואנו נדאג להגיע עד אליכם, לייעץ לכן ולהעניק לכם שירות מקצועי שישדרג את ערך הדירה שלכם

רוצים לעשות פעולה הקשורה לנושא המאמר שלכם בצורה המקצועית והיפה ביותר?

אתם במקום הנכון! לעמית עוז שיקום תקרות חייגו עכשיו : 054-763-9960

השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם עם הצעת מחיר!
Call Now Button