שיקום חניונים ע״י קבלן מוסמך

עמית עוז הינו קבלן רשום מספר 37053 המתמחה בשיקום חניונים ושיפוץ מבנים מסוכנים. לחברת עמית עוז ניסיון בתחום השיפוצים של כ- 20 שנה לרשותינו אנשי מקצוע המובילים בתחום המתמקצעים בכל תחום שיקום חניוני אספלט וכורכר ושיקום מבנים מסוכנים כגון: חידוש מעטפת בניין, צביעת בניינים, עבודות איטום ושיקום בסנפלינג, שטיפת מעטפת בניין, שיקום מבנים לאחר שריפה, חיזוקי קונסטרוקציה, טיפול בצו מבנה מסוכן וטיפול ושיקום עמודי בטון.

החשיבות של שיקום חניונים בישראל

עם הזמן, אספלט ובטון יכולים להתחיל להיסדק ובפעל להידרדר. למרבה הצער, לא תמיד ניתן להימנע מהידרדרות זו, היא נעשית בגל פגעי הטבע והאקלים הישראלי שגורם לשחיקתו של הבטון והברזל. עם זאת, יש לכם שליטה בכמות הנזק שהחניון שלכם צובר. אם תמשיכו להזניח את החניון שלכם ולהימנע משיקומו ושיפוצו, החניונים שלכם יכולים לדרוש יותר מסתם תיקון פשוט. ללא קשר לשירות הדרוש, שחזור ושיקום חניון יכול לספק יתרונות רבים הן ללקוחות העסק ולעסק עצמו. החניון הממוצע יחזיק מעמד בין 10-15 שנים עם תחזוקה מונעת שוטפת. בעיות שיכולות להתעורר הדורשות שחזור חלקי או מלא כוללות בעיות בבסיס האבן, בעיות עם תת-הבסיס, תחזוקה לקויה, רמה לא מספקת של עובי אספלט ובלאי עקב מזג האוויר. שחזור חלקי או כולל יכול לכלול ביצוע חתך תחתון להחלפת אבן וקרקע שהתדרדרו, ולאחר מכן הוספת שכבות חדשות של קלסר ומשטח. התקנה או תיקון של מבני ניקוז עשויים להיות נחוצים גם על מנת למנוע בעיות עתידיות.

הקודם
הבא

סימנים לכך שאתם זקוקים לשיפוץ חניון

שמן, מי גשמים, מלח חומצות שונות וחומרים מזיקים אחרים יכולים לחדור למגרש החניה שלכם ולגרום לסדקים ובורות או להחמיר סדקים קיימים ובורות קיימים. אמנם, ניתן לתקן סדקים קטנים עם איטום מתאים ומקצועי. עם זאת, סדקים ארוכים, רחבים ועמוקים מצביעים על כך שלחניון יש בעיות רציניות ועליכם לשכור חברה שתשפץ אותו עבורכם.
בנוסף, אם יש לכם בורות בחניון, כדאי להזמין חברה מקצועת לשיפוצו. בורות נוצרים בדרך כלל בחניוני אספלט. מים מחלחלים דרך האספלט, וגורמים לקרקע שמתחתיו להתרחב ולהתכווץ. האספלט ייחלש עם הזמן, וחלקים ממנו יתפוררו בסופו של דבר, ויצרו בורות. ניתן לתקן בורות קטנים, אבל מילוי בורות סטנדרטי לא נותן מענה למקור הבעיה: הקרקע שמתחת לחניון תמשיך להתכווץ ולהתרחב, וסביר להניח שהמהמורה תופיע שוב לאחר שיעבור זמן מה.

שיפוץ חניון עושים רק עם אצל המומחים!

20 שנות
ניסיון ומוניטין

עמית עוז
קבלן רשום

פגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות

אחריות על העבודה
מקצועיות ללא פשרות

למה לבחור בעמית עוז עבור שיקום חניונים?

עמית עוז מתמחה בתחום שיקום ושיקום חניונים עם ניסיון של מעל 20 שנה החברה עובדת עם המהנדסים המובילים בתחום ומחזיקה כלים ואנשי מקצוע מהמעלה הראשונה. אם ברצונכם לשפץ או לשקם את החניון שלכם בצורה מקצועית, בטוחה ומהירה פנו אלינו ואנו נדאג להגיע עד אליכם, לייעץ לכן ולהעניק לכם שירות מקצועי שישדרג את ערך הדירה שלכם.

רוצים לשקם את החניון שלכם בצורה המקצועית והיפה ביותר?

אתם במקום הנכון! לעמית עוז שיקום חניונים חייגו עכשיו : 054-763-9960

השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם עם הצעת מחיר!
Call Now Button